GüzellikSaç

Saç daireden bir sepet örgü nasıl

örgü oluşmuş saç stilleri, son birkaç yıl içinde eğilim içindedir. Bugüne kadar dokuma gibi birçok seçenek icat etti. Son derece cazip bir daire içinde Spit sepet görünüyor. Böyle bir saç modeli örgü nasıl bu malzemeyle ilgili düşünün.

Uygun saç modeli kim değil?

Eğer fotoğraf malzemesi gösterilmektedir saç, bir sepet örgü nasıl anlamaya önce, bu saç tipi görünüyor olup olmadığını anlamaya ihtiyacımız var.

Hemen o açar, çünkü bunun farkında zorunda fikri yuvarlak yüzlü kız bu saç modeli tavsiye edilmez dikkati çekiyor. Bu saç ve açısal özellikleri ve ince bir görünüm olanlar çalışmaz.

Bir sepet örgü nasıl anlamaya çalışıyorum, bu olumlu ve olumsuz yanlarını karşılaştırmaya değer. görünüşlerine değerlendirilmesi Amaç yaklaşım bariz eksikliklerine odaklanarak önlemek için.

Ne bir saç modeli oluşturmanız gerekebilir?

Karmaşık Kazıklara Sahne araçları ve yardımcıları bir kitle gerektirir. kafasına bir sepet örgü için şunlar gereklidir:

 1. yumuşak fırça kıllarına sahip Saç fırçası. oluşturarak saç modelleri gerek beri metal dişleri olan ürünlerin kullanımını tavsiye etmiyoruz zaman dikkatli, saçları ve saç derisini zarar verebilir işin uygulanması için hazırlık saç uzun tarama.
 2. ince ucu ve küçük yoğun dişlerle Tarak. Bu tür bir aletin varlığı ayrılık düzgün bir şekilde uygulanmasını, ince şeritlerin ayrılmasını kolaylaştırır.
 3. pim kümesi, toka, farklı çaplara rezinochek. Bu aksesuarların kullanımı saç unsurlarını sağlama fırsatı da açılacaktır.
 4. Saç şekillendirme ürünleri (jeller, cila, muslar). Bu maddelerin kullanımı yıpranmayı saç uzun süre orijinal şeklini muhafaza önler. Dahası, kıvırmak şekillendirme ürünlerinin işlenmesi için, temiz ve çekici bir bukleler örgü şeritlerin Burgu çözülmesine ile oluşturulmaktadır.
 5. Kuaförlük kelepçeler büyük ölçüde görevi kolaylaştırmak işin uygulanmasını engellemek sorunsuz düzeltme kilitlerini sağlar. Burada en iyi çözüm saçma fiyat kozmetik malların satışında herhangi bir yerde satın almak için olabilir küçük bir plastik yengeç, olurdu.
 6. Büyük ayna - saç oluşumunda ona bakarak, sihirbaz işi sürecinde doğrudan hatayı düzeltmek için yapabiliyor. Bir kız saçlarından bir sepet örgü nasıl ilgilendiğini ve kendiniz yapmak öğrenmek istiyorsa ek olarak, ayna, mükemmel bir asistan olarak görev yapar.

Nasıl çocuğun saçlarından bir sepet örmeye?

bukleler yetişkin kadın ve okul çağındaki kızlar üzerinde çalışmaya yapılırken bir sepet içinde saç modelleri oluşturma kendine has özellikleri vardır. yüzünden aşağı düşebilir saç destekleyen son örgü sıkı bağlamaya maksimum üniform kalınlıkta. Bu eğitim ve aktif hareketler sırasında gereksiz rahatsızlık önler.

İlk karar küçük kızın saçları sağlanan dekorasyon sepetleri, renkli iğneler, lastik bantlar, diğer parlak gereçlerinin her türlü duruyor.

Kolay örgü sepet. Nasıl dokumak?

Önceden tümsekleştirilmemiş saç başının etrafında en basit sepetleri oluşması için. Saç dört bölüme ayrılmıştır. Kullanılması ince tarak haç ayrılık gerçekleştirdi.

Dokuma başının altından başlar. işlem, üç şeritten oluşur sıradan başakçık başlamak için, örgü eşit büyüklükte kademeli iç içe şeritlerin yukarı doğru çekilir. o kulağın seviyeye ulaştığında, saç alım hacminin oluşturulmasını sağlar lake, çizilmiş aşırı bukleler, serpilir.

Yukarıdaki prensibine göre kafanın diğer tarafında örgü gerçekleştirilir. Tükürük alt kenarı üst daha büyük olması gerektiğini belirtmek gerekir. Bu açıkça tanımlanmış kenarları dokulu sepet yapacaktır.

arka netleştirme sona erdirir. İnce elastik ucu sabittir. Kabartma saç görünmez sabit ve saçın ana kütlesi içinde gizli.

spiral sepet

yumuşak bir fırçayla iyice saç tarağı çalışma performansı için hazırlık olarak, daha sonra bukleler şekillendirme için jel işleme. üstündeki büyük kuyruk Şekillendirme. Aynı zamanda başın alt saç dairenin aynı miktarda kalmalıdır. Kuyruk katı ince lastik bant düğümlü.

