Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Restoran "Baf" Tula: Menü, adres, yorumlar

Hayatımızın her birinde aile ve arkadaşlarının şirket kayda değer vardır önemli ve ciddi bir mesafededir. Ve bu amaçla iyi uygun restoran veya kafe için. Tula - eğlence tesisleri bir sürü büyük şehri, restoranlar ve barlar sıkıntısı, o sadece hissetmez. Ancak, tüm seçenekler özel günler için uygundur.

O, restoran ile önceden belirlemek için her türlü sıkıntı yaşamaya değil, gerçek ziyaretçilerin masa rezervasyon koşullarını, menüler, değerlendirme özelliğini tanımasına gereklidir. Büyük şehirlerin modern sakinleri sadece istisnai durumlarda artık ziyaret restoranlar, büyük şirketlerin çoğu zaman çalışanlarıdır, kuruluşlar kendisi için rahat bir ortamda akşam yemeği. Şimdi neredeyse her restoran var - bu amaçlar için, ve öğle yemeği amaçlanır. Bu kendileri ve arkadaşları için mükemmel bir yer bulmak için sadece kalır.

Restoran "Baf" (Tula) - kasabada değil en popüler seçenek, ancak dikkate değer. Bu restoran çeşitli odaları tarafından temsil edilen, oldukça geniştir. Bildiğim kadarıyla bu aile tatilleri, kutlamaları ve özel etkinlikler günlük öğün için uygun olduğu gibi? Yani, biz malzemenin çerçevesinde konuşacağım budur.

restoranda Hakkında

Restoran "Baf" (Tula) Proleter Bölgesi'nde yer almaktadır. Bu restoran halkı ve ziyaretçiler arasında çok popüler olan belki de bu yüzden, şehrin merkezi değildir. restoran demokratik fiyatları ve kusursuz kalite yemeklerin optimal bir bileşimini sunar, böylece onların açlığı gidermek veya arkadaş ve aile şirketindeki akşam geçirmek isteyenler için idealdir ve hayatlarında ciddi olayın önemini kaydetti.

O (8 120 kişiye kadar) ziyaretçiler için 4 konforlu odalar sunmaktadır. Geniş ziyafet salonu arkadaşlar hoş şirkette muhteşem kutlamalar, kurumsal etkinlikler ve toplantılar için idealdir.

konum

Tula, Kalinin caddesi 26B: onların kutlamaları için (Tula, restoran) "Paphos", kesinlikle ihtiyaç kurumun adresi seçerseniz. restoran kadar özel günler için idealdir, ayrı bir binada hizmet vermektedir. Ziyaretçiler konut binalarda bulunan kurumlara geçerli koşullara katlanmak zorunda değilsiniz. Bu nedenle, bu restoranın ömrünü uzatmak için yönetir. 12:00 günlük 03:00 arası halka açık restoran.

mutfak

Restoran "Baf" (Tula) misafirlerine geleneksel İtalyan mutfağı sunmaktadır. Bugün nadir değildir, birçok onları sevmeyi yemekleri ile daha yakın tanıma başardı. Şu anda bu menüde bazı değişiklikler yapılmıştır. istek ve ziyaretçilerin yorumlarına dayanarak, yönetim, yemeklerin restoranın yelpazesini genişletmek gnocchi Bulgarian, Akdeniz ve Rus mutfağından eklemeye karar verdi.

"Pathos" (Tula) - restoran menü, servis yüksek düzeydedir. Yani tüm ziyaretçiler dikkat şeydir. Yani tuhaf bir restoran deniz ürünleri, yeşillik bir zenginliği ile klasik İtalyan yemekleri servis olarak, bilinen tüm türlerde burada bulabilir ve makarna, paella olacaktır. onlar lezzetli pişirmek için sadece edebiliyoruz, çünkü gerçek profesyoneller değil, aynı zamanda zarif her yemeğin düzenlemek - Ziyaretçi kuruluşlar her şey personel, çok lezzetli olduğunu söylüyorlar. Tüm taze ürünler, otlar sulu, gevrek, yumuşak et - yemekler bolluğu gerçekten etkileyici.

Restoranın belki ana avantajı - Tüm misafirler mükemmel öğle yemeği keyfini çıkarabilir. Onlar oldukça çeşitlidir, sunulan salatalar, birinci, ikinci kurslar ve tatlılar vardır. Çoğu zaten "Pathos" restoran seçilen ve düzenli olarak ziyaret var. Ve kurumun kalitesinin ana göstergesi değildir.

fiyatları

Makul fiyatları - restoranın başka belirgin bir avantaj. ortalama fatura 800 ruble olduğunu. Şehrin sadece birkaç yer hizmetin kalitesi kaybı olmadan böyle bir fiyatlandırma politikası sunabilir.

masa rezervasyonu

restaurant "Pathos" (Tula) incelemeleri iyi rahat bir yerde dayanarak, bu işyerinde akşam geçirmek istiyorsanız, önceden belli bir insan sayısı için bir masa ayırtmak iyi olduğunu göstermektedir. Bu telefonla yapılabilir, kurumu ziyaret etmek gerekli değildir. Eğer sipariş etmek isterseniz büyük bir banket işleme tesisleri, gelişmiş menü, ek hizmetlerin kullanılabilirliği ve yaklaşık maliyetin ayrıntıları görüşmek üzere, restoranına giderken iyidir.

ek hizmetler

restoran tüm ziyaretçiler kablosuz yüksek hızlı internet erişimine açıktır. Kullanmak için, size garson giriş ve şifre sormak gerekir. tüm ziyaretçiler için Akşamları sık sık eğlence gösterileri düzenlemektedir, canlı müzik keyfini. Onların vokal yeteneklerini göstermek isteyen ziyaretçiler oldukça sık akşam temalı restoranda karaoke yararlanabilir. karaoke mevcut şarkıların aralığı, düzenli olarak güncellenen ve yeni sürümlerle güncellenmeye, yani her ziyaretçinin benzersiz bir şey ilginç bir şey bulacaksınız edilmektedir.

Tüm misafirler geniş güvenli otopark kullanabilirsiniz.

hizmet

Samimi ve konuksever personeli - kartvizit kurum. Garsonlar sorumlulukları ile mükemmel bir iş, her ziyaretçinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktır. akşam eşsiz olsun - Birçok çalışan, en ufak isteğine yorumlarınızı nasıl tepki gözlemlemekteyiz. restaurant "Pathos" (Tula) hakkında personelinden geri bildirim sadece ne kadar yakından onaylamak ve servise gelen ziyaretçi yönetimini talep etti. Personel dikkatli mükemmel bir sonuç elde etmek için eğitilmiş, seçilir.

özetliyor

Restoran "Baf" (Tula), - sakin bir aile yemekleri, iş toplantıları ve kutlamalar için mükemmel bir seçenek: düğün, yıldönümü, kurumsal partiler ve daha fazlası. restoran mükemmel yemekler, iyi hizmet ve ek hizmetler sunmaktadır. , Buna özellikle dikkat Tablo önceden kitaba unutma nedeni budur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.