BilgisayarlarYazılım

Nasıl bir bilgisayar ile "Baidu" kaldırmak için? Baidu nasıl kaldırılır: faydalı bilgiler

Giderek, kullanıcıların bir bilgisayar ile "Baidu" nasıl kaldırılacağı ilgileniyor. hepsi neyle ilgili? Ve nasıl yazılım kaldırma mı? Bu soruların cevabı göründüğü kadar zor değil. Belki çalışılmış uygulama sadece zararsız değil, aynı zamanda yararlıdır? Sonra Ondan kurtulmak düşünmek için hiçbir nokta yoktur. Bunun dışında kullanıcılar konu hakkında daha fazla yansıtacaktır. Ve iyi bir nedenle.

iyi şifreleme

"Baidu" - Çince virüsün Baidu adıdır. Çok iyi şifrelenir. Sonuçta bu Çinli anti-virüs uygulaması tarafından bir enfeksiyon ile temsil edilmektedir. yaratıcıları kendi yazılım güvenilir enfeksiyon çeşitli bilgisayarınızı korumak söz veriyorum.

Aynı zamanda, "Baidu" - bu kaldırmak çok zordur ayrı virüstür. Bu işletim sistemini tahrip eder, aynı zamanda kullanıcı verilerini çaldı sadece. Yani bir kez ve herkes için bilgisayarınızdan "Baidu" kaldırma hakkında düşünmek zorunda. Virüsün birçok varyasyonu vardır. Ama temizlik işlemi değiştirmez.

Önceden hazırlık

virüs Öğrenme - zararsız bir uygulama değildir. İlave eğitim gerektirir. Ne tam olarak "Baidu" çıkarılmasını kolaylaştırmak için yapılması gereken? Önerilir:

  1. İyi bir antivirüs yükleyin. Dr.Web uygun veya avasttır. Sen Nod32 veya "Kaspersky" kullanabilirsiniz. Her kullanıcının tercihine bağlıdır.
  2. Çıkarılabilir medyaya önemli verileri kaydedin. Etkilenen sistem dosyaları veya kullanıcı belgeleri giderilmesinde Genellikle Baidu. veri kaybı - değil en iyi sonuç. Ama onların güvenliği konusunda rahatsız önceden önlenebilir.
  3. Yardımcı yazılımı indirin - CCleaner ve SpyHunter4. bilgisayar spyware kaldırma ve geri alma için - ilk program kayıt PC, ikinci çalışmak için tasarlanmıştır.
  4. işletim sistemi için kurulum diskini hazırlayın. bilgisayar virüsü tarafından ağır hasar durumunda kullanışlıdır. Bazen "Baida" onu tedavi etmek yerine, işletim sistemini yeniden yüklemek için daha kolaydır.

Hazırlık tamamlandı. Şimdi daha hızlı kaldırılmasını Baidu PC gerçekleştirebilirsiniz ve virüsün diğer türleri çalışılmaktadır. Ama nasıl yapılacağını?

klasörler arasında

İlk yöntem işe, ancak çaba değerli olduğu olgusunu değil. Kullanıcı hemen onun görünümünü sonra "Baidu" fark verdiyse, aynı numarayı kullanabilirsiniz.

şey, bu enfeksiyon antivirüs uygulaması ile temsil edilir olmasıdır. Yani, bir yerde sette olduğunu. Program Files klasörüne gidin ve Baidu bulmak istedi. İçinde çeşitli dosyaların olacaktır.

Nasıl bir bilgisayar ile "Baidu" kaldırmak için? Bunu yapmak için, Uninstall.exe çalıştırmanız gerekir. Bu süreç kaldırıcı başlayacaktır. Her zaman en sonunda beyaz düğmeye basmanız gerekir - mavi. Daha sonra, bilgisayar yeniden başlatılır. "Baidu" eksik? Sonra başkalarının tavsiyesi takip edemez. Virüs hala başka bir yöntemle sorunu çözmek için ihtiyaç endişe ise.

süreçler

virüse karşı gerçek mücadele bilgisayarda çalışan süreçlerin çalışma ile başlar. Baidu kurtulmak imkansızdır onsuz çok önemli bir nokta vardır. Sonuçta, bu virüs sistemini çalıştırmak her zaman tekrar tekrar devreye girecektir.

