SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Neden birden yüzü şişmiş?

insan hastalıklarının toplu yüzünde yansıtılır. Özellikle, şişlik olarak görünür.

şişmiş yüzü, nedeni vücutta aşırı sıvı birikmesi olabilir. Bu süreç tarafından tetiklenebilir:

- Vitamin ve mineraller ile gıda yetersiz alımı;

- hastalıkların çeşitli;

- Dengesiz beslenme;

- fazla çalışma;

- sağlıksız yaşam tarzı;

- Kan damarları ve kalbe, endokrin sistemi fonksiyon bozukluğu;

- böbrekte ve karaciğerde anormallikleri.

Yüz şişmişti ve nefes darlığı varsa, sebebi muhtemelen patoloji yatıyor kalp kasının. İşaretli solukluk Siyanotik, bir işaret damar hastalığı Şişme. gözlerinin altında torbalar böbrek fonksiyon bozukluğu gösterir.

Zorluk ise kırmızı ve şişmiş yüzünü nefes ise - bir alerji kendini hissettirmektedir. Bu semptomların tezahürü etkilenen kişinin görünümünü olarak, özellikle rahatsızlık olduğunu. Alerjik reaksiyon sırasında yüzün şişmesi belirtiler Quincke hastalığına neden olabilir. Bu sendrom acil bakım uzman gerektirir. Alerji, yüz şişmesi olarak ifade edilen bu ilaçlar, kan transfüzyonu prosedürü, ürünlerin belirli türleri ve böcek ısırıklarına reaksiyonların bir sonucu olabilir.

Neyden şişmiş yüzü sağlıklı insanlarda? Bu fenomenin nedeni kalıcı bir diyet ya da açlık olabilir. Şişme ve olası uyku bozuklukları.

Sabahları şiş yüzü ise, önceki akşam alkol bağımlılığı sonucu olabilir. sebebi rahatsız ve yastık olabilir.

şişmiş yüzü ise, tromboz superior vena cava gösterebilir. genellikle şişme ve bademcikler veya burun sinüs bulaşıcı hastalıkların ortaya çıkması bir sonucudur. yüzün şişmesi ve eşlik endokrin hastalıklar.

Böyle bir durumda, uzman tavsiyesi alın. O, tanı temelinde, patolojik sürecin tedavinin bireysel ders atayacak. Buna paralel olarak sen çeşitli yöntemler uygulamak ve şişlik ortadan kaldırılması anlamına gelmektedir olabilir.

Her şeyden önce, o hastanın vücudunun giren tuz miktarını izlemek için gereklidir. Bu mineral, bir bariyer sıvı çıkıştır. tuz fazla üç gram gün önerilir alımı sırasında. Buna ek olarak, bu vücutta sıvı inhibe günlük diyet gıdalar dışında tutulmalıdır. Füme etler, marine ve koruma elma ve havuç, kavun ve narenciye alternatif olmalıdır. Akşam yemeği zamanı genellikle sadece sonucudur yüz şişmesi, geç olmamalıdır.

Tümör akut aldığı patoloji karşısında meydana çıkmış ise, hem bitkisel karışımların hizmet verebilir diüretikler, kullanın. şifalı bitkilerin etkili kaynatma kulakları, ayı da antiseptik özelliklere sahiptir.

Kalp kasının hastalıkların yol açtığı zaman yüzde ödem, bu bal ile Mısır püskülü yapılan infüzyon tavsiye edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.