FormasyonOrtaöğretim ve okullar

Kompozisyon-argüman "adalet nedir?": Yazma, plan ve kurallar sırları

Okulda, öğrenciler denemelerinin bir çok yazmak zorunda. Zaten ilkokul çocuklarda bu görevi yürütmek için öğretilir. Ama çocuğunuz zor kompozisyon yazma verilir ne olur? Hadi, birlikte öğrenelim. Örneğin, kullandığımız deneme-argümanı "nedir adalet?" genellikle ilkokul bulunur Bir konu.

eğitim

çalışma büyük bir başarı olduğunu, biz yardımcıları gerekir. Başlamak için, basit bir deyişle, "adalet" ne çocuğa açıklar. o ifadeyi anlama biçimi sor "adil adam."

Aileniz tarihin gerçek örnek verin ya bir temel olarak roman kahramanları alır. Yani öğrenci çalışmalarının özünü anlamak kolay olacaktır.

Taslağınızı donatın ve ilk çizimler yapmak için hazır olsun. "Adil" kelimesi eş anlamlısı bir dizi yaz ve ifadelerin karşısındaki anlam bir listesini yapmak - zıt. Tüm bu çalışmaları ile baş ve yazma çocuğa yardımcı olacak bir deneme-argümanı "adalet nedir?"

çalışma programı

Çocuğun gelecekteki yazıları için temel konusunda açık olmalıdır. Böyle bir çalışmayı yazılması için gerekli olan gerekli kanunları, bilmemiz gerekir. Bileşim 3 bölümden oluşur:

  • Giriş. Çocuk kısaca işinin teması bahsediyor hangi ilk bölümü.
  • ana bölümü öğrenci çalışmalarında vurgulamak istediği tüm temel fikirleri içermektedir. Eğer konu eserlerinde soruyu cevaplamak için gereken yere Ayrıca, bu.
  • Sonuç - çocuk kişisel sonuca artırması gereken son bölümünde,.

giriş Sonuç yanı sıra yaklaşık toplam kompozisyonun 1/4, ancak tüm metin% 50 hesaplarının toplu: iş yükü farklı sınıfları farklı olabilir, bu yüzden deneme-argüman bu kriterlere uygun olmalı "Ne adalet" olduğunu unutmamalıyız asgari olarak.

örnekleri

"Bir erkeğin kavramı daha az önemli hale gelmektedir Günümüzde ve bu tüm insanlık için büyük bir sorundur.": Böyle başlayabilirsiniz

Biz ana alanda geçen devam ediyor. "Bir az önce adam -. Bu makul eylemlerini ve böyle bir kişi çok akıllı ve kişisel bencillik yoksun başkalarının yaptıklarını değerlendirmek yeteneğine bir adam." Burada ana bölümünde yerleştirilebilir bir parçası.

Ama deneme-argümanı bitirmek için "adalet nedir?" O şöyle olabilir: "Ben gerçekten sadece bir adam Ve daha da olmak istiyorum, bunu istiyorum tüm insanlar birbirlerini takdir ve karşılıklı iyi işler yapmaya başladı ve birisi yardıma ihtiyacı olduğunda, bunu alabilir.".

Yani işin yazılı başa çıkabilirim, yeterince basit "adalet ve merhamet nedir?" - Çocuklar genç sınıfları için yazma.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.