Nasıl merkezden bir sepet örmeye? Başlamak için, uzun Fransız örgü gerçekleştirin. Kuyruğun merkezinden alınan onun dokuma ipliklerini başının etrafında birkaç tur sonra. dokuma örgü her dönüş tarafta alanların gevşek saç eklemeniz gerekir.

örgünün ucunun sonunda ince bir kauçuk bant takılır. Saç lake etkisi güçlü fiksasyon serpilir. Ek formlar pimlerle kilitlenebilir.

Kuyruk saç saç oluştururken eşit dağıtılmalıdır. Aksi takdirde, başarılı bir şekilde bileşimin tamamlanması için yeterli olmayabilir.

Merkezi bir ayrılık ile Sepeti

Nasıl ayrılık bir sepet örmeye? ikinci olarak düz ve baş merkezli olmalıdır. Aksi takdirde saç dağınık bakacağız.

her iki tarafta iki eşit parçaya saç kafasının ayrılmasından sonra, geleneksel Şeritli hacimsel örgü üç şeritten oluşmuş. Bunların her birinde başın alt kısmının saçlarıyla tarafından yakalandı. Nihai formülasyon ses hafifçe uzatılmış yan bukleler vermek.

şiş her iki tarafında iplikleri yakalama ile Sepet

Her iki taraf da taç saç toplamaya başlamak gerekir bir sepet pikap ücretsiz bukleleri örgü nasıl anlamak için. İşte saç güçlü lastik bant ile sabitlenir.

yüzün doğrultuda da daha sonra üst alt ipliğini dokuma, ve, bunun büyük bir tırpan ile oluşturulur. Bu durumda, saç baş çevresi etrafında sarmak için yeterliydi, böylece örgünün uzunluğunu hesaplamak gerekir. üzerinde bir örgü dokuma için gevşek bukleler sonra, görünmez sabitleme ucunu oluşturmak için yeterlidir.

Kısa saçlar için Basket

sepet şeklinde saç saç baş üzerinde gerçekleştirilebilir, çünkü sahipleri değil çok uzun bukleler, üzgün olmamalıdır. aşağıdaki gibi işin ilerleme burada görünür:

 1. Bir fırça veya geniş dişli bir tarakla iyice saç tarağı başlamak için.
 2. Ense alından dairesel ayrılık yönünü Running. Aslında, dokuma başlar kafasının kararlı merkezi.
 3. kılın dış tabakanın elyafının aldı geleneksel başak Çalıştırma. Dokuma bir çember oluşturulur. merkezinde zorunlu örgü formunda ya da saç altında saklamak için topuz olabilir küçük bir kuyruk oluşturur.
 4. saç serpilir lake sonunda, kendi başlarına herhangi aksesuarlarla süslenmiş.

Bu düzenleme çocuğa saçlarından bir sepet örgü öğrenmek nasıl iyi bir anlayış verir. Okul öncesi çağında çocukların birçoğu henüz uzun kalın saç olmadığı için çocuklar için sunulan çözüm, ideal görünüyor.

Örgü-çekme

Önceden yıkanmış saç özenle taranmış. temple az iki eşit parçaya bölünmüş olan bir ince iplikçik ayırır. Sağ kilit sola üstüne yerleştirilir. Bu toplam kütlesinin dışarı saç küçük bir kol dahil. Sağ bukle saat yönünde etrafında Son kaydırır. ilkesine göre domuz kuyruğu baş çevresi boyunca dokunmaktadır.

En kısa sürede dokuma başlangıcı kalan saçlarının ucunu çıkan yedekte altında gizlidir buluşacak olarak. Aynı anda kafasının Orta bir çiçek şeklinde, örneğin, masif aksesuar dekore edebilirsiniz. saçın sonunda ek olarak formu çözecektir vernikle serpin, duruyor.

yararlı ipuçları

en doğru, çekici saç stili gerçekleştirmek için olanak sağlayan odaklanmak için birkaç önemli nokta vardır:

 1. Bir kız bir sepet örgü nasıl pratikte anlamak için önce doğası gereği kıvırcık bukleler varsa, ütüleme ile düzeltin ve dikkatli tarak gereklidir.
 2. Tapınağın yönünde olmalıdır saçları gerçekleştirin. Ancak bu durumda dağınık örgü uç başının arkasından meraklı gözlerden gizlenir.
 3. sahip Kızlar ince saçları, o işi yapmadan önce tabanından Krepe tellerini önerilir. Bu karar sepet daha hacimli hale getirecektir.

Sonuç olarak

Gördüğünüz gibi, sepet şeklinde örgünün birçok dokuma çeşitleri vardır. Özgün kompozisyon oluşturmak için, yukarıdaki ilkelere dayanan, birkaç kez deneme gereklidir. İlk saçlara çıktı değilse, umutsuzluğa kapılmayın. Sonuçta, pratik epeyce kez dokuma belirli bir tekniğe hakim.

Genel olarak, sepet şeklinde saç günlük ve festival görüntülerin çok çeşitli oluşumu için evrensel bir çözümden yana. İyi tasarlanmış istifleme ile restoran ziyaret etmek, ofiste görünen kişilere gitmek çekinmez. ciddi olay için hazırlanırken yetişkin kadınlar için mükemmel bir seçenek akan bukleler halinde sepet dokuma, ve küçük kızlar için olacak hairstyles - parlak renkli şeritler ve tokalar ile.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.