KariyerKariyer yönetimi

Nasıl böyle bir iş bulmak için? Nasıl favori işin nasıl gidilir?

Bir gün soru ortaya çıkıyor, her yetişkin kişiye önceki: nasıl böyle bir iş bulmak için? Sonuçta, kendini gerçekleştirme hayatın gerçek zevk verir ve iyi bir ödeme getiriyor. çok sevdiğiniz şeyleri yaparsanız, o zaman işler kolay, kariyer merdiveninin ve beceri hızlı büyüme giderek artıyor olmasıdır. "Benim işim" denebilir işi bulun ve herhangi sabah iyi olacaktır ve tüm yaşam çok daha neşe getirecek.

Neden herkes için bir şey seçmek

Toplum bu yüzden her üyelerinin kendi gelişimine maksimum önemli katkı getiren belli niş olma şartı da inşa edilmiştir. Ve büyük, sadece bireylerle ilgili kendi zevkine göre bir anlaşma bulmak için nasıl soru. En az direnç yolunu seçmek tercih ediyoruz.

başkası arada manyak yürürken, bir kişinin bile neden yaşamın yeterli dolgunluk yok, düşünemiyorum, neşe ve hafiflik hiçbir duygu yoktur. Hayatımız çok yönlüdür mutluluk birçok anlardan oluşur. Çalışma haftada 40 saatlik bir asgari alır ve seçilen işgal ruhuna ait değilse, çaba sonra çok boş reddini aşmak gidip paradan başka hiçbir zaman için karlı olacaktır.

Eğer söyleyecek bir şey hakkında ise, "Evet, bu benim işim" ve boşluk duyguları olmaz. Buna karşılık, favori aktivitesi pozitif duygular neden olur ve sonuçlarından memnuniyetini getirmek. güvenle diyor Şanslı olanlar: "İşimi seviyorum" erken tırmanışlar hakkında söylenme değil, bir kaç dakika vardiya ve hafta sonu geri kalanı bitmeden, sert günlük yaşamın düşünce ile işkence değil. Böyle insanlar mutlu ve uyumlu bulunmaktadır.

Bir kişinin "değil onun" şey devreye girer İşaretler

Sevilmemiş eser gerçekten sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Uzun süreli stres sırayla, olumsuz insan vücudu sistemlerinin işleyişini etkileyen bazı hormonal değişikliklere yol açar. Ancak, bazı işaretler ciddi sorunlar olacak önce bile tespit edilebilir.

kendi zevkine göre bir anlaşma bulmak için nasıl bilmeden, bir kişinin genellikle sorunun ölçeğinin farkında bile değil ne istediğini tarafından etkileşim içinde oldu. çalışma uygun olmadığını belirleyebilir belirtiler:

 • emeğin sonuçlarından hiçbir memnuniyeti - ücret yüksek olsa bile, heyecan neden ve oldukça sinirle algılanan üstlerini övgü vermez ihaleyi kazanan değil, mutlu;
 • olasılık ne var ne de en önemlisi, seçtikleri meslekte geliştirme arzusu;
 • işin sürecinde hiçbir zevk, o sıkıcı sıkıcı ve işe yaramaz görünüyor;
 • kategorik herhangi bir iş takımı ya sevmiyorum yönetimini; Bu, elbette dolaylı işareti, ancak tüm tekrar yaşanmaması iş değişikliğinden sonra ise, düşünüyorum: belki gerçeği bu durumda o - değil tüm hayatımı adamak istediğini;
 • Çektiğiniz daha fazlasını vermek sabit bir duygu var; ikramiye, maaş, ikramiye, övgü - her şey yetersiz görünüyor;
 • Pazartesi sabahı zehirler Pazar dinlenme ve çalışma saatleri düşüncesi hiç durmadan germek.

Tabii ki, bu özelliklerin hepsi, kompleks içinde olabilir ve sıradan yorgunluk ve düşünülmelidir tükenmişlik. Kalbin çağrısı seçilen iş, yorgunluk tatilinden sonra geçer ve ne zaman Ama sorun bir psikolog tükenmişlik ile çözülmektedir. Eğer sorulardan en az yarısına evet yanıtı verdiyseniz, o zaman kendi zevkine göre bir anlaşma seçmek için nasıl düşünmek zamanı gelmiştir. Ve, ek bir eğitim almaya faaliyetlerinin kapsamını değiştirmek veya bir iş açmaya isteyebilirsiniz.

