HobiDikiş

Nasıl sakız telefon kapağını örmeye?

Nasıl sakız ürünlerini örmeye? Bu sorunun cevabı çok kız bilinmektedir. Ama erkekler güzel şeyler kullanarak özgün makaleler oluşturarak, bunu bağımlısı. Ve ürün çok farklı olabilir unutulmamalıdır. Örneğin, şu anda konuyla ilgili soru bir taşıma çantası örgü nasıl. Sonuçta, sert halkalı bilezik yapmak. Bu vasıflı işçiler için olağan bir iştir. Ve dekoratif amaçlı kese ek olarak çizilmelere cihazı korunmasına yardımcı olur. o dokuma alanında yeni bir şey olduğu için, bu ilginç olacak oluşturun.

Ne güzel ve orijinal kapağı oluşturmak için alacak?

örgü önce telefon kılıfı için, sakız Rainbows Loom satın almak gereklidir. Ve ürünün dışarı büyük dönecek çünkü onlar çok ihtiyaç olduğunu belirtmek gerekir. Sen çok renkli lastik bantlar ile birkaç paket satın alabilirsiniz. Ve malzeme farklı tonlarda genişledi olduğu bir kit satın alabilirsiniz. İkinci düzenleme, daha fazla tercih edilebilir olduğu belirtilmelidir. Bununla beraber gerçek süsleme değil, kaos yaratabilir.

Neden telefon kılıfı için örgü nasıl sorusuna bir ilgi? şey malzemesi pahalı olmamasıdır. Buna göre, önemli ve şık aksesuar satın almak için çok para harcamak zorunda değilsiniz. Kendi oluşturmak mümkün olacaktır.

Diğer şeylerin yanı sıra, bu makineyi gerektirir. Bununla beraber harika bir örgü elde edebilirsiniz. Ve Oltasız yapmak mümkün olmayacaktır. Plastik aracı genellikle lastik bantlar ile birlikte geliyor unutulmamalıdır. Fakat birçok ustaları metal cihazları tercih. Nasıl makinede telefonu kılıfı örmeye? Bu sorun ileri gider olduğunu.

Heyecan verici ve yapılacak ilginç

inceleme okuduktan sonra bu süreçte karmaşık bir şey olmadığını görebiliriz. Tüm adımlar basittir. Tabii ki, eğer biz taşıma çantası olmadan makineyi örgü nasıl bahsetmiyoruz. El ile bu aksesuar daha zor olacaktır olun. Ama bu mümkün. Eğer kapak oluşturma sürecinde karşılaşacakları hangi ana zorluk - malzemenin düzgünlüğü sağlamak. Bu nedenle, iris aynı yoğunluğa sahip olacak şekilde seçilmelidir. Ürünün boyutu hakkında unutmayın. Meslek monoton görünebilir. Ama sadece ilk bakışta olduğunu.

Yani, sakız telefonun Örneği örgü nasıl soru ilgileniyor. Istenilen sonuç elde edilebilir geçtiği eylem sırası ile hızlı tanıma gereklidir.

Doğru ekipmanı kurmak için önemlidir

onun formda bitmiş torba torbasını hatırlatır. Bu ürün mobil cihazınızı taşımak çok uygun olacaktır. Önce makineyi hazırlamak gerekir. 24 mandal ile donatılmış bu tür donanımları, kullanılması gereklidir. Onlar pegami denir. Bağlayın mandal böylece O. girintiler sol şeritte bulunan mektup geldi edilmelidir senin yönünde gönderilmelidir. Sağ şeritte tüm tersi yapılmalıdır. Bu aşamaya dişeti telefon kapağı örmeye nasıl soruya cevap vermek istiyorsanız sorumlu ele alınmalıdır. Donanım Kurulumu döngüler kapatmaya yardımcı olacaktır. Sonuç büyük ve güzel bir üründür.

Ne avantajları makineyi çalışır?

Hack Bu makineyi kullanarak yapılan bu düzgün bakacağız. Eğer parmaklarını telefon kılıfı için örgü nasıl anlamaya istiyorsanız Yani, başarmak için çalışmaz. Buna ek olarak, ekipman ile çalışma, Satırların nasıl elde düzgün görmek için, avunmak için gerek kalmayacaktır. Bunun üzerine bir sakız düşen makinesi kullanıldığında minimuma indirilir. Eğer dokuma yapan hiç Ve eğer oldukça önemlidir.

