TeknolojininBağlantı

Ne şartlar altında Kırım "Tele2" dolaşım sağlanır

ev bölgenin dışında seyahat ederken aboneler genellikle "Tele2" Kırım'da görev yapmaktadır olmadığı sorusuna uğraşmak zorunda. Buna ek olarak, önemli bir faktör ulusal dolaşım içinde bulmakta ödeme hizmetlerinin koşulları olduğunu. Ben Kırım ve Sivastopol topraklarında seyahat için bir mobil cihazda bir dolaşım hizmeti bağlamak gerekiyor mu? Kırım biletlerin "Tele2" için eylemler, cari makalede açıklanacaktır gerekenler hakkında daha fazla bilgi için.

hizmet "Dolaşım": Bilmeniz Gerekenler

İşte bilmeniz gereken bazı noktalar vardır.

  • İhtiyacınız hizmeti bağlamayın - başlangıçta oda davranır. başka bir şehirde haberleşme hizmetlerinden yararlanmak amacıyla daha önce abone kapalı, tarafından yapılmıştır Tabii ki, eğer, tekrar dolaşım etkinleştirmeniz gerekir.
  • Ek bilgiler servis numarası "Tele2" operatör aracılığıyla elde edilebilir - 688.
  • sayfadaki dolaşım bölgenin adını girmek için uygun alana olmalıdır - alternatif operatörlerin resmi paylaşımında ise alanlarının dışındaki hizmetlerin maliyeti ne netleştirin.
  • ek maliyetler önlemek için Kırım'da sim kartı "Tele2" bulma anda transferi sayısında hareket eden vazgeçmek önerilir. Devreden kısa servis çağrısında etkilenebilir - ## 002 #.
  • Kredi kartı ile avtoplatezh bağlamak, vb arkadaşları veya akrabaları ve birlikte düzenlemek - Önceden şarj seçenekleri düşünmek tavsiye edilir.

Kırım'da "Tele2"

Kırım Cumhuriyeti ve Sivastopol kentine vardıklarında SIM kart ağda kayıtlı olduğundan emin olmak için önerilir. Aksi takdirde, gerek elle mobil cihaz ayarlarını kullanarak mevcut bir ağa bağlanmak için. gelen / giden çağrılar ve kısa mesajların bir dakika maliyeti - iletişim hizmetleri maliyeti gelince, faturalama tek 5 ruble olacak. İnternet trafiğinin 1 MB maliyeti de 5 ruble olacak. tarife planları "Siyah" çizgisini ve trafik ön ödemeli miktarda diğer tarifeleri kullanan müşteriler unutmayınız - paketler Kırım ve Sivastopol Cumhuriyeti topraklarında geçerli değildir. Bugüne kadar, önerilerin listesi de ev bölge dışındaki sınırsız İnternet için hiçbir seçeneği fiyatları dolaşım optimize etmek.

o dolaşım olmadan Kırım'da SIM kartları "Tele2" kullanmak mümkün mü?

Kullanıcı ülkenin başka bölgeye yaptığı şehirden hareket her zaman, dolaşım çalışacaktır. Birçok müşteri Kırım'da "Tele2" Hizmetin maliyetini azaltmak için ilginç seçenekler olacaktır.

şu şekilde hareket etmelidir, iletişim maliyetlerini optimize etmek için:

  • yerel bir SIM kart satın - Bu çağrılar, mesajlar ve internette önemli ölçüde tasarruf sağlayacaktır;
  • opsiyon 30.04.2017 tarihine kadar geçerli olan ve tüm tarife planları bağlantı için kullanılabilir operatörü - paket "Her yerde sıfır" bağlayın.

Bağlantı paketinin şartlarına göre tüm gelen çağrılar ücretsiz olacak, "Her yerde sıfır", Rus numaralara giden aramalar iletişimin dakikası sadece iki rubleye mal olacak.

3 ruble günlük SIM kartın hesabından silinecektir - seçeneğinin kullanılması aylık bir ücret gerektirir.

* 143 * 21 # - Aktivasyon kısa komutu ile ulaşılmaktadır. Geçerli isteğin son rakamı Çıkarma - yedinichku - Odaya bu seçeneğin durumunu kontrol edebilirsiniz - bu ya da bağlı değildir. (Kendi şehre vardıkları) hizmetini devre dışı bırakmak için * 143 * 20 # dial gerekir.

ülke çapında dolaşım için diğer teklifler bu taşıyıcı bulunmaz.

Operatör Kırım ve Sivastopol Cumhuriyeti topraklarında SIM kart ve iletişim hizmetleri satan unutmayın. Dolaşımda olmayan karlı yeni bir iletişim sürümü satın düşünün - bu iletişim hizmetleri tasarruf sağlayacaktır.

abonelerin Yorumlar Tele2" dolaşım «

Zaten Kırım'da "Tele2" sim kartı ile ziyaret etmiş müşteriler yorumları gelince, onlar oldukça çelişkilidir. Birçok aboneleri kalite ve hizmet açısından memnun. Bazı olumsuz dolaşım içinde sınırsız internet kullanımı olasılığı eksikliği ve Kırım'da "Tele2" Roaming giderlerinde optimize etmek seçeneklerine yokluğunu söylüyorlar. kalitesiz Yorumlar nedeniyle ülkenin bu bölgede neredeyse görülmemiştir. Simcoe bu şirketin kolayca iletişim olmadan bırakılması korkmama, tatile ya da iş gezisi yanınızda alabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.