SeyahatUçuşlar

Nasıl Tunus'a uçmak? En iyi seçenekler.

Tunus uçmak nasıl, elbette, bunu nereye bağlıdır. Örneğin, Vladivostok dan, şu anda, şu ana kadar bu ülkede Knevichi havaalanı prensipte bu alana hizmet etmez hiç çünkü uçmaz. Ama oradan bir sonraki Afrika kıtasına, 8-10 saat (Vnukovo) ve uçakta koltuk için Moskova'ya alabilirsiniz. Böylece hesaba değil her havaalanı Tunus'a günlük seferler yapılmaktadır gerçeğini almak gereklidir. Bu duruma Moskova'dan uçmak nasıl Domodedovo, Vnukovo ve Sheremetyevo'nun bulunabilir. Eğer bir transfer ile uçmayı tercih eğer Seyahat süresi 4 saat 8-11 saat arasında direkt uçuşla 20 dakika en az olacak ve.

Gönderen Moskova havaalanlarında iki değişiklik ile uçuş uçabilir. Bu durumda (3 saat 50 dakika), yolcu ilk önce, örneğin, Roma geldiğinde varsayılır, daha sonra Milan (1 saat 10 dakika) ve daha sonra sinekler Tunus (Carthage) 50 dakika karıştırıldı. Bazı durumlarda, aktarmalı arasında aralık Eğer bir Schengen vizesi varsa mümkün, İtalyan (veya Fransızca, Hollandaca) şehirlerin güzelliğinin tadını kolaylaştırır gün ulaşabilir. Belge mevcut değilse onlar vizesiz ötesinde veremiyorlarmış (ve daha sonra izin vermemeye) çünkü Veya, havaalanında onların bavul oturmak.

Hiçbir az zengin seçenekler uçuş rota Petersburg-Tunus. uçmak için nasıl burada tekrar şirket ve (seferler sivil havayolları alan Tunus birkaç terminallerde) havaalanının geliş bağlıdır. Örneğin, "Emireytz" hizmetler firması üzerinden, Dubai Havalimanı'na transfer ile hedefinizi yaklaşık 70 saat ulaşacaktır (Birleşik Arap Emirlikleri). Uçuş 45-46000. Ruble mal olacak. Eğer Ukrayna (Kiev Havaalanı) üzerinden geçiş kullanmak nasıl, Tunus'a uçmak? Burada bir seferde 75 saat ve yaklaşık 14-15.000. Ruble harcayacak. havayolu kuzey sermayenin anda aktarmasız uçuş belki vadesi gelmiş ve ülkede uçucu duruma turist akışını azaltmak, yani bulunamadı sunmaktadır.

Nasıl Petersburg'luydu Tunus'a uçmak için iki nakli ile? Garip, size yaklaşık 8 saat uzak alacak seçenekleri bulabilirsiniz. Örneğin, ilk yolcular ondan Roma'ya ve ardından Tunuslu, Berlin'in olsun. Böyle bir zevk yaklaşık 40 bin mal olacak. Ruble. En pahalı uçuş (yaklaşık 121.000. ov.) daha fazla zaman (33 saatten fazla) sürer. Berlin ve Frankfurt - - ve iyi birinin hizmetlerini kullanmak Ancak bu durumda iki Alman şehirleri ziyaret etmek mümkündür havayolu (Lufthansa).

Nasıl bir arada kullanmak, Tunus'a uçmak , Moskova-Tunus Petersburg-Moskova? "Podgadat" takma uçuşlar başarıyla varsa burada, yaklaşık 10-14.000. Rub için Afrika'ya doğrudan biraz saat uçuş ile tur (yaklaşık 3500. Rub.) Ve dört ilk bölümünde yarım saat geçirebilirsiniz. Belki de bu Kuzey sermayenin sıcak ülkelere uçmak isteyenler için en iyi seçenektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.