HobiDikiş

Master class: Nasıl kendi elleriyle bir bebek için saçını yapmak. Nasıl bebek saçı dikmek

Herhangi bebek çekicilik imajına yatıyor - bu sıkı veya muhteşem romantik, ya da tam tersi şımarık olduğunu. İşte her detay önemlidir: yüz ifadesi, elbette giyim, ayakkabı ve, saç. Her kızın rüyası, bu kıvırcık kilitleri var özellikle eğer - uzun saçlı bebekler. Hayvan bukleler en ufak bir esintide çırpınan zaman izleyebilir ve sevgili prenses parkın sokakları dolaşırken hayal etmek çok ilginç. Ama genellikle favori bebek hızla şekil, saç karışık, bakıma muhtaç hale gelecek ve çok üzücü bebekler idrarla benzer hale kaybeder olur. Ama saç geri oldukça mümkündür, böyle bir oyuncak atmak için acele etmeyin. İlham tekstil kreasyonları için saç oluşturma işlemine inceleyerek bulunabilir. İşte bebek için saç nasıl yapılacağı çeşitli açıklamalar yardımcı olmak için: Bu çıkarılabilir peruk ya iyice sabitlenmiş kıl olabilir. Önce saç modeli olacak ve bunun için malzeme seçimi geçin gerektiğine karar vermek gerekir.

Malzeme seçimi

Yani bebek için saç lifleri çeşitli olabilir. Elbette olacak kurdeleler, saten örgü ipliği, iplik dikiş, yün ve hatta eski peruk ve peruk. Tabii ki, her malzeme için kendi teknik çalışmalarını vardır, ama her durumda, bu süreç çok zahmetli ve doğruluk gerektirir. Sadece durumda mükemmel sonuçlar elde etmek mümkündür. tutkal, iğne ve iplik, makas ve bir çakmak: bebek, ihtiyaç ve destekleyici malzemeler için saç yapmak için. Kağıt bir tüp içinde silikon silah çubukları veya olağan "An" ile birlikte kullanılabilir.

bebek oynamak amacıyla bu dikkate alınması gerekmektedir malzemeyi seçerken böyle iplik veya hairpiece olarak daha basit bir malzemeyi seçmek gerekir, böyle saç penye edilebilir. Neden yün ve saten kurdele ile ilgisi, ancak bu malzeme için idealdir değil iç bebek. bebek restorasyonu için bant ve iplik ipi hem uygundur.

tekstil bebek için ipliğin Saç

Her Usta kendi sırları vardır, ama saç baş yaratma prensibi temelde farklıdır. Yani, iplik dışarı saçları bebek yapmak.

yöntem, bir

İlk baş ragdoll aynı iplik nakış gereken hangi edecek ponytails veya örgüler. ilmek dikiş üst-line büyümeye aşırı başlayarak tüm yüzeyi doldurun. bir dama tahtası deseni bütün kafa ayrı yarım santimetre "tüyleri" implante sonra.

yöntem iki

Kuklalar için Saç başka bir şekilde yapılabilir. saç uzunluğunun iki eşit İplik kesme uzunlukları birbirine yakın kağıt orta şerit koymak ve dikiş makinesinde dikiş. taban çıkarıldı ve sonra dikişli kordon kafası takılır. kızlar için bir saç modeli yapmak için, tüm başının üzerinde eşit olarak yerleştirilir dizeleri ile bu bantların bir kaç alır. Eğer bebek kafa çocuğu güncellemek istiyorsanız, o zaman başının üstünde kulaktan kulağa yerleştirilir küçük tüylerle bir şeridin yeterli olacaktır.

ipliği ile bebek Restorasyon

Bu kimin saç bakıma muhtaç hale düştü zamanki Barbie bebek ise, o iki yol vardır, yeni bir iplik saç modelleri oluşturmak için:

  • düğüm bağlama içten dışa doğru, sinirli kıllar kumaş, deri rengi aralığı altında doku kesilir obmeryayut ve boyut Baş bebekler. Sonra peruk bu tür sıcak tutkal ile yapıştırılır.
  • İkinci seçenek daha zahmetli, ama daha estetik görünüyor. Saf firmware izlerini bırakarak tüm eski saç çekme ile başlayın. Bir sonraki adım - Yeni kilitler dolum. Eski saç izinde bebek saçı dikmek nasıl zor değil sanırım. ön tarafı ile başlığı çıkarıldığında bu amaçla bir tel iplik, bir iğne için, bir açıklık içine ve yakın bir çıktısı. Bu durumda, her bir nokta istenen uzunlukta bukleler bırakın. Tüm şeritler vdet olduktan sonra kafasının içine girmemektedir kıllar tarama tutkal döküldü.