Nasıl Baidu kaldırmak için? kullanıcılar ilk şey virüs çalışan süreçleri ortadan kaldırmak gerektiğini belirten birbirleriyle paylaştıkları Faydalı bilgiler. Bunu yapmak için, daha sonra, "Görev Yöneticisi" gidin virüsü, "Baidu" karakter veya referanslar içeren tüm işlemler bulabilirsiniz.

Sadece onlar tamamlamanız gerekir. Ancak o zaman bir sonraki adımlar düşünebiliriz. Hiçbir zarar bu eylemi getirmeyecek. Önemli olan - Bilgisayarı yeniden başlatmayın. karakterleri ile süreçler silinecektir sonra, bir sonraki adıma geçmek gerekir.

taramak

Bu işletim sistemini tarayarak içerir. Baidu tarafından hao123 Çıkarma ve bu adım olmadan düşünülemez prensipte "Baidu". Sonuçta, veri uygulamaları - virüslerdir. Ve tam sadece virüs bilgisayarı kontrol ettikten sonra işletim sisteminden kaldırmak için.

Derin testler yapıldı. Sonra, tüm potansiyel olarak tehlikeli nesneler tedavi etmek gerekir. Ve bütün bu tedavi edilemez - silin. Söz konusu tam olarak ne virüs hakkında önemli değil. Hepsi tam ortadan kaldırılması "Baida" müdahale.

SpyHunter4 unutmayın. Bu uygulama işletim sisteminde casuslar bulmak için yardımcı olur. Bu anti-virüs ilkesine göre çalışır. daha sonra, tarama yürütmek, SpyHunter çalıştırmak gerekiyor - tüm algılanan nesneleri silin.

Uygulamaya Work

Bir sonraki adım - Programın kurtulmak. Nasıl nouta ile Baidu kaldırmak için? fikirlerini uygulamak için doğru bir eğitimle çok zor değildir. Yukarıdaki noktaların Sonuçta "Denetim Masası" ziyaret etmelidir. Orada bulmak ve başlatmak için "Program Ekle veya Kaldır".

Ekran tüm yüklü yazılımların bir listesini görüntüler. Baidu bulmak gereklidir. Virüsün söz ile Çizgi bundan sonra "Sil" düğmesine basmanız gerekir, serbest bırakılır.

kaldırıcı başlatacak. Beyaz düğmesine basın her zaman lazım. Ve sonunda - mavi. Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra, "Program Ekle veya Kaldır." kapatabilir

kayıt

ve tüm manipülasyonlara sonuçlarına bir göz değer - sadece bir adım kalıyor. Biz kayıt defteri temizleme bahsediyoruz. Bu manuel veya otomatik olarak yapılabilir. En hızlı ve en güvenilir yolu CCleaner kullanmaktır. Bu program hızlı bir şekilde kayıt kontrol eder ve içinde depolanan dosyaların kurtulmak yardımcı olacaktır.

Uygulama yükleyip çalıştırmak istiyor. Ayrıca, ekranın sol tarafında sabit diskin tüm kontrolünü kurmak. Sağ alt köşede "Analiz" göreceksiniz. Kullanıcı üzerine tıklayın gerekir. Birkaç saniye sonra, "temizleme". Başka bir tıklama - ve kayıt defteri temiz. Bunu doğrulamak için bir kez daha işletim sisteminin analizini yapabilir.

Hepsi bu. Bilgisayarı yeniden ve adı "Baidu" altında uygulama kurtulmak eğer görebilirsiniz. Herhangi programları, çalışan tüm işlemlerden olmamalıdır. Yukarıdaki adımlar yardımcı olmazsa, biz sadece işletim sistemini yeniden önerilir. Yürütülen sabit disk önceden biçimlendirerek yüklemek "temiz".

Aslında, her şey çok zor değil. Şimdi ilk ve son kez bilgisayarınızdan "Baidu" nasıl kaldırılacağı anlıyoruz. Önemli olan - tüm talimatları izleyin. Ve sonra başarı şansı maksimize edilecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.