OtomobilArabalar

Açıklama ve yorumlar: "Hyundai Sonata" altıncı nesil

Eğer satış istatistiklerine bakarsak, biz güvenle Moskova'da "Hyundai Sonata" sınıfının en popüler yabancı otomobil olduğunu söyleyebiliriz. Ve bu eğilim başkentinde değil, aynı zamanda çok kendi sınırları dışında sadece gözlenmektedir. Ve şimdi biraz 2 yıl önce üzerinde dünya pazarında efsanevi business class otomobillerin yeni, altıncı nesil geldi. Şimdi diğer tasarım ve iç tasarım ek olarak, "Sonata" güncellenmiş, küçük konsol YF belgeleri aldı. Bu yıl, yenilik hatta küçük bir restyling uğramıştır. Ama Rusya'da popüler araba bir güncelleme ne kadar olumlu etki böyle?

dizayn

Sürücü yanıtları sağlamak için nasıl "Hyundai Sonata 6" son moda trendleri çerçeveli. "Onun dış tamamen son küresel trendler ile uyumludur." "Ön yenilik başka bir form aldı ızgara." "Onların trapez tasarım yeniliği sayesinde Rus yollarda daha tanınabilir hale geldi!" Yani ses sürücüsü geribildirim. bunda "Hyundai Sonata" asla müşterilerine şaşırtmayı. Ana kiriş farların yeni kombine formu araba daha benzersiz kılan, ama aynı zamanda, onun siluet hala tanınabilir. Bu arada, ana-kiriş farlar bu kombinasyon dünyanın otomobil arasında çok popüler olduğunu ve hemen hemen her araba business class kullanılır. yan ve arka bölümlerinde vücut hattı değişmemiştir, ve boyutları hemen hemen dokunulmamış kalmıştır.

İç. Açıklama ve İncelemeler

"Hyundai Sonata" önemli ölçüde iç değişti. Ana özelliği ve daha doğrusu, iç vurgu tezat bir oyun haline gelmiştir. Bu tamamen farklı tonu bitirilmiş bir iyi kombinasyonunun bir resepsiyon sayede. En ön panelden sorunsuzca karıştırma, bir ışık headliner. Aşağıda, tam tersine, malzeme koyu tonlar kullanılmış. Bu deney başarılı olduğu ortaya çıktı ve şimdi iç tasarım daha özgün. Sürücü yanıtları tarafından belirtildiği gibi arada, "Hyundai Sonata" gözlerini siyahtan iç beyaza keskin bir geçiş basarak değil. önceki nesillerden farklı olarak, yeni çok daha ergonomik ve konforlu koltuklar açıyor edilmiştir ve bu ön sırada için de geçerlidir. Uzay arka yolcular daha yeterli bacak daha böylece altıncı nesil 'Sonata' uygulanabilir yakın kabin kavramı.

teknik özellikleri

Bizim pazarında yenilik iki motor çeşitleri satışa sunulacak. Bunlar arasında 150 beygir gücü temel bir iki litrelik petrol birimi kapasitesidir. Üst, 2.4 litre motor 178 beygir gücü bir kapasiteye sahiptir. motorlara seçim için iki iletimleri Toplu. Bu manuel şanzıman, otomatik iletim ve (6) aşamalarının eşit sayıda olabilir. Bunu söylemek ve yakıt tüketimi mümkün değildir. Yeni nesil sedan yakıt etrafında 8-9 litre tüketir kombine döngüde için "yüzlerce". çalışma Verilen silindirin hacmi, oldukça kabul edilebilir oranıdır.

"Hyundai Sonata": fiyatı

1.000.000 165.000 ruble 999 bin değerinde otomobil 2013 sırası.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.