Sanat ve EğlenceTiyatro

"Aşkın Sublimasyon": Özetle, yorumlar

"Aşkın Sublimasyon" - entreprise içindedir komedi türünün hükümleri. Bu ülke çapında İtalyan oyun yazarı turları oyunundan ilginç bir ifadedir.

öykü

"Aşkın Sublimasyon" - Aldo De Benedetti komedi oyunundan bir oyun. ismin İtalyan versiyonunda, "Paola ve aslanları" dir. Üç karakterler yalnızca vardır: yaşlı milletvekili Leone Savasta, genç yazar Paola - enerjik ve sivri dilli kadın ve yazar-kaybeden Pietro Dehghani. durum komedisi - Birçok olaylar beklenmedik gerçekleşecek bir tür, ve ana arsa bir çakışma tamamen rastgele.

Dehghani yardımcısı Savasta ile aynı evde yaşıyor. Pietro Leone kez yanlışlıkla daireye düşer. O yardımcısı Paola baştan çıkarmaya çalışır nasıl bir tanık olur. Ama o, bu çağda erkeksi çekicilik ve romantik olmayan nitelikteki eksikliği müdahale, bir genç kızın kalbini kazanmak için başarısız olur. Ama MP hedeflerine geri adım gidip Paola sağlandı ne istediğini değil.

Bir tanıdığım Pietro ve Savasty. Dehghani yardımcısı aldığı oyunlarla çok yazdığı şikayet ediyor, ama kimse dışarı sağlar ve tiyatrolar onlara performansları koymayın. Leone, kendi başkasının parçasını vererek Paola yetenek fethetmek için ve onun dikkatini çekmek için böylece Pietro, kendi adıyla çalışır yazdırmak için kabul eder. entrika,: Bu ayarda, her şey var aşk üçgeni, aldatmalar ve çift oyunlar. ise oldukça kaba değil, komik, dokunaklı, komik - Performans "Aşk Sublimasyon" Alekseem Kiryuschenko düzenledi.

aktörler

Yoğun play "Love Sublime" In : ünlü aktörler Irina Medvedev, Viktor Loginov ve Marat Bashar.

Irina Medvedev Paola rol oynamaktadır. Bu Belarus oyuncu ve şarkıcı çok iyi Rusya'da bilinmektedir. Sanat Belarus Akademisi mezunu, o mizahi kroki gösterisinde yer almak kitle tarafından hatırlanır patenci Povilas Vanagas ile tandem olarak haddelenmiş ilk kanalı "Buz Devri" nin taslağında "6 atış". Ünlü yaşam adanmış müzikali "Pola Negri" ana rollerden bir yorumcularından biridir Hollywood'un aktris Polonya kökenli. İrina da şarkı yapar.

Viktor Loginov "Aşkın Sublime" in oyunda bir milletvekili Leone Savasta rolünü görünür. Ekaterinburg Tiyatro Enstitüsü mezunu, o "Birlikte Mutlu." Serisi kanalında TNT de genler Bukin rolüyle ünlendi Bu karakter aktör karşılamak için tamamen imajını değiştirdi. serisine katılması öncesinde, aktör Victor Yekaterinburg Dram Tiyatrosu ve oynadı. Ayrıca, sanatçı televizyonda birkaç gösterileri led gerçeğine ünlü sayesinde olmuştur.

Marat Bashar - bahtsız yazar Pietro Dehghani oynar. Tanınmış aktör tiyatro ve sinemanın yanı sıra TV programı sunucusu. O Moskova Devlet Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve ardından Tiyatro Okulu M. S. Schepkina mezun oldu. En iyi film "Sınır yaptığı çalışmalarla da bilinir. Tayga roman "" Yulya "" Sibirya Berberi "" Türk Gambit "" 72 metre. "

Oyunun Yorumlar

"Aşkın Sublimasyon" yaptığı konuşmada (performans) Değerlendirme çeşitli aldı. Ama onların çoğu ilginç ve komik olarak entreprise karakterize etmektedir. Seyirciler bunu anlamak kolay ve çok komik harika performans olduğunu yazın. merak vakit geçirmek, dinlenmek, sorunları dikkatini dağıtmak için gri gün boyamak için harika bir yol - bu ayarı görüntüleyin. Bu gösteri yaptığı ikinci yarısı bunun için gitmek idealdir. arsa oyun iki saat aynı nefeste gerçekleşecek izlemek için bir zevk, ünlü repertuar bükülür.

aktörler hakkında yorumlar

Halkın görüşüne göre, harika aktörler oyun "Love Sublime" oynarlar. aktörler hakkında yorumlar onlar ustaca kendi karakterlerinin görüntüleri ortaya koyuyor, İtalya'da yaşam atmosferinde izleyiciyi doya söylüyorlar. Çok iyi görüş oyununda Viktor Loginov ve Marat Basharova hakkında kamuoyunda oluşmuştur. Irina Medvedev ayrıca gerçekten seyirci gibi ama bazıları biraz abartılı olduğunu göstermiştir. Birçok inanıyorum nedeniyle Marat Basharova olay üzerine (çal) ortaya çıkması canlı "Love Sublime" olarak ayarlayın. Misafir izleyiciler aktör ve yönetmen şükran sözleriyle eşlik ediyor. mümkün sadece üç aktör tüm oda dikkatini tutmaya olmasını takdir ettim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.