Ne ruh için bir harf yapar

Her kişi, belirli bir aktiviteye bir meslek, belirli eğilim ve yatkınlığı vardır. Bir kez ve soru karar vermek için "duşta bana önemi var ne?" Mutluluğun gerçek amaçlarını gerçekleştirmek alacak.

Her insan kamu yararı olduğu kadar getirmek için çaba göstermelidirler. Sadece o tam özveriyle sever yapıyor ve tüm gücü koyarak, maksimum sonuç elde edecektir. parlak bir kariyer ve çaba için iyi bir tazminat bekliyor, esas mesleğini bulur biri.

Bunu nasıl seçilmiş durumda biliyor musunuz - favori?

Aynı zamanda seçilen eser gibi böyle, ama çağıran fark olup olmadığını belirlemek için alamadım olur. kendi zevkine göre bir anlaşma bulmak için nasıl sorusunun cevabı, sadık verilen belirten işaretler vardır:

 • Çalışma sadece bir gelir kaynağıdır ama aynı zamanda tatmin getiriyor;
 • kendini geliştirme ve bir arzu ve fırsat var profesyonel büyüme ;
 • Performansta gerçek zevk almak, üst zevk, üstlerine gelen teşvik hak ve hoş yapılmış;
 • iş sadece çok yer gibi - binanın, ofis, işyeri; meslektaşları, astları ve patronlar - bütün bunlar, ya da çoğu, pozitif duyguları uyandırmak;
 • büyümek ve bu sektörde geliştirmek ve başkalarına kendi bilgi aktarmak için bir arzusu var;
 • yeterlilik değerlendirmesi çaba duygusu vardır.

Seçilen iş ve gerçek çağrı - eğer yarım veya daha fazla noktaya evet yanıtı verdiyseniz, o zaman sevinin.

Arama itiraz dava

Bazen bir kişinin bu dünyada yaptığı yerin hemen farkında değildir olur ve bir şeyi değiştirmek gerek görmediğini. biz Yaşlandıkça daha zor dönüp hayatlarını değiştirmektir. Ama korkmayın. Ve 20 ve 60 yaşında asla çok geç baştan başlatın.

Geçerli etkinlik memnuniyetini getirmez kalmaz, aynı zamanda direncinin üstesinden gelmek için zihinsel enerji harcamak gerekir: Zaman durumda benzemeye geldiğini karar vermek için, yeterince anlamak için. sadece olumsuz duyguları neden olursa hayatı, dövülmüş izini takip etmek için gerekli değildir. değişim ihtiyacını tanımlanmış olması, yenisi arayışı devam çekinmeyin. Arama itiraz işlemleri çok ilginç ve verimli istihdam olabilir.

ilk adımlar aktiviteyi değiştirmek için:

 • çeşitli alanlarda bilenlerden yardım;
 • varyanlan ya da ikinci bir oluşum elde yeniden eğitim;
 • Küçük işletmelerin gelişmesi için kredi almak öğrenin;
 • radikal, örneğin, durumu değiştirmek köyünde bir ay için binmek için deneyin.

sevdiği işe Engeller

kendine göre bir meslek bulma, sen engellerin bir dizi karşılaşabilir, ama rüya vazgeçmek ve değişmez. Devam ve herhangi bir engel öncesinde bitmiyor.

iş rüyalar Engeller:

 • Direnç yakınları ve veliler, onlar umutsuz bir seçilmiş vaka olarak kabul edilebilir;
 • yeniden eğitilmesi fon eksikliği;
 • yenisini öğrenmek için serbest zaman eksikliği;
 • Seçilen profilde istihdam ile ilgili sorunlar.

Tüm sorunlara rağmen, pes etmeyin ve kalp kaybetmezsiniz. Kendine inanmak - adımlar çok küçük olmasına rağmen, ana şey, aziz hedefe gidin.

o zaman geldiğinde "İşimi seviyorum" demek

Bu biraz zaman alacaktır ve size ifade bu telaffuz eminiz. Mutluluk, haz ve yaşam doluluk - o haklı bir sonuç engellerin aşılması. konfor bölgesi daima yeni bilgi ve yararlı kişiler ve keşif sevinç vaat çıkın. Hayat sıkıcı bataklık olmamalı - Sevdiğin işi hak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.