Nasıl bir ürün için bir temel yapmak için?

Nasıl sakız telefon kapağını örmeye? Her şeyden önce geleceğimiz gadget için bir torba tabanını oluşturulması zorunludur. Bunu yapmak için, bir karanlık gölge arzu kendinden renkli elastik bantlar kullanmak gerekir. Kanca malzemesi çapraz satırlar arasındaki sonsuzluk işareti şeklinde olmalıdır. Başka bir deyişle, her bir elastik bant iki kere bükülmüş edilecek. Bundan sonra, bunlar ilk sol peg, yakalamak gerekir. sakız ortasında büküm gerekir ve daha sonra ikinci ağaç çivi sağda koydu.

Bir kere sen çapraz bir dizi gerçekleştirmek için gerekli son adımları ulaşır. Sadece tersten her şeyi yapmak gerekir. projeksiyon üstündeki elde edilen sonucun bak. Sen haç dışarı çıkmak zorunda. Doğru şekilde yapılırsa, bizim gelecekteki alt kapağı için temeli hazırdır.

Biz Davasını örgü devam

Nasıl rezinochek Telefonu Kılıfı dan örgü? Dibe döngü kayması gereklidir. Bu nedenle o kaymasını engellediği edecektir. Bundan sonra, sadece alternatif renklerin gerekir. Bunun bir sonucu olarak, dikey şeritler oluşturulacak olan. köşegenlerinin süs ürününü güzelleştirmek için, dairesel bir döngü içinde, yukarıda dizisini tekrar gereklidir.

bir kanca kullanarak ürünler oluşturmak için

Biz rezinochek yardımıyla kapağı nasıl anlamak devam ediyor. alt başlayarak sıralı bir şekilde asmak için gerekli Renk malzemesi bıraktı ve tam bir daire ile biten. Bundan sonra, kanca almak için gerekli olacaktır. Dikişleri için gereklidir. Alet, düşük zamkı koyu bir renk kanca renkli malzeme üzerinde bunları germek ve atmak için gerekir. Bu gibi eylemler aralığı boyunca gerçekleştirmek zorunda. Bundan sonra, yeni bir takım hareket ve renkli halkaları kullanılarak sinirli gereklidir. burada önceki tur tamamlandıktan nedeniyle, aynı sırayla çalışmasına devam edin.

örtüsü oluşması konusunda çalışmalarının son bölümü

Nasıl rezinochek Telefonu Kılıfı dan örgü? Son adım olarak bazı oldukça basit adımları izlemeniz gerekir. Birbirine sekmeleri germek için gereklidir. Böyle eylem Dokuma işlemi bitmeden yaklaşık iki tur taşımak başlaması gerekecek. birbirleri üzerinde onları germek için deneyin. Bundan sonra, bunları düzeltmek, bu yüzden inmesi veya gevşemiş yoktur. Bir noktada, sen Tezgah Band kullanarak, sakız kravat gerekiyor. Ayrıca belirtilen renk ile uyumlu olmalıdır. Daha sonra, korkmadan, kanca kullanarak sütunlarından malzemeyi kaldırmak için başlayabilir. Gerektiğinde aynı anda Parmaklar dikkatle çıkan ürünü yaymaya çalışarak.

Ek süslemeleri gereksiz olmayacak

Artık telefonunuz için orijinal ürünü almak konusunda bir sorunun cevabını biliyorum. Kapak tamamen hazır olduğunda, bunu süslemek için nasıl düşünmeye başlayabilir. Ek süslemeleri gereksiz olmayacaktır. Mevcut aşamada, takılar ve kolye çeşitli bulabilirsiniz. Onlar senin eserin süsleyecek. Kullanım saçak oldukça ilginç. Aynı sakız dışına yapılacak rakamları kullanabilirsiniz. Aynı anda Maliyetleri beklemiyorduk. Ve rakamlar çizme oluşturduktan sonra çok basit olacak yoktur.

Sonuç

Bu yorumu Telefonunuz için güzel bir kapak örgü anlamak yardımcı olduğunu umuyoruz. Bu oldukça özgün ve etkileyici süreçte Size iyi şanslar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.