Gıda ve içecekYemek tarifleri

Multivarka "Panasonic" Tavuk: Birkaç ilginç ve kolay yemek tarifi

multivarka Tavuk zaman neredeyse hiçbiri pişirmeye bile "Panasonic", doyurucu yem misafirler sağlayacaktır. Sonuçta, örneğin, sebze, bütün süreci en fazla 20-30 dakika sürer ve çanak değil sadece et koymak, özellikle lezzetli ve özgün dışarı dönecek, ama aynı zamanda. İşte birkaç orijinal tarifleri vardır.

ekşi krema ile multivarka Tavuk "Panasonic"

Biz leşi alıp parçalar halinde böler. Elbette bütün kullanabilir, ancak kapta sığacak şekilde küçük olmalıdır. Kesim soğan yarım halkalar ve havuç şeritleri, yağ kapta cihazı koyup 15-20 dakika mod "Pişirme" çevirin. kapağını kapatın ve sebze kızartmayınız. Sonra baharat videodan olan kuş, bir kısmını ekleyin. Stir ve çok sulu çıkıyor multivarka içinde yaklaşık 10 dakika tavuk pişirin. En kısa sürede ses sinyali hazır yemekler gibi ekşi krema 3-5 yemek kaşığı dökün limon küçük parçasından suyu sıkma, (eğer mayonez veya krem sürebilir) ve defne yaprağı koyun. "Süt lapası" modunda Tabi ya da "su verme". 25-30 dakika boyunca çanak hazırdır. Bu arada, benzer bir şekilde, fakat krem ve sebzeli, kümes hayvanları uyluk ve bacakları pişirilebilir.

soslu multivarka Tavuk "Panasonic"

Oldukça basit tarifi özgün ve güzel kokulu bir akşam yemeği. Cihazın yağ kapasitesini yağlayın ve "pişirme" modu veya "kızartma" seçeneğini 40 dakika (mümkünse) bir saati ayarlayın. 5-7 dakika ve altın kadar sonra tuz ile tekrar çevirmek ve güzel bir kabuk getirmek pişirmek (hatta kanatlar veya beyaz et olabilir arzu edilirse) bacağında veya bacaklarda koymak, tava ısıttı. Sonra dilimler halinde kesilmiş elma ve et etrafında yatıyordu. Programın sonunda bekliyorum, sos yapmak. , Bal, ketçap, hardal ve soya sosu için ayrı bir kapta karıştırın iyice karıştırın ve multivarka içinde malzemeyi sürün. Bir kabın içine dökün ve "pilav" yeni bir mod seçmek kalır. hazırlamak için bir ses sinyali. Garnitür olarak Pirinç veya haşlanmış patates gönderebilirsiniz. Bu arada, arpa kuş ile aynı anda buharda edilebilir.

Tavuk multivarka "Polaris" patates ile sebze (soğan ve havuç) temizleyip halka doğra. Biz, "toplu" modunda ya da "kavurma" ısındı ve yağ ile yağlanmış cihaz içinde pan yayıldı. 10 dakika saati ayarlayın, biz ürünleri müdahale ve buna doğranmış maydanoz ekleyin. Sonra ses sinyali tekrar yayılmış kanatları veya bacak ve 20 dakika olarak belirlenmiştir pişirme süresi programlarını birini sözü seçin. Bu arada, patates temizlemek ve dilimlere ayırın. 2.5 süt bardak ve çözünmüş içinde bulyon küpü baharat (herhangi bir sınıf) kullanılması. Seçilen program sonu, kapağı ve et patateslerin koymak sonra, tüm bileşenler kapsamalıdır, sıvı dökün. baharat ve tuz unutmayın. 02:00 saati seçmek, "söndürme" modunu ayarlayın. Belirli bir süre sonra, sıradışı ve lezzetli bir akşam yemeği için yemek hazır.

Sonuç

Tavuk multivarka "Panasonic" gibi Bu tarifler, çok hızlı bir şekilde hazırlanmış. Bu cihazlar Ailenizle daha fazla vakit geçirmek ya da favori iş harcamak için izin kadınlar saatleri kaydedin. Her durumda, bugün neredeyse hiç kimse hostes mutfakta bu akıllı cihazlar olmadan yapamaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.