ÇirkinlikInşaat

Dubleks alçıpan tavan yaparak

apartmanda onarım gerçekleştirirken, her kişinin bazı lezzet getirmek için doğal bir istek vardır. Birisi bir kemer yapar, ama birisi tavanlar -dvuhurovnevye alçıpan. İç dekorasyon Bu görüş bir çok insan kendiniz yapmak nasıl ilginizi çekebilir, giderek daha popüler hale gelmektedir. Kabul edelim.

Alçıpan tavan üzerinde mevcut olan herhangi bir kusur gizlemek için izin veren bir malzemedir. Sen ondan basit veya karmaşık yapılar yapabilirsiniz. tavanlar İki seviyeli alçıpan geniş bir odada harika görünüyorsun. Bu yapılar farklı türde olabilir. Diğer kavisli parça içerebilir, bazıları sadece doğrusal bileşenlerden oluşur. En yaygın bir çevre üzerinde bulunan kanal ve ışıklar içine yerleştirilmiş. Böyle tavanlar farklı kullanılmasını gerektiren armatürleri türleri. Bu tavanlar odaya renk alışılmadık bir dizi kombine gerçekten harika manzarası vermek yeteneğine, muhteşem bir aydınlatma yapmak için bir fırsat var.

Öncelikle bunun için ihtiyaç duyacağı söylemek gerekir. Sen alçıpan üzerinde stok gerektiğini, metal profil, geniş profil, eklemler ve kelebekler, bypass yapı seviyesi. başlamak için, baypas profilinizin güvenliğini sağlamak için, geleceğin tavan birinci seviyede yatay düzen gerçekleştirmelisiniz. Pozisyon yapı düzeyine göre belirlenecek duvarlarda oda çevre boyunca yatay bir çizgi çizmek için gereklidir.

dubleks alçıpan tavan yaparak, belirli bir dizideki tüm eylemleri gerçekleştirmek için önemlidir. İlk seviye için çerçeveyi toplamaya başlayın. Tercihin duvara önceden planlanmış baypas hattına bağlamak ve sonra vidalar yardımıyla sabitleyin gerekir. Bypass profil böylece tavan çevresinde sabit olmalıdır. Bundan sonra, birinci yaklaşık altmış santimetre mesafeden size vidalar tarafından uçlarının her sabitleme, oluklar içine baypas profili eklemek istediğiniz profile. profil kenarlarında değil, aynı zamanda her elli santimetre profilin uzunluğuna tavana eklenmelidir kelebek kullanan tüm uzunluğu boyunca sadece sabitlenmelidir. Eğer kelebekler bükük tarafını edindikten sonra, vidalar vasıtasıyla profiline ekleyebilirsiniz gerekir. yardımıyla bir su terazisi sıkı yatay profil korumak için gerekli. Sonra, yarım metre profilinden çıkış, bir sonraki monte edilebilir. Bu tavan bitmeden yapılır. tüm boyuna profilleri sabitleme sonra, o tavan alan boyunca da, haç düzeltmek gerekir. tüm işi tamamladıktan sonra bir petek yapısını almalısınız.

Bildiğiniz gibi, iki seviyeli tavan alçıpan iki seviyeden oluşur, şimdi ikincisi için bir çerçeve oluşturmak gerekir. Daha önce duvara işaretleyerek toplanan, tasarımdan gerekli miktarda çekilmesi gerekir. Artık bir baypas profili monte edebilirsiniz. düşünülmüş tasarımı gerektirdiği gibi, bunu yapmak gerekir. Tüm profiller vidalar aracılığıyla birbirine birleştirilir. ve herhangi bir hatanın olumsuz sonuçlara neden olabileceği için, her aşamada, seviyesini kontrol etmek için gereklidir.

Şimdi tavanda alçıpan kurulumunu gerçekleştirmek için zamanı. İlk olarak, tavan birinci seviye yukarı dikmek gerekir ve daha sonra ikinci yapın. vidalar tüm profiller üzerinde her on santimetre sıkılmalıdır. iş yapılır sonra, inşaat ve macun bitirme meşgul etmek mümkündür. Tavanları yapmanız gerekirse Bu malzeme sadece çok yararlıdır. alçıpan ile, örneğin, eski kağıdı yırtıp kolaydır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.