Gıda ve içecekYemek tarifleri

Multivarka Süt karabuğday: Pişirme İpuçları

Tüm multivarok kashevarki çelik prototip, daha doğrusu Asya pirinç ocaklar daha da bilinir. Bu arada, bu güne kadar birçok kişi bu harika araçları kullanmaktadır. En yaygın olarak kullanılan ülkemizde sadece lapası pişirmek değil, aynı zamanda bir pasta ve çorba olamaz "mucize-tencere" dir yılında "bungled" - Multivarki. Biz güvenle lapası kendisi bira, mühendisler bir kez değil sihirli pot hakkında masallarda anlatılan önce yüzlerce yıldır insanlığın zihninde şekillendi bir rüya, fark var olduğunu söyleyebiliriz.

Bütün bu şiir, ancak herhangi pirinç, darı hayatında veya multivarka en basit süt karabuğday her zaman mükemmel söndürmeye. her markanın ünitesi bu pişirme yemekleri için özel programlar vardır. Bazı pirinç veya buğday üzerinde, süt ve basit menüyü bölmek birimleri var. İstenilen programı kase ürünlerinde belirtilen özelliklere sadece sindirim sürecini ayarlamak yapabiliyor. Ama ideal lapası hazırlar, bu multivarka "Redmond", "Panasonic" in karabuğday lapası pişirilir olup olmadığını, ben, hiçbir fark olacağına inanıyoruz, ya kesinlikle her üretici için birim modunu uygulamaya çalışmıştır çünkü "Moulinex" derler.

Süt - Böylece, en basit tarifi dikkate multivarka içinde karabuğday. yıkandı, irmik 2 oranlarda bir kaba konur: 1 (bir kısım tahıllar, iki parça süt). zevkinize göre tuz ve şekeri ekleyin. Sonra da ürünlerin türü için istenen modunu açmak ve tüm birkaç dakika bekliyor ve Zetalar tadını çıkarın.

Standart oranlar kolayca değiştirilebilir. Örneğin, süt karabuğday multivarka içinde lapa daha sıvı eklerseniz daha razvaristoy ve yumuşak olsun. tahıl canlılık bir artı olmadığı durumlarda bu seçenek durumlarda uygundur.

Eğer sıvı kalitesinde değişiklik yaparsanız, aynı anda iki yemekleri pişirmek için fırsat alacak. Eğer arpa su aslen pişirmek ve sonra ağır kremayı ekleyin Yani, multivarka süt karabuğday, hiçbir kötüleşir (gelip acil ve yoğunlaştırılmış süt durumunda, ancak daha sonra şeker gerekmez). Sıcak irmik kadar bunu yapmak için emin olun, iyi olduğunu kremsi lezzet emer. iki bölüme pişirilmiş tahıl bölün: krem eklenmesiyle biri, bir tatlı lapa var ve olacak pirzola veya et güveç diğer garnitür.

Karabuğday multivarka içinde lapası, yemek tarifi Aşağıda açıklanan hangi bir menü dayanmaktadır askeri alan mutfakların. Lezzetli ve doyurucu ve hemen hazırlamak. Bu nedenle, "kızartma" modu veya "pişirme" yumuşak poshinkovat ince soğan kadar yavru (modele bağlı olarak), daha sonra yıkanır, taneler, bir parça ekleme ve sıcak su üç porsiyon doldurun. yüksek kızarmış domuz (güveç), tuz, defne yaprağı ve bir parça tereyağı ekleyin. O kara buğday ile tüm tarifleri tereyağı ile sadece lezzetli olduğu dikkati çekiyor. Emin Bu karışıklık onlar pisliği yoktu. bir saat makineyi için "söndürmek" moduna geçin. Ve afiyet olsun.

karabuğday vitaminler açısından zengin ve ilahi lezzetli olduğu için, düzenli olarak bu ürünü keyfini çıkarın. daha sık pişirin için bir fırsat değil midir?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.