MaliKredi

Nasıl kredi almak için?

Krediler ülkemizde çok popüler hale ve belki de dünyada var. Sonuçta, çoğu insan nasıl ya can bilmiyor tasarruf, ama şu anda bu şeyi almak istiyorum. Şu anda, kredi istediğiniz her şeyi ve telefonlar ve araba ve daire alabilir. Ne yazık ki, tüm zaten zengin bankaya verilen çok para bu sonbaharda tüm krediyi inceliklerini nedeniyle tecrübeli değil. Düzgün bir kredi almak için Kredi tüm inceliklerini anlamak için biraz gerekir ve bu kadar çok değildir.

yüksek verim, düşük gelir ve orta gelir: Tüm bankalar, birçok tarife planları vardır. Banka çalışanı ile kredi kayıt, her zaman adama bakıyor ve o karlı bir oran dayatmaya çalışıyor. kredi, bir kredi verme, banka, banka çalışanı için karlı iyi bir komisyon alacak eğer Banka çalışanı maaş, uygun kredi bağlıdır ve sorun düşük gelirli oranı, banka biraz olsun ve eğer o neredeyse çalışmadı. Farklı teknikler üzerinde malların riskinin bağlı fazla ödeme üzerinde kendi çıkarı vardır. Eğer bilgisayar donanımı için kredi almak Örneğin, fazla ödeme tutarının tamamı% 26 altında olacağı olası değildir. şehrimizde En azından ben böyle durumlarda görmedim.

Birçok kişi çekici bir peşinat olmadan kredi. Her durumda bu tür koşullar altında bankada bir kredi almak mümkün değil. Fazla Ödeme orada alır deli değil, sadece kredi miktarı fazla ve fazla ödeme daha, ama aynı zamanda bu kredi ve risk artışı ile bankanın risk artar kredi maliyetlerindeki bırakır çünkü çünkü. başarısızlık daha olasılık daha da buradadır.

Bu tür "10-10-10" olarak, adı için kredi almak asla. Bu rakamlar yüzde 10 ilk ödeme, kredi 10 ay süreyle alınır ve fazla ödeme yüzde 10 olduğu anlamına gelir. Ona inanma. Örneğin, 30-40 ve hatta% 50 Onlar size her ay ödemek zorunda tutarı gösterecektir, ancak hesap makinesine fazla ödemeler maliyetini hesaplamak eğer değil% 10 olacaktır, ancak. Çoğu fazla ödeme hala sigorta olarak böyle bir şeydir ve bu sigorta parası değer olmasından türetilmiştir. Gerçekte bu tarife planı için herhangi bin 20 değerinde şey. Ruble alırken, fazla ödeme 2000. Ruble olacak ve sigorta 5-6 ruble mal ve bazen 8 inci olacaktır. Ruble. Eğer imzalamadan önce Yani, bir kredi anlaşması, seni aptal yerine ya da değil, bir telefon kapmak hesap açıp saymak.

Ben bilgisayar tamir edilmiş ve bazen insanlar bazı müşteriler kredi almak, bilgisayarları satın yardımcı olur. Çoğu zaman bu size% 26 fazla ödeme ile böyle bir tarife planı için kredi vermek istiyoruz olmasıydı. Birkaç kez onlar kesin düşünüyorsunuz istedi ve fazla ödeme% 26 olduğunu söylemek olacaktır. Ve kendisi sayacaktır zaman hesap makinesi, bir% 26 ve% 36 veya daha fazla olmadığı ortaya çıkıyor. Yani banka çalışanları asla güvenme ve geri her telefonda olan hesap makinesi, tüm kontrolü yap.

Bu nüanslar bu kuralları ve bilgiyi takip ederek sabit Kazanılan para tasarrufu sağlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.