Sanat ve EğlenceTV

Agibalova Rita projeden sonra yaşadığı gibi?

"Ev 2" Hayranları projesinden sonra Rita Agibalova kaderi ilgileniyor. Birçok kız Evgeniem Kuzinym ile boşanma nasıl gittiğini hatırlıyorum. Ve şimdi o yeni bir hayata sahiptir. makale reality show eski bir üyesi hakkında ayrıntılı bilgi sağlar.

özgeçmiş

Margarita Agibalova Moskova doğumevlerinde 22 Ağustos 1990 doğdu. O oldu ailede ikinci çocuk. Birkaç yıl içinde onun küçük kardeşi Oleg doğan. Başlangıçta Agibalova büyük aile iki odalı bir dairede Moskova'da yaşamış, ama yakında onlar Pavlovski'nin Posad'ın yer alan geniş evin içine taşındı.

Rita sessiz ve itaatkar kız büyüdü. Onun öğretmeni övdü. Bizim kahraman daima bir sürü arkadaş vardı. Kız kardeşi ve erkek kardeşi ile o da bir arada yaşayabilir.

"Ev-2" konulu görünüm

O konuda ne projeden sonra Agibalova Rita, bunu daha sonra açıklayacağız. Bu arada, bize reality show görünüşte onun hikayesini hatırlayalım. Olga - "inşa" içinde milyonlarca TV izleyicisinin önünde aşk ilk Kardeş Rita geldi. O Andrei Cherkasov ile bir ilişki başladı.

Bir kez kızı İrina ziyareti proje üzerinde geldi. O yalnız gel, ama Rita ile vermedi. Genç güzellik çekicilik Andrei Cherkasov başarmıştır. Adam Olga ile dağıldı ve kız için sabırla bekledi 18 yaşında döner.

Rita yakında "Ev-2" tam üye olmuştur. Onların Andrei ayrı bir oda yerleşti. çift mutlu görünüyordu. Onlar sürekli öpüşme ve sarılma edilir. Bu idil uzun sürmedi. erkek de çünkü küçük şeylerden yemin gibi, birbirlerine iddiaları göstermeye başladı.

evlilik

Yakışıklı adam ve bir Joker Evgeny Kuzin - Margaret ve Andrew ilişkide son nokta yeni bir üye olarak ayarlayın. Bu Eylül 2008'de gerçekleşti. Hızla ana romantik tasarımdan kızı kurtardı. Güçlü aşk, ihanet, skandal ve yanlış anlama: ilgili olarak Rita ve Eugene her şey vardı. Ama "Dom-2" fanlar kendi geçmişi hatırlıyorum. Bu nedenle, projeden sonra Agibalova Rita ne kadar, çok ilgilendiniz.

Bizim kahraman defalarca Eugene ile ayrılık üzerine kararlar verdi, ama duygular onun için çok güçlüydü. O yakında bir bebek bekliyor öğrendik. Cousins anlamıyla sevinçten atlama. Adam hemen bir sevgili evlilik teklifi yaptı.

Mayıs 2009'da, görkemli bir düğün, popüler reality show tüm üyeleri katıldı hangi. Rita ve Eugene anlamıyla mutluluktan parlıyordu. Onların arkadaşları ve akrabaları bu çift sonsuza dek mutlu bir araya yaşayacak emindik.

Aralık 2009'da, Margaret kocası büyüleyici küçük oğlunu verdi. Boy Mitya (- Dmitry tam adı) adını verdi. Birkaç ay kuzeninin ailesi "Ev-2" devamsızlık oldu. Ama Nisan 2010'da Rita, Zhenya ve oğulları proje üzerinde idi. Özellikle onlar için, tüm olanaklarıyla ayrı bir ev tahsis edilmiştir. Irina - Yeni katılımcı reality show ve Marguerite anne oldu. O bebekle ona yardım etti.

boşanma

belirgin bozulan eşler arasındaki proje ilişkilerinin dönüşüyle. Rita çocuğa tüm zamanını ayırdı, sonra Jack sohbet ve diğer katılımcılar ile eğlenmeye tercih etti. Adam gelecek hakkında düşünmüyordu ve bir iş bulmak istemiyordu. Ve hukuk eşi ve anneden tüm yorumlar agresyonunu aradı. Skandallar giderek ortaya edilmektedir. kızın kelimelere göre, kocası defalarca elini kaldırdı. O Aralık 2010'da bu Eugene boşanma arzusu açıkladı olması şaşırtıcı değildir. İrina kuvvetle kızı destekledi.

"Ev-2" resmi boşanma çifti 1 Mart 2011 gerçekleştirildi. Bir süre, annesi ve oğlu ile kız, Mitya bir reality show hâlâ. Yakında bizim kahraman bir çocuk artık silah kameralar altında yaşamaya değer ile o olduğunu fark etti. İrina "Ev-2" kaldı. Hamile olduğunu ona büyük kızı Olga, yardım ederken. Kardeş Rita Agibalova projeden sonra mutlu bir yaşayan aile hayatını. O ve kocası İlya o olağanüstü küçük oğlu Cyril yükseltir.

yeni aile

projeden sonra Agibalova Rita nasıl yaşayacağımı bilmek isteyen herkes, biz o iyi yaptığını açıklayacak. Bir süre için, o çünkü Zheney Kuzinym ile boşanma çok endişeli ve yeni bir ilişki hakkında düşünmüyordu. Ama zaman tedavi etmek bilinmektedir. Kimse "Dom-2" ona yeni aşkı vermek düşünülmektedir. Bu kendini Rita Agibalova şüphelenmedi. projeden sonra hayat onun mutluluk ve sevgi getirdi. reality show, o buluştu Pavlom Marso. Mavi gözlü esmer derhal Margarita çekti. Ama aşkları ilişki çekim alanı dışında geliştirmiştir.

Nisan ayında geçen yıl, Rita Paşa ile evli olduğunu ve onun soyadını aldı. Olay mütevazı bir ortamda gerçekleşti. Sadece yakın arkadaş ve akrabaları davet edildi. Irina mutluluktan ağlayan. Sonuçta, böyle bir koca, o hep Kızına istedi. Paul - güzel, eğitimli ve genç adam güvenli. O oğul rity mitey ile ortak bir dil bulmayı başardılar.

18 Haziran 2014 Marceau ailesinde doldurulmuş edilmiştir. Margaret büyüleyici kızı doğurdu. Bella denilen Bebek güzel isim. Mitya doğum kardeş memnun oldu.

Sonuç olarak

Biz Agibalova Rita projeden sonra nasıl anlattı. Bu kız seviyorum ve yerli insanlara kendi ısısını vermek bilir. Onlara Paul ve refah başarılar dileriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.