SağlıkMüstahzarlar

Hazırlama "Rinzai" (tabletler)

ilaç "Rinzai Lorsept" Kullanıcı uygulama diş hekimliği ve KBB uygulamada topikal olarak kullanılan, klinik farmakolojik grubu antiseptikler sınıflandırır.

Yuvarlak bir bikonveks şekle emme tabletleri formunda üretilen hazırlanması.

Portakal lezzet ile söz konusu ilacı satın alabilirsiniz. 1.2 miligram 2,4-diklorobenzil alkol ve amylmetacresol altı yüz mikrogram (aktif akım bileşeni): Aşağıdaki kompozisyona sahiptir. Buna ek olarak, yardımcı bileşenler (sitrik asit monohidrat, sıvı dekstroz, sakaroz, orada anason yağı, san boya ve turuncu bir yağ) bir ürün "Rinzai" olarak ihtiva eder.

limon lezzeti ile tabletler, temel maddelerin aynı kalitatif ve kantitatif bileşime sahiptir, ancak yukarıda tarif edilen ilave bileşenler farklıdır. İkincisi, sarı renk verici bir tatlandırıcı nane yağı, limon yağı, sıvı dekstroz, anason yağı, sukroz temsil edilmektedir.

İlaç "Rinzai" (tabletler) ayrıca kuş üzümü ve bal tadı ile satın alınabilir.

Bahsedilen ilaç antimikotik etkiye sahip. Gram-pozitif ve Gram-negatif patojenlere karşı etkindir.

pharyngitises, stomatit, glossite, diş eti iltihabı ve - Bu ilaç enfeksiyon ve inflamatuar farenks ve ağız hastalıklarının hastalıkların tedavisinde endikedir pamukçuk. En az altı yıl, ve bileşenlerinin aşırı duyarlı olan - İlaç hastanın yaşı ise kontrendikedir.

Farmasötik formülasyon "Rinzai Lorsept". Önerilen doz ve uygulama yöntemi

Altı yaşını yanı sıra yetişkin hastalar tamamlayan çocuklar bir tablet her iki ila üç saat atanan. maksimum terapötik etki ilacın tamamen erimesi ile elde edilir. Geceleri sekiz tablet maksimum kullanabilirsiniz. Kullanım ilaç boğaz ya da ağız boşluğundaki inflamasyon ilk belirtileri meydana gerektiğini söyledi. Özellikle ilaç semptomların resepsiyon baştan itibaren üç gün devam ederse, nitelikli doktora başvurun gerektiğini belirtmektedir. Tavsiye edilen doz artırılması tedavi edici etkisi üretilen ilacın geliştirilmesi yol açmaz.

(Önerilen doz kullanıldığında) ilacın Bilgiler doz ayarlanmamıştır. Ayrıca diğer ilaçlarla istenmeyen ilaç etkileşimleri "Rinzai" (tabletler) hiçbir durumda ortaya çıkardı. Günlük ilaç optimal tutarı aşan zaman mide bölgesinde rahatsızlık yaşayabilir. Bu durumda, bir semptomatik tedavisi.

diyabet öyküsü olan kişiler, dikkate almak gerektiğini, mevcut ilaç şeker içerdiği tesiste.

Hamile ve emziren kadınlar kadınlar için ajan atanması ilgili hekim tarafından özel olarak yürütülür.

farmasötik bir preparasyon "Rinzai" (tabletler) kullanımı alerjik reaksiyonlar meydana getirebilir. araçları sürmek ve mekanizmalarını etkilemez onunla çalışmak yeteneği üzerinde.

Görülen ilaç otuz derece Celsius aşmayan bir sıcaklıkta kuru bir yerde saklanmalıdır. Bir reçete olabilir eczanelerde satın alın.

İlacın verildiği tarihten 40-8 ay raf ömrü (o paketin üzerinde belirtilir). İlacın kendi sonrasında kullanımda sağlığınız için tehlikeli olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.