ÇirkinlikPest Control

Nasıl zamanında eşek arısı yuva kurtulmak için?

Bu yaz yazlık girintiler içinde yaz sezonu gelişiyle birlikte yaşam kimin yolu arı gibi olan eşekarısı yuvalar, bulunabilir. böcekler evler ve kır evlerinin, sahiplerine nedeni yeterince rahatsızlık çatıları altında konutlar inşa. Ülkede Yabanarıları - bir felaket. yuva korumayı amaçlayan Artan saldırganlık ve bir kişinin en ufak bir tehdit özellikle alerjisi olanlar için, ağrılı ısırık ve sorunların açabilirsiniz. Eşek Arıları bağırsak enfeksiyonları hem taşıyıcılarıdır. Uçuş ve çöpe iniş, bunlar tencere üzerinde olabilir. Yani nasıl kurtulmak için , yaban arısı yuvaları korkmadan ülkede vakit geçirmek için? Eşek Arıları Hymenoptera ailesinin böceklerin çevik kuvvet vardır. Doğada, mütevazı bir bitki örtüsü ile kuzey bölgelerin haricinde dünyada yaşayan tehlikeli böceklerin yaklaşık 20.000 türü vardır. Yetişkin nektar eşekarısı beslenirler ve yokluğunda - organik atık. arı kadın ısırgan koruma, aynı zamanda bir renk (sarı ve alternatif olarak hizmet siyah şeritler), ve silah saldırısı etobur bir çok. Hücreler küçük böceklerin kendi temelleri larva cesetleri vykarmlivaya ile Yabanarıları yuvalarına yaşamaktadır. Standart arı yuva - küresel bir top benzeyen ve yüzeye bir tarafında bağlı birkaç katman, c.

Geçen yıl yaşamış eşekarılarını varsa, şansını bu ziyarete artar. Mayıs sonu - eşekarısı Haziran başlangıcı - Daha önce onları baskın bir rol oynayabilmesi için yeri seçti olarak zaman, seçimi konut. en emin çözüm eşekarılarını kovalayamaz etmektir ve tamamen yok. Tamamen evinizin OS çekilme unutmayın, aksi takdirde bütün faaliyetlerin etkisi olmayacak yuva kurtulmak gerekir. Bu sorunu çözmeye yardımcı olmak için, yaban arısı yuvaları kurtulmak için ipuçları sunar.

Karar dikkatsizce arısı koloni geleneksel sprey çekilme. eşekarısı imhası böylece riski ile ilişkili. Bunlardan kokusu sadece yem olarak 1000 bireyleri numaralandırma bütün sürüsü bir saldırı, tetikleyebilir. Böyle bir saldırının sonuçları korkutucu hayal etmek! Sonra ne ve nasıl eşekarısı yuvası kurtulmak için?

Sen eşekarılarını mücadele etmek tasarlanan özelliklere sahip terapi odaları yürütmek için tercih edebilirsiniz:
- "Troapsil" (Hollanda) anlamına gelir - böceklerin kontrol için kimyasal bir yöntem;
- Etkili ve uzun vadeli etkileri sağlar, yaban arısı yuvalarından Moskitol koruma sokakta ve konut dışı binalarda bir Esek ile baş" sprey;
- hassas ilaç arı yuva "getto" işleme - ve eşekarısı bir veya iki gün içinde ölür;
- "Smelnet" - kokusuz mikro kapsüllü ajan, 8 aya etkisi kadar süresi;
- Böyle "diklorvosun", "Süper Cobra" yardım OS getirmek, ancak kendilerini korumak gerektiği gibi ilaçlar: giysi vücudun tüm alanlarını kapsamalıdır;
- Velcro kullanımı;
- su ve düzenli depolama kaynar toprağa yuva aşırı sel;
- Sabit içinde başka bir yöntemi kullanabilirsiniz, yerlere ulaşmak: yuvasına koymak ve yüzeye basın plastik bir torba; Kullanım bandı veya düğmeleri sabitlemek için. torbanın köşesini kesin ve herhangi inteksid içine serpin ve sonra deliği ve bir saat bekletin. Sonra çantayı çıkarıp soket çekin.

arı yuvalarının kurtulmak için ipuçları normal kullanım şartlarında SONUCUNU getirmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.