Gıda ve içecekYemek tarifleri

Nasıl şeffaf multivarka, tavuk suyuna pişirmek için?

Tavuk suyu hızla ve kolayca hazırlanan multivarka içinde. Böyle bir et suyu sadece ilk ders olarak kullanmakla kalmayıp bu güzel ve lezzetli jöle yapamaz dikkati çekiyor.

Tavuk suyu multivarka: detaylı tarifi

çanak için gerekli malzemeler:

  • soğutulmuş veya dondurulmuş bir piliç (çorbası) - Yarım karkas parçası;
  • ampuller büyük soğan - 2 adet;.
  • taze bitki (pırasa, maydanoz, dereotu) - tabloya beslemek için;
  • yenibahar, siyah ve ince deniz tuzu - kişisel tercihlerine ekleyin;
  • havuç ortamı - 2 adet;.
  • erişte, pirinç parçacıkları - suyu yakıt ikmali için (isteğe bağlı kullanımı).

et ürününün hazırlanması

Bir kişi hafif ama besleyici yemek ihtiyacı olduğunda Genellikle tavuk suyu multivarka pişirmeye. bu, bir koku ve sıvı bulaşık karkas çorbası ½ almalıdır hale getirmek için, bu da mevcut olan kılların deri temizlenir ve kısma bölünmüştür yıkanır.

sebze

multivarka içinde tavuk suyu daha lezzetli lezzetli ve doyurucu için, aynı zamanda büyük soğan ampuller ve taze havuç gibi ürünler eklemek için tavsiye edilir. Bunlar yıkandı ve temizlenmelidir. suyu pişirdikten sonra, hala kaldırılacağı için işlenmiş maddeler, buna değer değildir kesin.

Gıda ısıl işlem

oldukça kolay hazırlarken tavuk suyu multivarka. Bunu yapmak için, bir fincan cihazı arıtılmış içme suyu dökün ve sonra tüm tedavi et parçaları koydu. Başka içerik maddeleri bunları tuz gerekli 1.4 saat süre ile bir söndürme modu (veya "çorba") alınır. 15-25 dakika açmak ve skimmer tüm köpük yüzeyinde toplanan kaldırmak için multivarku arzu programın başlamasından sonra. Aynı zamanda, et suyu, katı baş soğan ve taze havuç koymak önerilir.

programdan (veya "çorba") bastırılması işlemi tamamlandıktan sonra, mutfak ünitesi açılabilmektedir ve daha sonra tavuk ve sebze tüm parçaları çıkarmak gerekir. Bunlar bir kenara gerekmektedir ve suyu hafifçe soğumaya.

net bir tavuk suyu elde etmek için, (birkaç kez olabilir) ince bir elekten geçirilerek zorlanma arzu edilir. Daha sonra, suyu tekrar multivarku içine dökün ve uygun modunda ısınmak için gereklidir.

Akşam yemeği için Nasıl başvurulur (farklı sürümleri)

Bir tavuk karkas yapılır suyu, siyah ile tablo sunmak önerilir yenibahar, buğday ekmeği ve taze otlar sürü. Ayrı bir yuvarlak haşlanmış patates ve doğranmış havuç için et istenmektedir. Eğer 10 dakika ona programın sona erdirilmesi söndürmek için, sonra bunu bir doyurucu ve zengin çorba yapmak amacı ile bir suyu hazırlamak varsa, eklemelisiniz erişte, pirinç tahıl veya diğer gıdalar.

Eğer herhangi bir jölesi şeffaf suyu eklemek istiyorsanız Bu durumda, bu tavsiye edilir lezzet aromatik baharat ve sarımsak (soğuk) ve sonra bir kez daha ince bir elekten geçirilerek zorlanma ve vzbuhshim jelatin ile birleştirmek ek olarak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.