ÇirkinlikKendin yap

Kendi elleriyle Fragman karavan: Uzun bir yolculuğun hazırlanıyor!

Deneyimli gezginler her zaman ucuz ve konforlu bir uyku olamaz biliyorum. Bu nedenle, uzun yolculuklarda ve bir araba sahibi bir aksama satın almak ve römork-yazlık almak için bir günah değildir. Genel olarak, mutfak, tuvalet ... Eh küçük bir numaralı çeşit, her şeyi medeniyet ile - Aslında, bu tekerlekli bir evdir. Bu "mini otel" uyku o rahat olamaz, ama hatta birkaç kişi için yemek pişirmek için ve öğle yemeği için aynı yerde ve en önemlisi - tamamen ücretsiz! Ve bugün kendi elleriyle bir römork karavan nasıl bakacağız.

Sistem ve çerçeve Koşu

Ana bileşen bir treyler şasi bir parçasıdır. o ve köprü kirişi ve jantlar alttan metal gövde ( "Evde" iskelet) bütün yükü gider o. Bu arada, üzerinde şasi römork tasarım motor ünite hariç taşıt sistemden hiçbir temel farklılıkları vardır çünkü, herhangi bir zorluk ortaya olmayacaktır. Bu nedenle, ne zaman yapılır , elleriyle römork karavan çalışan sistem tamamen olabildiğince herhangi bir eski araba ile tekerlekler, yaylar ve diğer süspansiyon bileşenleri "koparmak". Böyle bir araç için bu "Volga", "Moskvich" ve "Lada" olup olmadığı, herhangi bir araba modeli yaklaşabilir.

Nasıl kendi elleriyle bir römork karavan mı? tasarım odaları

Geleneksel kargo versiyonundan karavan tasarımı algoritması bina ve dişli çerçeve çalışan aşamalarında neredeyse aynıdır eğer, burada vücutla zor olabilir. Gerçek şu ki , bir ev yapımı römork karavan gerçekten rahat ve pratik olmalı, bu yüzden bile çizim üzerinde, sen parçaların yapı ve düzenleme için bir plan geliştirmek gerekiyor. yatak odası, bulunduğu mutfak nerede belirtin ve o 5 metre veya daha fazla bir uzunluğa sahip çerçeve ise, isteğe bağlı olarak yüklemek ve banyo yapabilirsiniz. Ancak, her yeni oda ilave atık gerektirir akılda tutmak ve dolayısıyla bitmiş römork fiyatı esas olacaktır. Üstelik yasal olarak böyle bir aksama içinde götürmek amacıyla, ayrıca trafik polisi aracı kaydetmeniz gerekir. Ve bu üstte bin en az birkaç dolar. Bu nedenle, römork gereksiz cihazları yığılan değil.

opsiyon bütünleme ikmali

en pratik uygulama (efsanevi Sovyet "Scythian-" düşünün) bir yan çerçeve Tente altında inşa edildiği ev yapımı römork, inşa edilmesidir. o katlanmamış durumda olduğunda, büyük bir çadırın bir tür çıkıyor. Bu önemli ölçüde üzerinde harcanan çalışma ve çaba maliyetini düşürür. kendi elleriyle yapılan böyle bir römork karavan, çok fonksiyonel ve kullanımı aynı zamanda kolaydır.

Hitch ve aydinlatma

bitirme aşamasında, o bitmiş tasarım aracın yedek bağlantısı eklenecektir nasıl endişe olmalıdır. Ayrıca ev yapımı römork karavan stoplights bir çift var ve dönüş sinyalleri olmalıdır. merkez veya tarafında stratejik plaka için yerleştirilmiş ve arka ışık, en iyi LED kaydırın. tekerleklerde Böyle bir römork karavan kesinlikle gezgin için en iyi otel olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.