TeknolojininElektronik

Nasıl bilgisayardan yönetim Android telefonunu uygulamak?

Periyodik olarak, sen benim "Android", hem eğlence için amaçlar üzerinde telefon ve pragmatik bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Ne olursa olsun, ama bilgisayardan Android telefonu yönetmek için birçok olasılık vardır. Onlar hakkında konuşmamız gerekir.

Ne üreticilerine sunuluyor?

kullanıcılarının bir bilgisayardan makineyi kontrol etmek için kullanılabilecek bir özel yazılım sunan Android işletim sistemleri ile akıllı telefonlar ve tabletler üretmek Hemen hemen tüm az ya da çok büyük şirketler. Onlar çok iyi, kabul etmemiz gerekir. Oysa onlar da bir dezavantajı var - bir aygıt üreticisinin odaklanmak. Farklı üreticilerin akıllı telefonlar ve tabletler bir koleksiyon var ise onlarla çalışmak için aynı anda birden fazla uygulama çalıştırmak için gerekli olabilir. Bu, görüyorsunuz, zahmetlidir.

Evrensel programlar

Ve burada öncelikle işletim sistemine yöneliktir çok amaçlı geliştirme yardımı, için. Onlar WiFi, USB, kablosuz LAN, blutuz ve diğer bazı seçenekleri üzerinde Android telefonunuzdan bilgisayarınızın kontrolünü gerçekleştirmek ve aynı zamanda ters modda çalışabilir. ilk iki iletişimin en uygun kaynak, onlarla etkileşim ve yazının bir parçası olarak kabul edilecektir çünkü. Programın amacı yeterli olmadığı unutulmamalıdır, aynı anda birçok cihaza ile çalışma fırsatı verir, bu yüzden de çoğu zaman özel uygulamalar daha büyük bir işlevsellik övünebilir.

MyPhoneExplorer

Bilgisayarınız için bu uygulamayı kullanmak için bir istemci indirmek gerekir ve mobil - "Play Store'da" üzerinden yüklemek. Bu bağlamak için üç yöntem kullanır:

  1. USB.
  2. Kablosuz.
  3. Bluetooth.

Orada gerçek zamanlı olarak telefonunuzun ekranına yayın bile mümkündür, ancak USB kullanırken yalnızca sağlanır. en işlevsel seçenek olarak biz düşünün. Buna göre, önce arayüzünde çalışmasından sorumlu olan tüm sürücülerin olmadığından emin olmak gerekir. Ayrıca, USB hata ayıklama etkin olduğundan emin olun. bir kablo ile cihazları bağla. Daha sonra, önceden yüklenmiş çalıştırmak bir kişisel bilgisayar veya dizüstü istemci üzerinde. bağlantının "... bağlanın" Seç bu tip "Ayarlar" - Buna "Dosya" gidin. Ardından, USB üzerinden PC'den bir Android telefon kontrolü. Sen sürükleyebilir ve resimler, veya bir akıllı telefon gibi çalışır, ancak bunun yerine bir parmak fare olacak olabilir.

Bilgisayarınız Kablosuz üzerinden yapılır dan Uzaktan Android telefonunuzu kontrol eder. Bu amaçla, ağ kendisi mevcut olması gerekir ve tüm cihazlar buna bağlı olmalıdır. Ayrıca şifre koruması ayarlamak için arzu edilir. Birincisi, telefonda müşteri sonra bilgisayarını bir başladı ve kapanır.

Ve son olarak, Bluetooth ile çalışmaları hakkında. Başlangıçta, bu tesbit edilir, böylece telefonunu yapılandırmasına gerek. Bunu yapmak için, özel bir sürücü kullanın. Sonra o bilgisayar donanımı bağlı olduğu geçtiği COM portu, kontrol ve müşterinin tercihlerine işaret etmek gerekir. Eğer bilgisayar üzerinden değil, böyle zor bir iş telefonu kontrolünü de görebileceğiniz gibi. Android mobil cihazlar için yazılım yapmak farklı şirketler yararlanmak ihmal etmedi gelişme oldukça geniş fırsatlar sunar. aksiyon ve diğer programların benzer bir prensibe göre, bu yüzden son derece işlevsel daha az dokunma söylenecek.

TeamViewer

Bu program uzaktan erişim için dünyanın en popüler biridir. onun geliştirici göre, üzerinde 220 milyon indirme olmuştur. Son olarak, farklı cihazlar ve işletim sistemleri arasındaki mesafe üzerinde çalışmaya bilgisayardan Android telefonu yönetmek için sadece mümkün olmadığı gerçeğini sayesinde gerçekleşti görünüyor, ama genel olarak. Ayrıca size şu avantajları okumak öneririz:

  1. İnternetin eksikliğini yönetmek için. Bu süreç yazılım ve iletişim ile dünyanın herhangi bir yerinden yapılabilir.
  2. Farklı makinelerin diğer kullanıcılara cihazlarının ekranını gösterebilir, bazen faydalı ve bazen kaçınılmazdır.
  3. istikrarlı ve yüksek hızda çalışma yoktur.

Bu program ücretsiz, fakat sadece ticari olmayan kullanım içindir. o konseyleri ve şirketin konferansın yapılacağı yardımcı olabilir varsa, uygulama geliştiricileri ödemeniz gerekiyor. Doğruyu söylemek gerekirse bu lisansın düşük maliyetli dikkati çekiyor.

AirDroid

Ayrıca müşteriler gerektirir ve bilgisayarınızda ve mobil cihazınızda sistemini kullanır. Android telefon Bu uygulama ile şu anda bilgisayar iyi bir performans ancak sevinmek edemez, ücretsiz kontrol eder. Ayrıca izlemek için ekranınızı yayın ve bilgisayarları uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bu uygulamanın açılmışken, bu programın tasarımı "Spartan" basitlik hatta bir tür bahsetmiyorum zordur.

Sonuç

Android telefon kontrol pratikte bilgisayar nüansları ve hususiyetleri anlamak gerektirir, ama seçerek zaman, birkaç on dakika kadar kolay olacaktır. Neden o zaman seçildi yazılım ürünleri Burada sunulan? Başlangıçta bir fonksiyonel ve ücretsiz dağıtımı yapılmalıdır. Ayrıca, bu kolayca kullanımında uygulamaları yanı sıra araçları istikrarlı bir performans göstermesi de cabası yanlış olma. Gördüğünüz gibi, bu alandaki amatör ve profesyonel olmayan kullanım amaçlı olarak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.