BilgisayarlarDefterler

Acer 5250: bilgisayar donanımı seçkin üreticiden mükemmel bir giriş seviyesi dizüstü

herhangi bir sorun giriş seviyesi sorunları çözmek için izin 2011'de en uygun fiyatlı dizüstü modellerinden biri ise teknik şartname açısından, bu cihaz netbook sınıfına aittir, Özünde Acer 5250 idi. Onların ayırt edici özelliği nispeten düşük hız, ama dayanıklılık gerçekten olağanüstü.

dizüstü niş

Acer 5250 her gün için büyük bir netbook oldu. Mükemmel en basit görevlerin gerçekleştirilmesi için uygundur. Bu ofis ürünleri ve video izlemek ve ses kayıtları dinleyerek ve donanım bilgisayar oyuncaklara iddiasız, daha az talepkar. Bu durumda, bu defterin bir büyük artı oldu. grafik entegre etmiş "Intel" çözümlerine dayalı rakip çözümlerin çoğu zayıf büyüklükte bir emirdi. İşte yüklendiği "Radeon" giriş seviyesi. Her iki durumda da işlemcinin bu bölümünde karşılaştırılabilir bir performans düzeyi.

Teknik özellikler

zaman 2011 de oldukça iyiydi, donanım içinde Acer 5250 Teknik veriler "e-450" (geliştirilmiş modifikasyon (daha erişilebilir bir versiyonu) "AMD" bir merkezi işlem birimi 2 çekirdekli modellerinin varlığını "E-300" ile belirtilen ve ). Buna göre, birinci durumda, grafik hızlandırıcısı set "Radeon HD6310», ikincisi de - "oldu Radeon HD6320». Bu durumda Numara RAM standardı "DDR 3" 2GB eşitti. Bir kısmı grafik hızlandırıcısı kullanıldı. Arzu edildiği takdirde, bu değer 8GBa kadar arttırmak ve bu şekilde önemli ölçüde bir bütün olarak bilgisayar sisteminin performansını geliştirebilir. Sabit diskin minimum boyut böyle bir mobil PC için 320 GB eşit ve fazlasıyla yeterli oldu.

yazılım bileşenleri

, Modeline bağlı olarak, bu durumda ya "Linux" hareket, ya da "7 windose" olabilir sistem yazılım olarak. İkinci durumda "Marş Edishen" çok, çok kesik işlevsellik sürümünü kullandım. Ancak bu sistem yazılımı böyle bir aygıta atanan görevlerin uygulanması için yeterli oldu. Bu durumda daha iyi bir şey yüklemek için tavsiye edilmez Özellikle bu: Hız birkaç kat azalacaktır.

laptop ve batarya Otonomi

Kötü şeyler Acer 5250 o 4 hücreli Li Ion akü paketi varlığını göstermiştir karakteristikleri de özerkliğe sahip idi. pil ömrü 5 saat - 4.5 için maksimum yük yeterli uzunlukta onları şarj biri. Eğer bir netbook daha az yoğundur kullanmak buysa, hatta 6-7 saat güvenebileceğimi. cihazların bu sınıf için bu mükemmel performans.

Yorumlar sahipleri. maliyeti

Acer 5250 fiyatı 370 dolar işareti ile 2011 yılında başladı. dikkate teknik parametreler alarak normal bir fiyat etiketi oldu. Bu durumda, bu bilgisayar çözümlerine entegre grafik hızlandırıcı, aslında, o zaman hiçbir benzerliklere sahip. O, "FullEychDi" biçiminde görüntülemek için yapabiliyor. Benzer şekilde artı "Intel" den analogları övünme olamazdı. Ancak bu durumda işlemcinin parçası hemen hemen eşitti.

sonuçlar

fonksiyonların temel kümesi her gün ve özerklik yüksek derecede 2011'de üretilen Mükemmel dizüstü - Şimdi bile 5 yıl satışların başlamasından sonra, mobil cihaz verilen görevler ile başa çıkmak için sadece zorunlu olduğu Acer 5250 olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.