ÇirkinlikPest Control

Nasıl salyangoz doğurmak? ev salyangoz türleri

Salyangoz olan erkek ve kadın cinsel organları vardır, türe aittir. salyangoz çoğaltmak nedenle, soru ortaya çıkıyor. Onların üreme organları kadındır iken, onlar olgunlaşma zamanı geldiğinde unutulmamalıdır.

Bu hayvanlar sadece yılda bir kez yeniden. Zaman çiftleşme söz konusu olduğunda, onların davranışları çok dikkat çekicidir. Salyangoz yavaş sürünür ve sık durak yapar. Bazen uzun süre donabilir yerinde kalır. İkinci salyangozu yaklaşırken sonra, oyuna başlarlar.

Onlar bir taraftan diğer tarafa sallanan birbirine ilgileneceğim. Sonra yukarıya doğru ve birbirlerine tabanları ile temas halinde uzatmak başlar. Salyangoz sıkıca birbirine doğru bastırılır ve bir saat kollarında yer alabilmektedir. Onların oyun iki saat kadar sürer ve nihayet çiftleşme sürecine yol açar olabilir. Bu noktada, aşk okları denilen birbirini kireçtaşı iğnelerin vücuda atmak.

Çiftleşme, böylece her biri gibi erkek ve dişi davranır. Farklı kez salyangoz tipine bağlı olarak birleşme sürecini alabilir. Salyangoz yumurtası yeryüzünün çukurunda veya bitkinin sap altında yayıldı. Onlar bir pearl white veya beyaz var. Salyangoz biri 30-40 yumurta süre ertelenebilir. Onların hesapları uyku salyangoz sonra. Kuluçka süresi 3-4 haftadır.

Elbette, salyangoz nasıl yetiştirilir bilmek ilginçtir, Orada su salyangozları ve akvaryumda. Uzun solunum borusunun varlığı diğer türlerinden farklıdır. Salyangoz sayesinde su yüzeyine yükselen olmadan oksijen nefes alabilir. Onlar farklı zemin vardır. Görünüşlerine göre bunlardan birini bir erkek ve kim bir kadın ayırt etmek çok zordur. Çiftleşme sonrasında dişi yumurtalarını bırakmak için hangi bir yer arar. akvaryumda yaşayan salyangoz doğurmak öğrenmek için, literatürde okuyabilirsiniz.

Ampulyarii akvaryum duvarlarında yumurtalarını bırakmak için deneyin. Bu noktada, onları izlerken gerekir, bu yüzden bunun dışında düşmez. akvaryum salyangoz dışında Evcil öldürülebilir. Nasıl salyangoz doğurmak bu noktada? Bunlar sonucunda üzüm küme halini alırlar yumurta yumurta, akvaryum duvarına yapıştırılır. yumurtadan üç hafta sonra yavrularını yumurtadan başlar. Sonra akvaryuma girer.

Akvaryumlarda yaşayan Melanie, hakkında söylenecek değer ve bu salyangoz yeniden nasıl. Onlar akvaryumda suyun durumunun iyi bir göstergesi olarak kabul edilir. Bunlardan sitesinde taramasını başlıyor çünkü kirli su salyangoz, onun kirli belirleyebilir. Bunlar viviparous şunlardır: bir zamanlar canlı yavrularını dünyaya hangi yumurtalarını bırakıyor. Bu salyangoz ev iddiasız. kum değiştirmek için haftada bir kez yeterli olacaktır, salyangoz akvaryum temizlemek için bir kez haftada üç kez, iki haftada bir beslenir.

Hatta işlek konak böyle bir salyangoz hızda içinde kaybolmaz. Ne zaman soğuk, onlar kış uykusuna yatarlar. Ev Achatina salyangoz en popüler türü olarak kabul edilir. Onlar Afrika'dan bize geldi. Bizim koşullarda, sadece akvaryumlarda yaşayabilir. Son zamanlarda, bilim adamları bu tür uzun vadeli hafızaya sahip olduğunu keşfettiler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.