Barbie en hassas ipek ya da pamuk örgü ipliği uygun olduğu belirtilmelidir.

ragdoll için saten şeritler Saç

Bu malzeme en uygun biridir. Ve tam da ilginç bukleler ve bukleleri yapmak kolaydır çünkü. metrelerce saç bebek uzunluğuna karşılık gelen parçalar halinde kesildi geniş saten kurdele, gerekecektir böyle saçları yaratmak. segmentlerinin bir kenarı açık yeniden akıtıldığında ve diğer kenarından bir santimetre bırakarak çözülür bulunmaktadır. Nasıl saten kurdeleli bebek saç kıvırmak için? dikiş iplikleri ile sabitlenmiş bir salyangoz türü, bir kalem üzerine sarılan bu gevşek segmentler için baz alınır ve 5-7 dakika kaynatılır.

Bir sonraki aşama - dikiş veya başın tabanına boşlukları yapıştırılması. Nasıl saten pryadok ait bebek saçı dikecek? şakaklara ve taç doğru hareket, boyun ile başlayın.

restorasyonu için Atlas bantlar

bu restorasyon plastik bebekler, daha sonra yaklaşık 0.5 santimetre bant sol kenarı eritilmesi, ve iş parçasının, sıcak yapıştırıcı ile yapıştırılır. Son iplik birleştirme yeri merkezine yakın üst kenarlarından, saç büyümesinin bir daire içinde yapıştırılmış kilitler. Yine bebek için böyle saç tarak ve örgü mümkün olmayacaktır unutulmamalıdır, nedenle onları kıvırcık saç yapma rasyoneldir.

ragdoll dikiş ipliğinin Saç

diş ipi dişin bebek saç Güzel görünüm, bebek ne tür standart veya bez Tilda Barbie konusunda olursa olsun. Yani, nasıl bebek yapmak için nakış ipliği ipi saçlarını? tekstil bebek için saç modelleri oluşturmak için saç çizgisi çizmek zorunda ve örgü iplikle olduğu gibi, daha sonra, dolgu Nakış kafasının tamamı konturlu yüzeyi. Daha sonra, saç tellerini kazanıyor, arkasından başlayarak. Bu amaçla, saç bebek çift uzunluğuna eşit bir iplik büyük göz vdevayut kesimi olan bir iğne, kumaş içine iğne ve orada kısa bir mesafe çıkış sürükler. Bir tarafta, uygun uzunlukta bırakarak iplik geleneksel dikiş olarak sabitlenir, serbest kenar ilk olarak aynı uzunluktadır.

karışık saç ipi Değiştirme

kötü karışık ve bakıma muhtaç hale düştü Doll saç, ikinci bir hayat bulabilirsiniz. Eğer kendi elleriyle bebek için saçınızı yapmak gerekir Bunu yapmak için. Bu malzemenin yeni saç oluşturmak için teknikler, geleneksel iplik halinde aynıdır. renkli konuları kullanma etkisi boyama veya renklendirme kolaylaştırmak için. Peki kendi elleriyle bebek için saç yapmak için? delik temizleyerek kaldırılmalıdır tüm eski saç ile başlamak için. Bundan başka, çok sayıda filaman vdevayut büyük gözle iğne uygun bir uzunluk diş ipi ve başın tabanı bükerek deliklerin içine, ön taraftan verilir, iğne ilk olarak aynı uzunlukta ikinci kenarı bukleler bırakarak geri çekilir. Tüm kilitleri onlar kullanmadan önce hemen kesilmelidir, aynıdır. Normal örgü ipliği olduğu gibi, yapıştırıcı ile içeriden güçlendirilmelidir. Bunu yapmak için, birkaç sıcak tutkal damla veya "anlar" vücuttan ve damla içine kafasını çıkarın. Bu tür saç tüm saç türlerini ve küçük bumazhechek ve dikiş ipliği ile bile bukle yapmak, penye edilebilir.

