ÇirkinlikKendin yap

PVC boruların Sera: kendi elleriyle yapılabilir?

araziye sahip insanların çoğu, er ya da geç kendi yiyeceklerini yetiştirmek için nasıl düşünmek. Bütün bu yükselen fiyatlar, aynı zamanda üretilen ürünlerin kalitesine sadece kaynaklanmaktadır. Bizim hava koşulları zemin açmak için olası değildir ile Ama yıl boyunca büyümeye. kendi elleriyle yapılan PVC boru sera, Yani, yıl boyunca sebze için mükemmel bir ev olacak. Ve bu kolay olmayacak yapmak.

Ne maddeleri gereklidir?

Bu tür bir plastik borunun bir sera gibi bir nesne oluşturmak için, veya PVC boruların, bir geleneksel sera olabilir kapak için film, ahşap kazıklar (ya da metal) olarak elde etmek için gerekli olan, vida, çerçeve yapısına filmi kelepçeler. Ayrıca, açılı olmalıdır dördü yaklaşık 40 adet, tee gerekir. Daha boruya 8 açısal geçişleri kullanılır. Polipropilen boru çapları, kendi takdirine bağlı olarak, seçin ancak bunları kolayca geçebilen segmente adaptör deneyin emin olun.

Nerede başlar?

Öncelikle, yani bir yere karar sebze yetiştirmek için uygun bir arsa seçmek gerekir. Mevcut araçların yardımıyla uyum sağlamak gereklidir. kendi elleriyle yapılan PVC boru, Galicia'dan için, istikrarlı, ve boru kemeri rulo yoktu, çevresi boyunca mandal dövülmüş. Bundan başka, boyutuna bağlı olarak, boru kesimlerinin özel makaslarla kesilmiştir. açısal adaptörler kemerler ve baz ile ayarlayın. diğer boru ayrıntıları birbirine bağlandığında. Önceden düzenlenmiş pencereler ve kapılar belirli yerlerde kurulur. Sera kapısı açıldığında için, bir menteşe mekanizması oluşturmanız gerekir. , en çok 10 cm, birbirine bağlanır ve geleneksel vidalarla sera tesislerinin çerçeveye bağlı olarak bunu aynı borunun çok basit parçalar olun. Ayrıca malzemeler artıkları gerekli olarak kapı ve pencereler için mandalı oluşturabilirsiniz. Böyle basit bir montaj çalışmadan sonra, kendi elleriyle yapılan hemen her Galiçya PVC'den boru güç, neredeyse hazır olduğunu söyledi.

zar gibi

Tüm Yukarıdakilerin sonra, bizim seraların çerçeve üzerinde sera film gerginlik devam edebilirsiniz. Çalışma sırasında malzemenin sarkmasını önlemek için, sıcak aylarda, ya da sıcak havanın etkisi altında daha iyi yap. Ancak, bu seçenek kısa ömürlü olduğu unutulmamalıdır. Sana en fazla 2-3 mevsim hizmet verecek. Yani daha kaliteli iyi filmi, hizmet seranın bundan daha fazlasını ve yalıtım kalitesi daha yüksek olacaktır hangi süresini satın alma fırsatı varsa. gerektiğinde mümkün gelecekte çekin kolaylaştırır kelepçelerle sabitlenmiştir sera örtüsü çevre, birlikte.

elleriyle yarattığı PVC boru Bu sera, kolayca istediğiniz her şeyi büyümek mümkün olacak sizin banliyö bölgesinde malı haline gelir. Yerli, hiçbir şey işlenir, Meyve ve sebze bugün için talep yeterince büyük olduğu için belki hatta, kendilerine iş yapmaya karar verirler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.