Gıda ve içecekYemek tarifleri

Nasıl kendinizi pasta puf pişirmek için?

Sizden kim taze kruvasan, sloechki veya "Napolyon" ağız sulandıran parçasını vazgeçerim? Bunlar ışık, puf böreği ağzını "atıştırmalıklar" erir, kesinlikle her kadına pişirmek istiyorum. Ancak, birçok ancak tekilliklere sahip, test irtibata korkuyorlar. Ve boşuna! İstenirse, tolerans ve zaman kullanılabilirliği, kendi puf böreği pişirmek ve zevkinize ve isteğine göre o inanılmaz lezzetli ürünler yapmak öğrenebilirsiniz.

Mutfakta akrobasi testine narin yaklaşımda pratik becerilerini geliştirmek için gereken ulaşmak. sağlanan tarifler ve uzman tavsiyesi kullanarak, evde puf böreği nasıl bileceksiniz. Bir sonradan onların arkadaşları ve akrabaları tedavi, ince başyapıtları gurur duyacaktır.

puf böreği ile çalışırken reçeteye kesinlikle uymalıdır. Bu durumda, "Eğer yağ ile lapa bozabilir", bu ürünlerin fazlalığı kadar gitmek ve onları bulanık hale getirir izin vermez. Tereyağı veya margarin buzdolabında, ancak yırtık katmanlar değildi ve dışarı rulo daha kolaydı çünkü dondurulmamışsa edilmelidir. Un her zaman üst sınıf ve kullanımdan önce elekten olmalıdır. Su aynı zamanda süt ile değiştirilebilir, soğuk almak - bu tadı geliştirmek, ama daha az elastik hamur yapacaktır. uygun çözelti su ve süt kombinasyonu olacaktır. Orada başka sır, ne kadar lezzetli ve yumuşak olduğu şekilde börekler hazırlanır anlatır. Bu, sitrik asit (limon suyu veya sirke) ilavesi ile elde edilir, ama ana şey aşırıya değildir.

Peki, nasıl puf böreği yapmak için? yoğurmak için mayasız hamur gerekir: 2 bardak un yumurta ve su camı, ½ saat. l. limon suyu, bir tutam tuz. İkinci bölüm için, 200 gr alır. tereyağı ve 150 ° C. un.

unlu çipslerinin yapılması, ikinci parçanın katkı maddeleri. Bir kaseye unu dökün ve yağ ile doğrayın. Topaklar eşit toplu olarak dağıtılacak çok küçük olması gerekir. top oluşturan, elde edilen karışımın yoğurmak gerekli değildir.

Tabii hamur hazır, biz o zaman ellerini bizim harmanlama bileşenlerini açmak ve tüm vymeshivaya iyi, ilk olarak bir kaşıkla ve. Bu yumuşak olmalıdır. Sonra eşit orta içine hamur dışarı rulo bir zarf içinde top yağı düzleşmiş koyup sarın. Bu zarf sonra yine yarım saat buzdolabında özellik ve aşağı ve geri buzdolabında, dışarı rulo. Prosedür üç ya da dört kez tekrarlanır ve ardından ondan aynı anda pişirebilirsiniz.

Çok iyi peynir, meyve, mantar ve et ile puf böreği ile. Bitmiş ürünler üstte gevrek elde içeri ihale edilir. Tüm hamur kullanmadıysanız, bu donmuş olabilir ve gerekirse onun özelliklerini kaybetmez iken, yeniden kullanmak.

Daha fazla hava elde edilir hamur mayalı puf. Her zamanki maya olarak yoğrulur, tüm katlar yağı sonunda edilir. Prensip olarak, aslında, özellikle zor değildir, aynı her türlü pasta üretim teknolojisini puf ve.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.