BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Maynkraft" dinamit yapmak veya silah yapımı Öğrenme için

Bugün "Maynkraft" dinamit yapmak hakkında sizinle konuşacaktır. Bu tuzakları oluştururken kullanışlı emin çok ilginç bir nesnedir. Bu yüzden onu biraz daha iyi tanımak için öder.

Bu nedir?

Eğer bir dinamit "Maynkraft" make önce, en ne olduğunu ve neden oyunda kullanılan denek için hepsi görelim. Şüphesiz herkes gerçek hayatta bu bir öğenin bir bomba çağrılabilir bilir. Bir şeyler patlayabilir yarar. Bu yüzden burada. Dinamit "Maynkraft" - arabaları ya da başka yerlere yerleştirilebilir fünye bir tür. Ama nasıl yapar? en Bunu anlamak çalışalım.

kum

Sonra "Maynkraft" dinamit yapmak hakkında düşünüyorsun, tabii ki, çok fazla kaynak bulmak zorunda kalacak ne için hazırlanmalıdır. Bazıları elde etmek çok kolaydır ve bazı - neredeyse imkansızdır. Biz dinamit işçiliği için gereken Ne olmuş yani? İlk kaynak - bu kum var.

Kum bloklar, belki de oyun dünyasında en yaygın. Ancak, inşaat için oldukça uymaz. sadece dekoratif amaçlıdır. Ama işçiliği bir parçası olarak büyük bir malzemedir.

Nerede bulabilirim ki? Belki biraz poraskinut beyinlerinin, biz bu kaynak hemen hemen her yerde mevcut olduğunu anlayabiliriz. Ama yüksek miktarlarda en sık elbette, derin su altında, mağaralar, plajlar bulunur ve kapanır. Orada gerekli blokları bulacaksınız - Bir göl ya da deniz dibine bırakın. Ancak, bu tek seçenek, "çekirdek" malzeme değil. Nasıl zamanki kum olmadan "Maynkraft" dinamit yapılır? onun yerine ne Bakalım.

kırmızı kum

Eğer bir heyecan biraz istedik ve tüm kuma, her zamanki olmadan bugünkü konuyu oluşturursanız, o zaman, tabii ki, sözde kırmızı kum almak için deneyebilirsiniz. Bizim "temel" yerine geçen bir kaynaktır. Ancak bu çok zor olurdu.

kırmızı kum, ortak olsa benzer fakat büyük zorluklarla üretilir gerçeği. Yalnızca 'da bulabilirsiniz mesas. Ayrıca kaktüslerin ve baston bir çiftlik oluşturmak için kullanılır. Genel olarak, üretmek için hangi kaynak seçebilirsiniz. Bizim konu için önemli değildir. Bu kaynağın mümkün olduğu kadar var? Sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

toz

Şimdi bulup işçiliği için başka bir kaynak kullanmak zorunda. Elbette bu Barut gibi bir şey değildir. elbette, o zaman "Maynkraft" dinamit yapmak hakkında düşünüyorsun, sen malzemeyi bıraktığı emin olmalısınız. Onsuz bugünkü konunun yaratılması imkansız olacaktır.

Nasıl gidebilirim? Burada küçük bir "ter" var. Tüm problemi toz hazine bulunabilir olmasıdır. Ama sadece orada. Ayrıca, kabartmalı edilebilir. örneğin, kripperov veya Cadılar için. Henüz bir mücadele için hazır değilseniz, o zaman, tabii ki, hazineleri üzerinde mücadele ve küçük poryskat kaçınmaları en iyisidir. Belki yeterince malzemeyi bulacaksınız. Bizim öğe için bu malzemenin 5 ünite gereklidir. Toplanan? Sonra ne kadar kum görüyoruz. 4 kum blok var mı? Sonra büyük bir! Onları birleştirebilirsiniz. Ne yaptığına bak. Artık "Maynkraft" dinamit nasıl biliyoruz.

Ancak, bu durduramaz. Eğer bir kamyon varsa, kolayca ve basitçe gerçek tuzak patlayıcıları oluşturabilir. senin bomba ile birleştirin - kullanıma Kamyon hazır. Bu raylar üzerine koymak kalır. Ne yazık ki, bir patlayıcı sonu tüm türevlerini bu. Eğer dinamit üzerinde "Maynkraft" modlarını ayarlamak, o zaman bomba bir 48 tiplerinin olası kombinasyonların eklemek için büyük bir fırsat olacaktır. Rahat bir oyun için de, genellikle yeterli ve standart üretim yöntemleri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.