OtomobilArabalar

Nasıl kış lastikleri seçilir? Birkaç ipucu

sürücüler kış sürprizler güvenle hazırlamak gerekir böylece C bahçede her gün, soğutucu ve soğumaya başladı. Şu anda belaya etmemek için, pil ve marş motorunun durumunu izlemek için değil, aynı zamanda "pereobuvki" Onun demir arkadaşı bakmak değil gereklidir. Bu yazıda kaliteli bir lastiği alabilirsiniz birkaç temel kural, bakacağız. Yani, sağ kış lastikleri nasıl seçileceği bakalım.

Dişte Çizim

ilk etapta sağ lastikleri seçerken, sırt dikkat edin. Farklı (seçenekler - birkaç bin) olabilir, ancak mevcut iki ana tipe ayrılmıştır. Bu Avrupa veya İskandinav koruyucusu olan bir lastik olabilir. Son otobüs desen kaburgalar derinlik ve genişlik farklılıkları bir yeri vardır. Avrupa aksine, bu lastik tipik daha seyrek bir yapı bas. Ayrıca lastiğin bu tür için size ani için özel yerler görebilirsiniz. İkincisi değildir ve kesikler direksiyonda ise, bu bir evlilik değil, merak etmeyin. Hemen İskandinavlar özellikle Çıtçıt perçinlemek ve bir kum tepesini dışına arabayı çekmeye zor an için böyle koruyucuları olun.

Ama kış lastikleri ne tür iyidir tercih edilmeli? Her Aracınızı faaliyet gösterdikleri doğal ortama bağlıdır. Yolunuz yolun temizlenmemiş alanlarda geçer ya da şehir dışında yaşıyorsanız, kesinlikle yüksek çekimler ve derin oluklar ile İskandinav lastik alırsan. Nasıl kış lastikleri seçmek için bu tip? bu tehlikeli olur ve savrulma tehlikesi bir seviyede birkaç kez lastiğin yüzden yolun bir kısmını temizledi artırır unutmayın. nadiren gevşek kar karşılaşırsanız, kesinlikle bir Avrupa ile lastik sırtının seçin. Daha yoğun desen az, savrulma tehlikesi olduğunu.

Nasıl kış lastikleri seçilir? dikenler dikkat

olarak seçiminde önemli bir kriter, taban yüzü üzerinde dikenler varlığını veya yokluğunu olup. hep seçerken unutmayın çivili lastik en etkili frenleme ve aracın hızlanmasını buzlu sağlar. Böyle tekerleği olarak ezilmiş karla yolda sürüklenen kurtarıldı. Yine, sık gevşek kar kütlesi, çivili lastik satın daha iyi değil yollar, temizlenmemiş alanlar ile sürücü eğer. Araba bir lastik hiç hiçbir kar var temizlenir yol boyunca hareket ile tamamlandı arada, makineyi ele tam tersine, kötüye gidiyor, geliştirilmiş değildir. Bu nedenle, akılda bu noktayı tutmak, kış lastikleri nasıl seçileceği hakkında düşünme. Davranış çivili lastiklerin kuru kaldırımda tahmin etmek neredeyse imkansız temizlenir, bu yüzden muhtemelen kısa bir gezi sürücünün başka bir araba ile karşı karşıya veya bir hendeğe uçup sonra söyledi. Uzmanlara göre, fren mesafesi tür makinelerin yüzde 10 artar, ancak yoktur çünkü ABS etkili hız azaltma garanti edemez.

Dolayısıyla, görünen kentsel sürücüler için en iyi seçenek olacaktır Avrupa koruyucusu lastik ve kırsal alanlarda insanlar için - İskandinav lastik. Şimdi soru kış lastikleri nasıl seçileceği, sonunda açıkladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.