BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Ben Rust veya daha iyi indir korsanlar satın mı?

Son zamanlarda size eylem muazzam özgürlük vermek ve kum türü olarak sıralanır bilgisayar oyunları, bir sürü dışarı. "Maynkrafta" sansasyonel DayZ bilinen bir karışım yanı sıra diğer bazı yüksek profilli projeleri - En büyük son projelerinden biri Pas olduğunu. Doğal olarak, birçok oyun hemen o kadar söz verdiği projeyi satın almak ve indirmek başladı. Ancak bazı düşünce kaldı. Ben Rust satın mı ya da daha iyi ücretsiz olarak indirmek için? Bu makalede ayrıntılı olarak iki yöntem olumlu ve olumsuz yanlarını ele alınacak ve sonuçlar zaten kendi başlarına kendileri için yapabilirsiniz.

Artıları lisans satın

Eğer Rust satın almak gerekmediği konusunda merak ediyorsanız, önce lisanslı sürümü özellikle bahseder aşağıdaki ifadeleri, okumak gerekir. Korsanlar ayrıca avantajlara sahip olduğundan, sonuna kadar makaleyi okuyun - tüm detayları bilmek, bu hemen oyunu satın istiyorum, ama acele etmeyin, mümkündür.

lisansın ilk kopyası mevcut tüm sunucularda mükemmel oynamaya izin verir, böylece istediğiniz seçebilirsiniz. İkincisi, lisans daima hataların ve çok küçük bir numarası vardır - büyük ölçüde geliştiriciler sürekli projelerini geliştirmek için çalışıyoruz olmasından. Sık sık her şeye yeniden başlamak zorunda böylece aniden şanslı alamazsanız Üçüncüsü, korsan sunucular genellikle durmasına gerçeğine dikkat. resmi sunucularda güvenilirlik ve süreklilik için davet edilir, böylece bariz artı. Ayrıca resmi bir kaynaktan oyunu yüklüyorsunuz hatırlamakta yarar, bu nedenle bilgisayarınızı tehdit edebilir hiçbir virüs veya başka bir şey olmayacaktır. Eh, başka avantajı - oynamak yerler arayan rahatsız gerekmez olarak her zaman, hem de teknik destek alacaksınız gerçeği. Tek bir tıklama - ve oyunda konum. Yine Rust satın almak konusunda sorularınız mı var? Değilse, o zaman hayal kırıklıkları zamanı.

alış lisansların Dezavantajları

Eğer Rust satın almak ister düşünmek yapabilirsiniz Sadece büyük dezavantajı - Ürünün fiyatıdır. Lisans çok pahalı ve sanal eğlence için gerçekten para harcamak zorunda. Tabii ki, modern dünya değişmiştir ve insanlar onlara zevk verir şey için ödeme hiçbir sorun vardır, ancak bazı kullanıcılar hala tam olarak oyunların ödeme aktarmak hazır değildir. Eğer oyunu satın almaya karar Ama eğer bu fonksiyon varsayılan olarak aktif olarak, bir sunucu Rust satın hakkında düşünmek zorunda değilsiniz.

korsanlar indir Avantajları

karar ne ana artı Rust para harcamak - Bu biriktiriyor. Neredeyse aynı ürün alabilirsiniz, ama bunun tamamen ücretsizdir. Ayrıca korsan sunucularının çeşitli hileler ve kesinlikle resmi sunucuda yasak olsun hangi yasadışı komutunu kullanabilirsiniz üzerinde. Her şeyin serbest modunda olacağı gibi, kurallara göre Rust ürün satın almak nasıl düşünmek gerekmez ve telif hakkı sahiplerinin belirlediği herhangi yasalara uyması gerekmez. Şimdiye kadar korsanlar çoğu için bu, belirleyici nokta olmasına rağmen, bu özgür olması ile sadece avantajlara sahip olduğunda satın alma ya da indirirken oyunlar arasında seçim sorusu.

dezavantajları Korsan

Eğer Rust şeyler satın almak nasıl ele almak durumunda, her şeyi öğrendim sanmıyorum. Aslında bu oyunda, bir lisanslı kopyasını yoksa olması ve orada sadece sel korsanlardan indirilir, tam oyun keyfini önleyebilir dezavantajları bol. Daha önce belirtildiği gibi, hile kullanımıyla ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur - bu bir tarafta artı gibi görünebilir. Ama diğer taraftan - tüm diğer oyuncular da hepsi aynı özelliklere sahip olacak. Buna bağlı olarak, Rust oynamak için alamadım - Her şeyi oyun için çok zararlı olduğunu izin verilen bir modifikasyon bir görünüş katılacak. Ayrıca oyunun korsan versiyonları çok daha hataları olacağı gerçeğine dikkat ve güncelleştirmenin en son yayımlanan sürümünü yansıtmayabilir. oyunu güncellemek için, bunu tekrar şişirmek ve yeniden sahip olacak ve riskle bu sürümü çalıştırmak gelmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.