Ev ve AileÇocuklar

Ne akort oyuncak araba ve gerçek arabalar hakkında farklıdır

, Araba daha güzel olun onun agresif saldırgan bir görünüm vermek ya, tam tersine, mizah duygusu göstermek ve genel olarak "çiçek çocukları" barışçıl resim tarzı ... ile dekore sahibinin bireysellik ortaya koymaktadır - o dış içinde kabul edilebilir yapısal ve dekoratif değişikliklere yani ayarlama sürecinin ana hedefi, var türünün ve cihazın "demir at". motor zorlanabilir ve egzoz borusu pervaz, tamponlar dönüştürmek, iyi fırsatlar bolca bugün eklemek othromirovat. Ama akort oyuncak arabalar genellikle diğer oldukça farklıdır ve hedefler belirlenir.

Amaç - maksimum güvenilirlik

Neredeyse çocuk mağazalarında satılan her oyuncak araba, bir aracın bir kopyası, modern veya son on yılında montaj hattı indi. Üreticiler mümkün onlara daha otantik bir görünüm vermek için çalışıyoruz, ama bu her zaman başarılı değildir çıkıyor. Aşırı "oyuncak" bak, bir hatıra, bu doğru koleksiyoncuları yakışmıyor bu. Bu farklı olur: elinde başkasının bebeğin şimdiden bol yeter nadir örneği, alır, iyi bir potaraniv vardı onları her şeyi evde ve ciddi hasar ve hane ve en kompakt otomobili neden olur. Gerçek bir koleksiyoncu sadece kaşıntı, bu yüzden, elleriyle akort oyuncak araba yapmak onları küçük bu tür vermek istiyorum.

Yani, başlama zamanı.

temel işlemler

Tuning , oyuncak arabalar bu arabalar sökme ile başlar. Vücut alt vida bağlıysa, o zaman hiçbir sorun yoktur, ancak bazı durumlarda, bu parçaların perçinli. Bu durumda, özellikle, çok dikkatli bir şekilde yapılması gereken, raybalama taşıyıcı ısıtılarak eritebilir plastikten imal edilmektedir.

Bir kural olarak, ciddi şekilde hasar, eski boya (kapı, davlumbaz, gövdeleri açma) tüm hareketli parçalar özü ve kaldırmak için gerekli olan temel bileşeni, incelenmesi sonucu. Daha sonra, yüzey zımparalanmış nulevkoy. Bu işlemler gövdesinin geometrisine geri kaldırılmalıdır yongaları ve çöküntüler, vardır, özellikle, bir onarım çağrılabilir. Bundan sonra, onların basit düzeltme gelen oyuncak araçların ayar ayırt çalışmaya başlayacak.

"Lada", gerçek olarak bir kıl payı kadar

Orijinal ve sıradışı taşıt seçeneklerinin yaratılması doğru gidin, ve kendi hayal belli etmek olabilir. spoiler, ekleme başlık kepçe, tonda cam özel bir film ve kabinin seçkin iç oluşturmak için, bazı durumlarda çarpıcı bir parçası yapmak için gerekli olan, ancak toplama dikkate değer bir örneğini tamamlamak için başka bir yolu yoktur. Örneğin, kendine özgü özellikleri nedeniyle ince ayrıntılı olarak restore ilk otomobilin büyük çaplı bir kopyasını, ve devlet kayıt bile sayıda yapmak.

severleri Sovyet otomobil akort oyuncak araba VAZ üretmek Çok ilginç yollar. Sovyet yıllarda, Togliatti bitki dükkanı çalışıyordu, ana ürünlerin modelleri bulunmaktadır. Bizim gün kadar avtomobilchikov örnekleri kurtulmayı başardı kabul edilir, ama her biri daha değerli olduğunu. , Modelin yaratıcıları ihmal etmiş vücut oldukça doğru yapıldığı halde bu çamurluklar ve sürücü ayna ve radyo ve diğer birçok parçası: yetmişli olarak, detaylara ilgili modeller geniş bir eylem için boşluk, bu nedenle, değil çok özenli. Özellikle kayda değer poliüretan tamponlar ve dikkat çekici arka optik ile tampon üzerinde "dişler", yuvarlak farlar "kuruş" dir.

oyuncak araba ayarlama - sabır ve özen gerektirir zahmetli aktiviteyi. cam korunmuş ve eğer değilse de, bunlar gereken yeniden çalıştırın, şeffaf polistiren, polivinil klorür ya da bir blister paketi. Plaka, bir lazer yazıcı üzerine basılabilir, ve montaj toplam bileşimin tamamlanması.

Burada ve hazır "Lada", kırk yıl önce tam olarak aynı, şimdi hayali bir şekilde onlara gidin ama. Ancak, gerçek "Kopeechka" bugün sık sık sokakta bulunur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.