SeyahatYol tarifi

Seyşeller lüks tatil

Seyşeller seyahat sağladığı dinlenme yeri olarak kabul edilir. Onlar onun bol bitki örtüsü, ılıman iklimi, mükemmel plajları ve cezbediyorsa güzel manzara sanat eserleri yaratmak için sanatçı, şair ve tüm zamanların müzisyenleri ilham veriyor. İlginçtir, Seyşeller başkenti Victoria Avrupa'da en küçük şehir, aynı zamanda adada sadece şehir ibaret değildir. Ancak, çok güzel ve rahat olduğunu. dar sokaklarında geçmiş yüzyılların görünümünü andıran küçük evler vardır. şehir anlamıyla yeşillik ve çiçeklerle gömüldü. Burada, müzeler, sanat galerileri, küçük hediyelik eşya mağazaları çok sayıda.

Ve büyük, Seyşeller kalmak çok sakin ve sessiz. Gürültülü partiler ve gösterişli lüks otel arayışında gitmez. Nerede kendi iç dünyası ile uyumu bulmak ve beş duyu ile çevreyi yaşayabilirsiniz. Subequatorial deniz iklimi sıcak ve soğuk: 2 mevsim üretir. Nedeniyle ada içinde olduğu gerçeğine Hint Okyanusu, ısı yeterli kolaydır ve mümkün olduğunca Seyşeller bir tatil rahat hale getirir çok rahatsızlık, neden olmaz. Buna ek olarak, muson rüzgarları orada yağmur olabilir sırasında geçici mevsim oluşturur, ancak kabartma ısı vermektedir. Burada Zaman kışın Rus saat diliminde ve yaz aylarında aynı bir saat taşımaktadır. Bu faktörler turist sonuçları olmadan neredeyse aklimizasyon hareket etmesine yardımcı. Böyle bir iklim son teklifleri kazanmak verir Seyşeller yılı.

Adalar Vasco da Gama seferi sonrasında 16. yüzyılda bilinen, ancak o zamana kadar burası Arap navigasyon bildiğini oldu. Uzun süre Seyşeller onlar Hint Okyanusu'na yelken gemilerde saldırılarını yapılan hangi bir üs olarak korsanlar tarafından kullanılmaktadır. Ada 18. yüzyılın sonlarında Fransızlar tarafından getirilen köle başladı Ennoble. vanilya, tarçın,: Bunlar baharat yetiştirilen kırmızı biber. Sadece tarafından 1976 Seyşeller bağımsızlığını kazanmış ve tam teşekküllü bir devlet haline geldi. Bugün orada çok partili sistemi. Hükümetin bu kadar doğa ve yolculara özellikle türüdür açıkça ada turist kapalı yaşadığını anlar. Seyşeller sonra egzotik bozulmamış doğası atılmak tatilinizi geçirin, yeryüzünde eşsiz basitçe yok.

Seyşeller Yok tatil yerel restoranlarda bir akşam olmadan hayal etmek imkansızdır. Mutfak Avrupalılar ödünç tarifleri islanders. pilav ve sebze ile çok popüler. İkincisi, genellikle demlenmiş ya da pişmiş. Pirinç yan yemekler birçok türde bulunabilir. Bu limon, kırmızı biber veya bitkisel yağın soslar her türlü suçlanıyor. Nedeniyle Seyşeller yerel restoranlar balık yemekleri bol menüsünde, okyanusta olmasından. Şaşırtıcı bir lezzetli deniz hindistan cevizi sos elde edildi. Et ada arasında bu kadar popüler değildir ancak restoranlarda böyle güveç yarasa gibi çok egzotik tarifler, sunabilir. Tatlı olarak genellikle salamura, Fransız krep veya kızarmış meyve servis pişmiş. Çok popüler fermente hindistan cevizi suyu "Kala" ya da daha sağlam "Bakü" - ait fermente meyve suyu şeker kamışı. Kahve çok Adalılar tarafından sevilen, ama büyürler yoktur ve Kolombiya, Etiyopya ve Yemen getirdi.

Gruplar turist nadiren gitmek dinlenmek çünkü Seyşeller serbest satış son dakika neredeyse bulunabilir değildir. Burada tatil geçirmek için çok harcamak gerekir, ancak bunun için ödenen her kuruş, buna değer. Daha güzel ve bozulmamış bir yer bulmak çok zordur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.