Entelektüel gelişimiMistisizm

Medallion Witcher - erkek oyuncular için bir hediye değil mi?

The Witcher - Andrzej Sapkowski tarafından kitap serisinin yazarı dayalı çok popüler bir oyun. "Witcher Saga" döngüsü aynı evrenin bağlı yazılmış sekiz eser, yanı sıra çok sayıda bireysel hikayeler dışarı şu anda.
İlk kitabı 1986 yılında yayımlandı, ve sonuncusu 2013 yılında, çok uzun zaman önce değil serbest bırakıldı O destan olan aynı zamanda kaya opera sahnelendi dayalı televizyon dizisi oluşturmak için nedeni oldu. Ama en popüler veri motiflerini eskiden ne, bu bilgisayar oyunları. Üçü geldi: "Witcher", ikinci bölümünü "Witcher: Krallar Assassins" ve üçüncü - "Witcher:. Yabani Av" Geralt'ın, ana karakteri ve aksiyon destan diğer katılımcılardan kahraman oldu çizgi roman, serbest bırakıldı - yazarın vatan olarak (Pole Sapkowski s). Birçok gerçek uzmanlar (ve düzenli oyuncular) paraphernalia Kurt satın almaya gücü isteyen çünkü bazı ortamlarda, bu, çok popüler bir oyundur. Böylece, en popüler Witcher madalyon.

Neden Yarık damak Geralt'ın bir sembolüdür

açılmakta bağlandığı ön kısmında, bir dairesel plaka - Witcher Medallion yarık damak. Böylece Geralt'ın profesyonel Kurt üyesi olduklarını belirtmişlerdir. Sapkowski dünyasında bir atölye sihirli okulu anlamına geliyordu ve birkaç vardır. Her bir dükkan kendi özellikleri ve mutasyona sahiptir. kurt - The Witcher, kitaplardan, kimin sembol büyü o okula aittir.

oyun gereçlerinin popülerlik

oyunların popülaritesinin artması birçok mal her türlü satış kazanmak anlamına gelmektedir ve Witcher madalyon müşterileri arasında oldukça popüler.

kolye birçok farklı türleri vardır. Farklar uygulama ve bitirme malzemenin yöntemi ile başlanarak, her ortaya çıkabilir. Yani, bir gümüş kolye ve bronz ve gümüş kaplama satın alabilirsiniz. Büyüklüğü de farklı olabilir ve daha küçük daha ucuz şey vardır. Kurt o üreticisine "gördüğünü" şekline bağlı değiştirilebilir. Ve çoğu zaman yuvarlak "substrat" olmadan, sadece kolye kurdun yüzü var. Yani, tabii ki, daha ucuz, ama tam metinleri Sapskovskogo uymamaktadır.

Gelir hemen her düzeyde olan kişiler Geralt'ın özelliklerini almaya yetiyor. İsterseniz, hatta kendi elleri Witcher madalyon yapabilirsiniz. Bu, internet ayrıntılı talimatlar, hatta bir video eğitimi aramak malzeme ve araçları seçmek ve deneyimli ustalar tavsiyesiyle, yaratıcı süreci başlatmak için yeterli.

Ancak madalyonun kadarıyla

Yukarıda belirtildiği gibi "Witcher" (Wolf), belirli bir ortamda popülerdir. Bu polimer kilden bir kolye yapmanızı öneririz birçok kurallar vardır nedeni budur. Bunu yapmak için, "substrat" üzerine empoze ve bir dize ya da zincire bir kolye asmak için, bir kurdun yüzü moda gerekiyor. Eğer kendi elleriyle bir şey yaratmak mümkün olduğunda Doğal olarak, böyle bir ürün daha az güçlü, ama yine de iyi olurdu. Böyle insan yapımı mucize bir harika olurdu bir erkek fan hediye Beyaz Kurt destan.

kolye Geralt'ın fiyatları

Eğer hazır gümüş madalyon Witcher satın almak istiyorsanız o kitaplarda anlatılan şekilde, böyle, size beş bin üçten üzerinde harcamak zorunda kalacak muhtemeldir. İki buçuk bin - Sen Bir seçenek ve daha ucuz, yaklaşık iki bulabilirsiniz. Kolye kalitesi düşük olacağını, bu böyle devam detay, boyutunu etkileyebilir ve edecektir anlaşılmalıdır. Ayrıca gümüş ucuz sürümleri genellikle madalyon yuvarlak alt olmayan tek bir yarık damak temsil eder. Bir kordon yalnızca hırıltılı burnu askıda kalacaktır üzerine bu vardır.

o dekorasyon uçları sivri olduğu gibi çok uygun olmadığını unutmayın ve onlar deride küçük bir yumru veya giysi sarılmak. Bu durum, genellikle mağazalarda satışa bulunan seçenektir ve sıradan çok. Belki daha iyi tasarruf ve sonra özgün madalyon kadar yakın satın alın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.