keçeleme için Saç, yün

kat olarak Böylesi malzeme bebek için saçını yapmak için idealdir. Bu doğal fiber yardımı ile kendi elleri kolayca fantezi saç oluşturabilirsiniz. Küçük bir parlak yay ile üstte büyük topuz sadece tatlı bakacağız. Ayrıca bir güzel ve şirin pigtailler ponytails oluşturmak kolaydır çünkü. Ancak, keçeleşme prensibi hakkında birkaç temel kuralları bilmek gerekir. Eğer yün üzerinde stok gerekir işler için, özel bir iğne ve bir kalem kafasına saç modeli işaretleyin. Daha iyi terzi işaretleyici kaybolan kullanmak. Birinci çekme saç çizgisi ve ayrılık, maddenin küçük bir kısmı 1 cm bir kenar bırakacak, katlandıktan sonra, ve istenen diğer uzunluğu. başını eğmek ve ayrılırken ceket sürüş iğneyi çalışmaya başlamak için uygulanır. İkinci taraf için de aynı prosedür yapmak. Aynı şekilde saç tüm ayrıntıları sürücü. Bunlardan Daha büyük ve güzel bir paket ya da örgü plait yapabilirsiniz. Nasıl yün tokalı bebek saçı yapmak için? Burada karmaşık bir şey ilk bakışta göründüğü gibi değildir. Güzel bukleler için saç telinin bir kürdan sarılır ve sabit vardı ki, bir süre bırakın. Birkaç saat sonunda onlar gevşeyin ve saça istenen şekil verebilirsiniz.

bunlar tarama ve büküm olamaz çünkü saç oluşturmak bu yöntemin tüm kolaylığı, ne yazık ki, bu, bebek oynamak için uygun değildir.

diğer seçenekler

Nasıl diğer yollarla bebek için saçını yapmak için?

  • saç modeli üretimi için, örgü kumaş kullanabilir. Bu amaçla, malzeme ağ-ve küçük bir streç üzerinde şeritler halinde kesilir. Bu uzanıyor sonra hafifçe onlardan içini büküm ve için saç oluşturmak bebek. Elleri çok saç yapmak çok kolay ve erimesi ve böylece güzel bukleler yapabilirsiniz geleneksel kordon, vardır.
  • Kıvırcık kürk kısa şekerleme - kısa saçlar için idealdir. Bu durumda, bu yapıştırılmış dikili veya çıkarılabilir hale edilebilir şapka peruk dikmek. Güzel peruk onun bukleler ve hacmi ile kürk Lama bakacağız.
  • Kadar güzel fiber iplik afrokosichek dokuma için kullanılabilir. örgü ve rasta dışarı Özellikle iyi olanlar.
  • özgün ve en basit yolu - bir at veya bir insan saçı. Onlar bu peruk ve peruk alınabilir. saç tellerini bebek vücut renk altında kalın örme kumaş bir bebek için sıkı bir şapka dikmek, arzu edilen uzunluğa kesilir. Böyle peruk istek üzerine bazı değişiklikler şekil ve oyuncaklar yapabilirsiniz. Ve tutkal veya baş dikebilirsiniz. Bu saç eski için bez bebekler ve Barbie için uygundur.

malzeme seçimi için genel kılavuzlar

saç yumuşak ve dokunma hoş için, doğru malzemeyi seçmek gerekir. iplik seçerek, mutlaka dokunmak ve onu yumuşak ve ipeksi olduğundan emin olmak gerekir. bu onu bebek doğasına bağlıdır oldu çünkü Çiçekler de, özel bir önem verilmesi gerekir. Bu cilt, göz ve hatta giysileri ile uyum içinde olmalıdır. saç modelleri formu ayrıca tarak imkansızdır saç, özellikle de giyim tarzına uyması gerekir.

yerine bir sonuca ait

bebek sadece kızların gerçek favori, ama aynı zamanda oldukça yetişkin bayanlar olabilir. Güzel iç oyuncaklar her ziyaretçinin ilgisini çekmek için raflarda rassazhennye. Biz çocuk favori restorasyonu hakkında konuşursak, güncelleme ona çocuk heyecan ve sınırsız neşe getirecek. Başlangıçta görünse de kendi elleriyle bir bebek için saç yapmak çok zor değil. Önemli olan - bu "yazılı ilk denemede" ve bir bebek saçı oluşturmak için yollar bir dizi sayesinde, çünkü deneme korkmayın. Her durumda, bir güncelleme ve hatta imalat sürecinde kendi elleriyle bir oyuncak oluşturulan olumlu duyguların çok getirecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.