SağlıkMüstahzarlar

'Tykveol' anlamına gelir. Yorumlar, açıklamalar, uygulama

"Tykveol" ham kabak üç kilogram dahil olarak, birçok aktif bileşenleri içerir anlamına gelir. ilacın günlük dozaj, E vitamini, A, B tipi günlük norm oluşturan bileşim maddeler, mevcut steroller, tokoferoller, fosfolipitler, karotinoitler F..

onu oluşturan bileşenlerin özellikleri ile ilgili ilaç "Tykveol" etki mekanizması. aracı zar düzenleyici etkisi nedeniyle bir hepato-koruyucu aktiviteye sahiptir. Bu etki rejeneratif sürecini hızlandırmak için hem de hepatosit zarına zararlıdır önlenmesinde tezahür eder.

Hazırlama "Tykveol" (değerlendirme doktorlar onaylamak), değişim süreci normalleşmesine katkıda iltihabı azaltır, bağ dokusu proliferasyonunu, hasar görmüş karaciğer hücrelerinde rejeneratif süreçlerin oranı artar. Means koleretik etkileri vardır. İlaç safra kesesi bozukluğu aktivitesini stabilize olur ve safra bileşimini normalleştirir, safra taşı hastalığı riskini azaltır.

Means "Tykveol" (birçok hasta geri besleme onaylamak) için etkili olan yağlı karaciğer, siroz, safra diskinezisi holetsistoholangit, koledokolitiazis. ilaç gastrit (akut ve kronik), peptik ülser, hemoroid, enterokolit, kolit ile başarılı bir şekilde kullanılmıştır. "Tykveol" mide ekşimesi ortadan kaldırmak için kullanılır anlamına gelir. endikasyonlar olarak da egzama, sedef hastalığı, diyatezi, dermatit, herpes içerir. İlaç kullanılan yanık hastalığı, vazomotor rinit, alerji, diş eti iltihabı, prostatit. Prescribe "Tykveol" anlamına zaman serviks, coleitis, erozyon prostat adenom. Uyuşturucu kullanımı ve ortadan kaldırılması için bir kalıntı.

"Tykveol" (uzmanlar yorumları dogruluyabilirler) kuvvetli antioksidan etkiye sahiptir demek. Bu işlem, biyolojik zarlarda peroksit lipit oksidasyonunun baskı katkıda bulunur.

ilaç "Tykveol" (mumlar) rektal kullanılır. Günde bir veya iki kez bir supozituvarı girin. iyi huylu prostat hiperplazisi ilaç olarak bir ila üç ay (veya altı ay için 1015 günlük kurslar kısa bir süre) için kullanılmaktadır. Prostatit ve (oral uygulama ile birlikte) hemoroid bir ay on gün gelen bir terapi süresi.

"Tykveol" (yağ), ağızdan alınan anlamına gelir. Yarım saat yemeklerden önce bir çay kaşığı içmek önerilir. Üç ya da dört kez - Günde Kullanım sıklığı. Bu ilaç almadan önce roused edilmelidir.

Yağ microclyster olarak, vajinal olarak, topikal olarak kullanılabilir.

Hazırlama "Tykveol" (kapsüller) oral olarak verildi. Prostat hiperplazisi bir ya da iki kapsülleri günde üç kere atar. Kurs süresi - üç ya da dört ay. kronik prostatit olarak 1-2 kapsüller günde üç kez uygulanır. Terapötik kurs - on günden üç aya kadar. Hiperlipidemi bir veya iki kapsülleri günde üç kere öneriyoruz. Kurs süresi - üç ya da dört ay. aterosklerozun önlenmesi uzun zaman harcamak önerilir. Aynı zamanda bir dozaj - bir ya da iki kapsül günde. Zaman safra diskinezi, karaciğerde yaygın lezyonlar, kolesistit (kronik) , üç ya da dört kapsüller günde üç defa alır. İlaç bir yemekten sonra içilmesi tavsiye edilir. Uygulamanın süresi - üç ya da dört haftadan daha az olmayacak.

"Tykveol" (birçok hastanın geribildirim Buna tanıklık) Means iyi tolere edilmiştir. Bazı (Nadir) durumlarda, muhtemelen daha sık dışkı ve karında rahatsızlık.

ilaç "Tykveol" aşırı duyarlılık durumunda kontrendikedir.

aracını kullanmadan önce, doktorunuza danışmalısınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.