Entelektüel gelişimiAstroloji

Kanser - öyleyse varım, hissediyorum.

Yönetim gezegen Kanseri - Luna duygusal kürenin bir kişi tarafından bilinen değinilecektir. Genellikle, işaretin tipik temsilcisi - , içe dönük melankolik olduğunu. Canlı bu özellikler tecelli olan çocuklar. Çocuk Kanser düşünceli, düşünen-devamsızlık ve dikkatsiz, o kendi fantezileri bir dünyada yaşıyor. Yaşla birlikte ayın etkisi çok tesviye edilir, ancak bir yaşına kadar yengeçler son derece hassas alıngan ve duygusal kalır. Aslında Kanserlerde kalp kalan çocuklara, duygusal olgunlaştı olmadı. Onlar gerçekten sevgi ve sürekli bakıma ihtiyacı. Haberleşme ebeveyn ev ve özellikle annesiyle, Yengeçler kesintiye asla.

Bu işaretin temsilcileri dinlemek edebiliyoruz ve sempati, ama gerçekten çok fazla acele yardım etmez. Ben başkası yapana kadar beklemeyi tercih. bir kez daha Kanserlerin büyük kuşu ve gereksiz yere sevmedikleri deliğinden çıkmak çünkü bunun için onlar tarafından rahatsız olmayın.

için özellikle önemli karakterin oluşumu ve Kanser iç dünyasında ebeveyn evde kalış süresidir. O büyük bir yaşam deneyimi yapar oradan O, olumlu ve olumsuz oldu.

Zaten dikkatli Kanser, bir zamanlar zor yaşam durum içine, bu bilginin bankada kötü bir deneyim bırakır. süt kaynar, Yengeçler, genellikle daha sonra suya üfleyin. Bu nedenle, ilişkilerin kopması sonra tekrar evlenmek karar vermek için çok zordur.

işaretin ikilik bir bahar esintisi olarak değiştirilebilir kanser yapar. Onun eğlenceli fışkırır dün gibi görünüyor, ama bugün en derin depresyonda olduğunu. Tabii ki, bu özellik büyük ölçüde başkaları ile iletişim zorlaştırmaktadır. Bu nedenle, için Kanser aile içinde çok önemli bir mikroklima. O sadece bunu anlar ve tüm yönlü kırıklar boyunca götüren bir kişiyle rahat hisseder.

Ben Kanser genellikle hırs dönüşür aşırı tutumluluk, karakterizedir söylemeliyim. Bu nedenle, Kanser ile toplantı, ona geniş mali jestler beklemeyin. Böyle kurban ailesi için sadece gitmek istemektedir.

Kanser Kendi kendine yemin için arzu belirleyen Kardinal Haç aittir. Ay etkisi kaba kenarları yumuşatır, böylece kanserin bu özellik olarak göze çarpan olmadığını söyledi edilmelidir. Her durumda, sürücü ve çirkin antikalar kanserlerin pahasına kendini savunmak arzu özgü değildir.
kariyer ve duygusal konforu arasında seçme, Yengeçler, genellikle ikincisi tercih ederim.

Eğer Kanser daha yakın olmak istiyorsanız, duygularını ona itiraf etti. Ama sözlerin içten olmalıdır unutmayın. tanır ve asla affetmeyecektir anlayışlı Kanser yalanlar. "Hayır" kelimesi Kanser sevmez Say, ama o ihtiyacı olduğunu bilir. Bu nedenle, hatta aynı fikirdeyim, o hala istediğiniz gibi her şeyi yapabilir.

Kanser ile arkadaş çok zor değil ol, ama onun düşmanı olmak daha kolaydır. dikkatsiz açıklamada duygularını incitmek Cidden yeter. Kanserlerin yıllarca kin tutmak edebiliyoruz. Diğer kategorik tabular Kanser ile uğraşırken - Ailesi hakkında kötüleyen yorumlar.

Aşk ve evlilik. idealin arayışı.

Eğer inanıyorsanız astroloji işareti Kanser ocağın, anne bakım ve gözetim sıcaklığını sembolize eder. Ama bu Kanserlerin bir aile kurmak için bütün araçları aramak anlamına gelmez. İronik olarak, kadınlar ve erkekler, hem bu işaretin temsilcileri genellikle kasten yalnızlık seçilir.

Kanser negatif belirtmektedir. Bu temsilcileri diğerlerinin, onların duygu ve duyguların çok duyarlı olduğu anlamına gelir. Bu nedenle onlara büyük önem o partner zihin ve anlayış barış vardır.
Örneğin, Rakı erkekler kadınlar çok iştahlı olan tercih olduğu bilinmektedir. o evlilik birliğinin gelince, onlar daha sıkıca kendi ayakları üzerinde yem yok seks için özel bir aşkımsın toprak burçları, temsilcilerini seçer, ancak durmak için istekli ve histerik davranışlara eğilimli değildir. Ile Ateş belirtileri Kanser ilişkilerin zorlukla katlayın. Ve eğer uyumluluk zodyak Kanser imzalar kibirli Leo veya Yay dan, düz nazik Kanser üzerine almak çok zor olacak ve Koç yine de mümkündür. Ancak, bu güçlü dostluk veya kısa tutkulu romantizm Bu iki elementin temsilcileri arasında ortaya çıkmasını engellemez.

hava burçları arasında, Kanserleri Terazi en tutarlı. İkizler ona çok Kanseri dikkatli, çok anlamsız ve kararsız olduğunu. Kovalar orta girişken değildir ve gürültülü toplama ve kanser bilinen kuşu seviyorum ve ölçülen takipçiliği ile vakit geçirmek için tercih ediyor. Ancak, kolay bayan-Kova onların özgürlüğüne tecavüz değil herkes iyi geçinmeye. Zorluklar çifti Kanser imzalaması halinde ortak bulunmalıdır ortaya çıkar. Böyle bir kadın, genellikle bir özellik olarak sevdiklerinin ifade eder ve Kova erkek kısıtlamaları kategorik tahammül.

Bu arada, akrabaları ile çok Kanserler hep birlikte alamadım. Akrep çok fazla zehir olarak. duygusal ve duyarlı gibi kanser ölümü O'nun çekim. Man-Kanser ve Kanser kadın iki yarısı Bir bütün oluşturmak gibi, iyi bir çift yapacaktır. Balık zor olabilir ile Ama, bu durumda, her iki eşin de üstüne başına battaniyeyi çeker.

Tabii ki, hatta Burç Kanser hakkında tüm bilerek her bireyin temsilcisi üzerinde çalışmayın. Mizaç, karakter özellikleri ve davranışsal reaksiyonlar karta notogaeal burç veya yönleriyle Güneşin pozisyonuna da bağlıdır. Makul bir kişi olarak, Kanser kişisel gelişim kararlıdır ve çevrenin etkisi göz ardı edilemez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.