SeyahatOteller

Hangi ile kendi plaj İspanya'da otel?

İspanya - inanılmaz güzel bir ülke değil, dünyanın her yerinden gelen milyonlarca turist tarafından her yıl ziyaret olduğunu tesadüfen. İspanya sanatı, antikalar ve konumlar yanı sıra tembel gevşeme aşıkların iki fanı çekiyor. Tüm İspanya'nın plajları ekolojik temizlik ve düzen için tanınmaktadır. Bunun için AB Mavi Bayrak verildi. Burada plajlar Ancak, hepsi, istisnasız turist dahil vb her zevke .. Deniz ve okyanus, anakara ve ada, kumlu ve çakıllı plajları, rüzgarlı ve sessiz ıssız koylarda için, çok farklıdır. Kıyısında, bazı gayri resmi vardır burada söylenmektedir çıplak plajlar, örneğin bunlardan en büyüğü bu ideolojinin destekçileri çekiyor - bu "Vera Playa" var.

"Kendi" plajlar İspanya'da var mı?

İspanya kıyı şeridi boyunca çok sayıda otel bulunmaktadır. Burada lüks lüks otel ve daha mütevazı bütçe oteller hem bulabilirsiniz. Ama diğer Akdeniz ülkelerinde beş yıldızlı aşağı olmayan bir hizmeti bulacaksınız, dört, hatta üç yıldızlı oteller inan bana. Eğer kendine ait özel plajı ile İspanya'da otelleri bulmak istiyorsanız Ancak, başarılı olacaktır olası değildir. Neden?

Bu nedenle, hiç kimse, o bir İspanyol vatandaşı veya yabancı olmanın bir sahil otel sahibi olma olsun bu güney Avrupa ülkesinde her deniz ve okyanus kıyılarında İspanyol insanların malı olarak kabul edilir çıkıyor, onu korumak ve onu kapalı hale getirmek için plaj yakındaki bir bölümünü satın alma hakkı vardır alanı. Eğer kendine ait özel plajı ile İspanya'da oteller sunan seyahat acentesi iseniz Dolayısıyla, bu sadece bir tanıtım dublör, yem olduğunu. Bu oteller gerçekten yok. Onlar için, elbette o ilk sahil şeridinde bulunan otel, ve onların misafirleri vermek otele yakın bulunan plaj, ziyaret edin. kıyı şeridi Bu bölümler, kural olarak, korunur ve otel personeli ve turistlerin çabaları mutlak temizlik sayesinde tutulan kendi otel plaj bulabilirsiniz. Ancak, istenirse, burada herhangi bir turist gelebilir ve kimse önleyebilir. Ama bu, çünkü kendi plajı ile İspanya'da oteller gibi yerleşik bu otel kafasında, çok nadiren gerçekleşir.

İspanya tatil

İspanya plaj hat yüzlerce kilometre uzanıyor. Bu geleneksel olarak güzel plajları bir dizi ayrılmıştır. : İşte bunlardan büyük isimleri Costa Blanca, Costa Calida, Costa Brava, Costa Blanca, Costa Almeria, Costa del Sol, Marbella, Torrevieja, Villa Montana Beach adasında (Kanarya ve Balear) ve .. vb İspanya - iyi gelişmiş turizm altyapısı ile bir ülke, kendi gelenek ve sanayinin eğilimleri vardır. Bu nedenle olursa olsun İspanyolca çare ya her yerde onlar harika bir hizmet, vb plaj otellerde gelince halk dostu tutum, lezzetli yemekler, bir araya gelecek turist gittiğini, bunların büyük bir çeşitlilik söz konusudur - .. bir high-end ve bütçe gibi. beldelerinden Bazı ekonomi sınıfı otel sayısını hakim ve burada genellikle asılıyor gençlik çekiyor. Doğal olarak, burada hayat doludur: gece kulüpleri, dans pistleri, barlar, partiler, su parkları ve diğerleri.

En pahalı İspanyol tatil

kıyısında, beş yıldızlı otel sayısı hakimdir lüks tatil köyleri vardır. Sık sık, onlar adalarında bulunur (İbiza Kanarya vd.). Bu ülkedeki tüm plajlar ancak devletin malıdır olmasına rağmen, bu tatil "özel plaj" ile İspanya'da oteller bulunmaktadır. Tabii ki, bakış hukuki açıdan, onlar otel kompleksi özelliği, ve herkes için buraya açık erişim değil, sıradan vatandaşlar "zengin ve ünlü" hemen yakınında Güneşlenmek için özellikle istekli prodelyvat pahalı bir yol değildir.

İspanyol kıyılarında iyi oteller 4 ve 5 yıldız

Costa Brava ( "Beyaz Sahil") - En popüler İspanyol merkezlerinden biri. Bu 212 km'lik bir uzunluğa sahiptir. Bu içerir Valencia, sahillerini Almeria ve Alicante. Bu kıyısında, temelde dört yıldızlı oteller karşılayabilir. Onlar mükemmel şunlardır: lüks iç mekan, personel, hizmet yüksek düzeyde koruyucu tutum, ama yine de bazı parametreler İspanya 5 yıldızlı oteller sağlar aşağı hizmettir. Costa Blanca oteller iyi Sheraton Gerçek e kabul edilir Faula Golf 5 *, Hayatt Regency la Manga 5 * Hesperia Alicante Golf ve SPA 5 *. tenisçiler, futbolcuları, golfçüler: Burada, genel olarak, dinlenme ve yıldız sporcular yetiştirmek ister. otel kompleksinin geniş alanlarda benzeri golf sahaları, tenis ve futbol, yüzme havuzları ve restoranlar ve vardır. D. Otel bu spor akademisi vardır ve herkes ünlü sporcularla ana sınıflarına katılabilirler. Tabii konuklar deniz suyu ile lüks yüzme havuzunda rahatça güneşlenmek tercih ederler. Ancak, birçok hala plaj, doğal olarak, onlar kompleksin parçası, ama her ne kadar tek başına, onun olduğu, otel, karşısında bulunan plaj, zevk başlıyor, sörf yatıştırıcı sesi dinlemek vb. D. Ve deniz manzarasını seyretmek için bir fırsat çekiyor bölüm. Doğal olarak, konu içinde ilk sahil şeridinde bulunan otel, kendine ait plajı ile İspanya'da oteller gibi sundu.

Hotel "Akvaryum", İspanya, Costa Brava

Tüm aile için tasarlanmış olan dört yıldızlı otel, ünlü de Costa Brava Dorado. Bu tür bir otel otel zincirinin GHT parçasıdır Akvaryum & SPA 4 * vardır. Bu Lloret'in eteklerinde, plaja 200 metre mesafede bulunmaktadır. kaliteli hizmet için, o kalite standardını "aile turizmini", "14001" ve "ISO 9001" ile ödüllendirildi. yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, banyo ve spa farklı türde bir, tam donanımlı spor salonu, çok eğlenceli bir, iyi organize animasyon, geziler, çocuk kulübü, lezzetli yemekler ve benzeri: site "Akvaryum" Açık rahat bir aile tatili için gereken her şeye sahiptir. .

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.