Sanat ve EğlenceFilmler

Müzikal "güneş Yürüyüş". Misafir izleyiciler ve eleştirmenler

özünde Sinema - eğlenceli bir şey. Ama bugün, kimin ruh hali komik daha düşünceli izledikten sonra olanların birçoğu uzun metrajlı film arasına. Biraz resim çok yorgun varsa sonraki küresel kıyamet veya kimin Yazarlar ciddi hikayeleri insanlığın küresel ahlaki sorunları çözmek için çalışıyoruz ve ruh umutsuzca sadece hafif bir şey ve kolay craves - müzikal "Meet güneş Yürüyüş". Her zaman biraz çelişkili gibi ama bütün İngiliz film endüstrisinin bu yavru incelemeleri, - pozitif.

öykü

arsa kısa bir bakışla başlamak için. "Güneş ışığı yoluyla Walking" - onun rezil aşk üçgeninin olmadan değildi hafif romantik komedi. Ana karakterler - Raf ve Maddie - baş döndürücü bir roman bükülmüş ve mutluluğu bulmaya, biz evlenmeye karar fark etti. Gelinin kardeşi - en prestijli ve pahalı teklifler Taylor biri arasında. Her zamanki gibi, bu bir kutlama hazırlıklarına yardımcı olmalıdır.

Daha sonra, ve boyama ana entrika hızlandırır "güneş ışığının Yürüyüşü." Taylor, Rafa ve Maddie - Film bu gençlerin etrafında döner. Sonuçta, Taylor ve Rafa geçmiş çok uzak olmayan aniden yenilenen gayretle alevlenmek çok hassas duygular bağladılar.

arızi müzik

Bu resim müzik tarzına çekildi. Ve onun büyük sette şarkıların çünkü. Aslında, filmde "güneş Walking on" ile ilgili olarak değerlendirme çoğunlukla etrafında sadece şarkıları seçerek döner. Bazı Homegrown eleştirmenler zaman müzikal Mamma Mia de sansasyonel ile benzerlik şikayetçi. Ve başarısız kopya kategorisine filmi ilgilidir. Ama seksenlerin ezgileri bir seçim mirasıyla karşılaştırılamaz Abba grubunun. Onlar sadece farklı kilo sınıflarında bulunmaktadır.

"Güneş ışığı Walk" şarkıların seçimi gerçekten çok iyi ve kaliteli olduğunu. Tanıdık melodiler kesinlikle yabancı hissini neden olmadığından, arsa anahat mükemmel uyum. O şarkı ve müzik filmi izledikten sonra hoş bir tat kalır gerçekten kolay ve biraz yaramaz bir ruh hali yaratmak "güneş ışığı üzerinde Gezintide." berrak Guest izleyici.

resim tamamen seksenli yılların hit oluşur uygulamasının yaratıcıları gelince, oldukça doğru değildir. Filmde Birkaç hit gerçekten mevcuttur. Ancak çoğunlukla bu az bilinen bileşikler sağlamaktır. Ancak, bu durum daha ziyade tam tersi bir müzikal bozmak değil, - seyircinin görüşüne göre, bu yenilik belirli bir çekicilik katar.

Ana rolleri oynamak

Bir müzikalde Oyuncular henüz kendileri için uluslararası tanınmaya zamanım olmadı aktörler gitti. Ancak, bunlar oldukça yeterli filmi "güneş Yürüyüş" setinde, görevi ile başa edilir. Film eleştirmenler ve sıradan izleyiciler olarak geri bildirim bu konuda çok olumlu.

Hannah Arterton (Taylor), Giulio Berruti (Raf) ve Anabel Sholey (Maddy) film serisinde veya kısa filmlerde ya görünmeden önce. Belki bazıları için, bu resim sinema dünyasına bir sıçrama tahtası olacak. Bu olduğu kadar biz sadece yeni ve çok iyi müzikal tadını çıkarabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.