Ev ve AileÇocuklar

Çocuklar için bağışıklık değiştirici ilaç "Derinat": talimat ve açıklama

İlaç "Derinat" bağışıklık sistemini modüle eden maddeler anlamına gelir. Bu bir immünomodülatör olduğunu söylemek doğru olsa da genellikle bir bağışıklık-uyarıcısı olarak adlandırılır. O, viral, bakteriyel ve mantar enfeksiyonları dayanabilir vücudun savunma sisteminin çalışmasını düzeltir. kimin dokunulmazlık henüz oluşmuş değil ve için soğuk algınlığı çocuklara Özellikle eğilimli akut solunum enfeksiyonları tedavisinde ve soğuk algınlığına pediatri çocuklar için ilaç "Derinat" reçete. Manuel spesifik hastalıklar bu ajanla tedavi edilebilir ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.

Ek ilaç gerektirmez İlaç tedavisi "Derinat"

Aşağıdaki hastalıklarda çocuklara reçete bir monoterapi ilaç "Derinat" gibi:

  • ARI ve ARI.
  • Gözleri (Oftalmoloji) iltihap ve dejeneratif süreçler.
  • ağız ve burun kavitesi mukozasında iltihabı.

soğuk algınlığı mümkün olduğu kadar erken tedaviye başlamak gerekir için, sonra çocuk çabucak iyileşir ve hastalık kronik forma üzerine dökmek değildir. Nasıl çocuklar için ilaç "Derinat" kullanılır? El 1 aya kadar, 3-4 kez takip eden günlerde 8 kata kadar ilk gününde soğuk tedavisi için 2-3 2 hafta 2-4 kez bir gün önlenmesi için damla olmalıdır burun içine damlatılır belirtir. tedavi etmek için sinüs ve burun boşluğunun iltihaplı hastalıklar 3-5 günde 4-6 kez düşer ve ağız suyu enflamasyon 4-6 günde tedavi edilen gömme, 7-15 gün olmalıdır.

bir tedavi aracı olarak İlaç "Derinat"

Çocuklar için entegre bir tedavi ve reçete ilaçlar "Derinat" gibi. Talimat, aşağıdaki gösterimler vurgular:

  • Kronik ve akut sinüzit, rinit, sinüzit, frontal sinüzit.
  • Yanıklar, soğuk ısırması.
  • Uzun iyileşmeyen yaralar, enfekte dahil.

Bu ilaçlar çocuklarda daha yetişkinlerde daha sık görülür başka hastalıkların tedavisi için reçete edilir.

Topikal olarak aktif uygulandığında ilacın ülsere mukoza yaraları neden olmadan oluşumunu geri hücre yenileme işlemi derin yanıklar dokunun iyileşmesi normale uyarır.

İlacın Yayın formu "Derinat"

şişeler ya da asma telleri, 10 ml'lik şişeler içinde lokal uygulama için yüzde 0.25 solüsyon şeklinde tarif edilen ilaç bırakma. 5 ml ampullerde kas içi enjeksiyonlar için 1.5 oranında çözeltisi karşılamak da mümkündür. Ancak, doktorlar bir şişe-damlalık "Derinat" bunu reçete çocuklar için talimat doğumdan itibaren çocukları kullanılma olasılığını teyit hangi.

ek bilgi

Orada bu ilacı alırken Herhangi bir yan etkisi oldu ve otoimmün hastalıklar ve bireysel intoleransı dışında neredeyse hiçbir kontrendikasyonu vardır. Bugün, bu nedenle, ilacın "Derinat" kullanımı hakkında daha fazla ve daha olumlu geribildirim vardır. Biz bu çocukların cevap Pediatriste damla gömebiliriz. Genel olarak, bu roe üretilen bir çok doğal ürün, bir mersin, doğal kökenli saygı hak etmektedir. Eğer bir doktora danışın ve ilaç satın aldıysanız kullanılmak üzere "Derinat" talimatlarını çocuklar ve yetişkinler için ilaç ile birlikte her paketin içinde yer alır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.