IlişkilerEvlilik

Mutlu çiftlerin 10 alışkanlıkları

Ne önümüzdeki yıllarda ilişkileri korumak için her çifte bilmek gerekir? Birçok çiftler zaman test standı kalmamasıdır bir sır değil. Ve "aşk" denilen tekne anlayış eksikliğinden veya dış faktörlerin etkisi altında, gündelik sorunları hakkında bölünür. Kimse evlilik kolay olacağını söylüyor, ama her gün bir bude balayı gibidir. Sen kendi elleriyle bir peri masalı yaratmak gerekir ve bunun için çaba harcamak gerekmektedir. Böylece, mutlu çift nelerdir?

Alışkanlık aynı anda yatmak

Kahramanlarımız bunların hiçbiri önemli toplantıya eşinin beklemeden yatağa gitmedi, farklı çalışma programları olabilir. Her zaman şafaktan önce kalkmak sabah, bunlardan bile biri olacak. O gece çabuk geldi konusundaki romantizm başında aşk hayal ederken bu günlerden alışkanlığı kurdu. Bu aşıklar samimiyet tatlı anların tadını amacıyla birbirleriyle yalnız bırakılan zamandır. O zamandan beri, gelenek kırmak için kabul edilmemektedir.

çıkarların toplum

Bizim alışkanlıkları ve hobiler değişir. Mutlu çiftler insanlar arasında ortak çıkarlar olmadan temas hiçbir noktaları inanıyordu. ortakların her yeni çıkarlar açıktır ve ilgi ile ikinci yarının dersleri bakar nedeni budur. Birçok kız futbolda yer almak veya balığa gitmek erkek arkadaşı ile gitmek başlayan bir gencin aşık. Bu yıl sürecek ve insanlar çok ortak paylaştığını hissedeceksiniz.

ellerini tutarak - bu çok güzel

Bir öpücük gibi, açıkçası gibi Samimi - Birçok sexologists ellerini dokunmadan inanıyoruz. Eğer sevilen biri ile gezinti varsa, ellerini tutmak emin olun. Yani ikiniz de mutluluk bir dalgalanma ve gerçek bir zevk hissedeceksiniz. Ve bu her ikiniz bir bütünün iki yarısı olduklarını tanımayı başka nedendir.

kelimeler sözcük dağarcığına "güven" ve "af" ilkesini Do

mutlu ortakların Yok kıskançlık nöbeti görülür değildir ve çatışmalar müzakere masasına çözmek için yapılan ortaya çıkmıştır. ortağı suçlu bile, kin tutmak için kabul edilmemektedir. Hepimiz insanız ve hepimiz tuhaf hatalar. mutlu çiftler kelime "güven" ve "af" ana varsayılan olmasının nedeni budur.

Artı - eksi daha fazladır

Eğer olumsuz yönleri ya da ikinci yarısından dezavantajları odaklanırsak, ilişki kaçınılmaz etrafında 180 derece çevirip ters yöne gidecek. o bir artı hatırla - bu negatif ve pozitif daha yüksek olmasını gerektirir - bu olumsuz iyidir. Bilgeler iyimser bardağın yarısı dolu görür ve karamsar yarısı boş söylüyorlar. Ve ilişkilerde. Eğer herhangi bir durum için yakından bakarsanız, her zaman eksiklikleri bir sürü bulabilirsiniz, yanı sıra bir çok avantajı bulabilirsiniz. bu bir kural sadece iyi yetiştirmek için yapın.

sarılarak önemi hakkında

Cildimiz çok nazik bir dokunuş zevk. birbirine sarılıyor, kendi ısı sevgili parçasını vermektir. Bu basit jest gündüzleri bizi korumak ve tüm birikmiş olumsuzluk kaybetmek edebiliyor.

aşk beyanları gereksiz asla

Bazı akılsızca sık aşık birbirlerine tanıması halinde, bu önemli sözler bozulmuş edilebileceğini düşünmek. Aslında, iyi bir gün için bütün ihale kelime ve istekleri bir tılsım olarak hareket edebilir.

İyi önemi hayallerini istediği

Hepimiz kötü günler olur, ve bazen, uzun bir günün ardından sadece bitkin valimsya yatak çok yorgun. Ancak küçük bir çaba ve sevgili tatlı rüyalar diliyorum gereklidir. Onun arkadaşı rahatsız olsa bile bunu yapın. Böylece size sadece bir kez daha herhangi bir tatsız olaydan daha ilişkinizin önemini göstermek, affetmeyeceğim.

iletişimi koparmamak

Genç çiftlerin en yaygın hata gündüzleri birbiriyle iletişimi sürdürmek değildir. Sadece arayıp işlerin nasıl gittiğini Sevdiğiniz birini isteyin. Belki görevde Sadece bir deyim ama çok yeteneğine sahiptir. o ilk çağırır, böylece bir felaket gibi bir çağrının yokluğunda daha yapmayız olduğunu beklemeyin. kendi girişimiyle al.

Toplum içinde göründüğünde, daima gurur dolup taşıyor

Genel birbirleri ile olmak çok güzel ve size parterre nasıl harika dünyaya anlatmak istiyorum. alenen sevgi gösterisi düşünmeyin - Kötü şeklidir. Sadece başkalarının görüşlerini farkına bile seviyorum. Onlar sadece her şey gibi mutlu istiyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.