ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Nasıl sessiz fan seçilir?

Bina inşaat sırasında genellikle yapılır doğal havalandırma, ve haklı. Bir banyo veya mutfak fazla buhar, nem oluşturulur Örneğin, çeşitli kokular bulunmaktadır. Bütün bu serbestçe dışarı sokağa havalandırma penceresinin sayesinde, odada kalmam. sık planlama yeniden Ancak, sadece delik ama nafile, mühürlü. Nem taze yenilenmiş daireler, aynı zamanda bunun içinde yaşayan insanların sağlığını sadece muzdarip olduğu kalıp ve küf oluşumuna yol açar. Bütün Bunu önlemek için, odadaki havanın tazeliği için savaşacak sessiz fanı kapsamaz havalandırma penceresini yüklemek için iyidir ve. Sen işini duymayacağım, ama oda çok daha rahat olacaktır.

Sessiz fanı temiz ve taze hale havada tesislerinde tüm kaldırmak yardımcı olacaktır. geçmişin gürültülü model rehberlik gibi birçok tür cihazlara yüklemek için reddediyorum. Bu alanda ilerleme insanın maksimum konfor ve rahatlık sağlamayı amaçlayan ve bu kullanarak değer. Oldukça uygun fiyatlı çizim ve sessiz fanı sorunsuz satın alınabilir ve bunun kullanımı gerçekten çok büyük.

Böyle bir cihazın seçilmesi ve takarken, en etkin bir çalışma birimi, oda taze hava, nem, su ve çevre gürültüsünün eksikliği almak istiyor. Bu cihaz seçin Ancak, havanın hacmi o hedefinize odaklanmak sonra halledebilecek hangi ile performansını değerlendirmek için ilk gereklidir. Evin sessiz fan ilgilenen varsa, o değil daha otuz beş daha desibel düzeyinde çalışmak zorundadır. o varsa bir çek valf, o zaman kendi nem ve koku içeren daireler komşu hava akımları korumalı olacak.

Güncel modeller böylelikle enerji maliyetlerini azaltarak, ana gerektiğinde yani onlar sadece çalışacak, aygıtı etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için bir zamanlayıcı ile donatılmıştır. Bir sessiz satın alabilirsiniz sensör ile fan odası birisi olacak zaman sadece çalışacaktır bu durumda hareketi. Banyoda, sen oda istenen seviyeye ulaştığında kendini aktive olacak ve bu durumda bir nem sensörü ile donatılmış bir aygıt takabilirsiniz.

Modern cihazlarla, ikinci galibiyet, geçmiş nesillerin fanlar karşılaştırırsanız daha iyi ve onların konfor seviyesi yeterince yüksek olduğu gibi o kadar arkalarında geçmişin modelidir.

Biz her yere monte edilebilir cihazların seçenekleri inceledik. Başka türleri vardır. Örneğin, sessiz fan zemin etkili bir eski model ile karakterizedir aşırı gürültü, tahriş etmeden, yaz sıcağında başa çıkabilir.

herhangi seçeneğin belirlenmesi, makul olmalı yani, sizin için daha uygun olduğuna çözüm belirlemelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.