Sanat ve EğlenceFilmler

Nasıl bir profesyonel katil bir model yapmak için? filmi "Zoolander": aktörler, roller ve arsa

"Zoolander" - Amerikan komedi projesi. Bu sinemacı olarak Ben Stiller birkaç eserlerinden biridir. Bu makale film "Zoolander", aktörler ve oynadıkları rollerin arsa tartışacağız.

öykü

İş modeli - tehlikeli bir şey. Büyük para, pahalı şeylerdir ve güzel insanlar çalışıyor yerdir. Ama herkes bu çocuk emeğinin sonucu olduğunu bilir. Genellikle dükkan örtbas edecek çocuk getirmek Malezya, yeni bir bakanı. Yani, modelleme sektöründe ilk insanlar yaklaşan defilede onunla uzak yapacağız. Ama nasıl?

Böyle zorlu bir iş için kurban mümkün olduğunca yakın yaklaşmak mümkün olacak kişiyi sığdırmak karar verildi. O, çok fazla soru sorma gerektiği işe başlamaya ve ardından yarılıp içine. Derek Zulender - Model №1 tam üç kere ünvanını savundu yeni yükselen yıldızı, Hansel McDonald kaybolur. Bu adamı kırdı ve o onun varlığı amacı hakkında merak etti. Mükemmel bir aday. Peki neden ondan bir katil yaratmaz?

filmi "Zoolander": aktörler ve karakterler

Yani, uzun bakmak gerekmez. İşte o sahnede duruyor ve onu dördüncü kez en iyi ilan etmek için bekleyen. Derek Zulender - filmi "Zoolander" (Ben Stiller) değil, normal bir modeli kahramanı. Kendi bakışları yaratıcısı - O Derek, çünkü bütün reklam panoları yüzüdür. Onunla en ünlü moda tasarımcıları çalışmak istiyoruz. Bundan başka, Dzhakobima mugat (Uill Ferrel). Zulender rakiplerinin yol verme, onun önceliği kaybedene kadar bile fark etmedi.

Sn mugat - eksantrik, gösterişli ve çok narsisistik kişiyi. Fakat aynı zamanda onun tekne ustası olduğunu ve dürüstçe moda gizli cemiyetin bir yer kazanmıştır. Onun davranışları ve sıradışı bir görünüm niteliğine rağmen, aptal değil. O Malezyalı Bakan öldürme emrini alınca nedenle, bu profesyonel ve model olmaması gerektiğini gerçekten sürpriz oldu. Doğru, ama nafile iddia etmedi. Belki de daha güvenli tamamlanmış olacaktır.

Matilda Jeffries (Kristin Teylor) - Gazeteci, şov dünyasının yıldızlar hakkında alanında uzman. hala geliştirilme aşamasındadır "Magnum", - Özellikle, o Derek Zulender, yani yeni görünümüyle ilgileniyor. adamlar dostluk gibi bir şey var ve bu rol oynayacaktır ileride. Matilda ve yakın zamanda izlerken mugat (Will Ferrell) ve şimdi tam bir soruşturma başlatmak için bir neden var.

Hansel McDonald (Owen Wilson) - Yeni genç ve popüler modeli. O sadece Man zihni aynı hamamböceği yaşadığı yer, Zulendera farklı görünmektedir. Bunlar kişisel husumetten arka planında bir çatışma var. Ve Derek, her şey açıktır, ondan daha iyi biri olsaydı o gibi değildi. Ama Hansel ile durum ilk bakışta göründüğünden daha karmaşıktır. Aslında, model, bütün kalbimle uğrar. Ve bir gün o deneyimleri hakkında söyleyecektir.

yıldız cast

Filmin yönetmeni olduğunu söyleyebiliriz (Ben Stiller) filmi ( "Zoolander") aktörler içinde görünen verilen sihirli cazibesi çeşit vardır. çekim yukarıda belirtilen kişiler katıldı yanında Aslında: vb Milla Jovovich, Vins Von, Dzhon Voyt David Duchovny, Dzherri Stiller, Kyuba Guding, Natalie Portman, Ve özel bir şey yok gibi görünüyor .. Bu ciddi bir aktör. Bu sadece bol aptallık ile emprenye "Scary Movie" ve içindeki tüm sahnelerin düzeyde yerde mizah resmin kalitesidir. İyi bir aktör muhtemelen eşit derecede iyi herhangi bir rol oynamaya gerekmesine rağmen.

Tommy Hilfinger Lenny Kravetz, Gwen Stefani, Fred Durst ve hatta 45 ABD başkanının: Üstelik filmi "Zoolander" ve diğer tanınmış kişilikleri doludur. Tabii ki, onlar sadece onlar fark edilmeyebilir olduğunu, bu kadar kısa bir bölüm görünür. Ama ölçek hala hissedilmektedir.

Ve son olarak,

Bir resim açıkça amatör olduğu söylenir. arsa unut, o karakterler, eylem ve davranış olarak deli, ahmaklık eşiğinde sürekli olarak. gerektiği gibi Ama onlardan olduğunu. Yani, filmde oynadığı "Zoolander" aktörler başa.

Doğal olarak, öncelikle kahramanın hayatına odaklanır. devrilme noktası yanında modeli başkalarının yararına olacak bir şey kendini adamak için karar verdiğinde. O görmüş ve hangi ilk ondan yüz çevirirse değil ailesi, daha yakın olabilmek için çalışıyor. Ve bu moda çetesinin etkisi altında düşüyor, bu yüzden savunmasız hale gelir. Vay, bu nedenle bu bir bütün dram sürükler olduğunu. Ama hayır, bu hikaye karakteri, maksimum gülümseme için acıma tek bir gram nasıl beslenir değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.