BilgisayarlarEkipman

Mürekkep Kartuşları dolum

Evde, çoğu o Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar kullandı. Bu mantıklı, ortalama kalite mürekkep püskürtmeli Size üç kalitesinde aynı küçüktür kez, ancak lazer mal oldu. Ama birinde tasarruf, başka kaybetmek zorunda, yani baskı maliyeti. Ve kartuşlar hangi yorucu da yapabilirsiniz, düzenli değiştirilmesi gerekir.
Ve sık sık çok fazla baskı ve gerekirse? önemli ölçüde kartuşları dolum bir çıktının maliyetini azaltmak için: bir çözüm yoktur. Eğer 30 $ civarındaki bir toplamı için bir markalı mürekkep kartuşları satın Örneğin, sayfa listeleme 4 sent mal olacak. Eğer servis Yekaterinburg kartuş dolumu kullanmak ve tekrar kullanabilirsiniz eğer, fiyat birkaç kat düşecek. Bunun anlamı o değil mi?
Nasıl mürekkep sona eriyor olduğunu anlamak
Yakında mürekkebi çalışır ve taze basılmış olan tabakanın bakmak, yazdırmaya devam edemez belirlemek. metnin ortasında beyaz bir dikey şerit göründü, sonra mürekkep neredeyse bitti ve aşırı şarja girme zamanıdır. Eğer birkaç sayfa yeniden yazdırmak için çok önemlidir, bir kaç kez çekin ve kartuşu sallamak olabilir. Sonra kısa bir süre artışı için, yerinde baskı kalitesini koydu. Bu teknik bir kaç kereden fazla sonucunu verecektir. Ama unutmayın fatura gönderilmesine yol ile ertelemeye edilemez.
en modern kartuşlar içinde kalan mürekkep miktarı hakkında bilgilendirir özel elektronik çip ile donatılmıştır. göstergesini doldurma hep sıfır olacaktır zaman Göstergeler yeni kartuşlar için geçerlidir. Eğer müdahale etmezseniz olmadığı için özellikle bilgiçlik taslayan insanlar sayacını sıfırlamak veya rahatlama imkanı varsa çipi değiştirmek için fırsat için, sen her şeyi bırakabilir.
Nasıl tonerler güvenilmez
mürekkebi satın alırken, özel mağazalar malzemeleri temas deneyin. Eğer yazıcı ve kartuş için uygundur sadece bu mürekkepleri satın almanız gerekir. Eğer aynı miktarda özdeş mürekkep bir seçenek sunulur, ancak farklı bir fiyata mutlaka daha pahalı satın. Seçiminiz ayrıca baskı kalitesi üzerinde önemli bir etkisi olabilir.
doldururken karşılaşılabilecek sorunlar
çalışma alanı boyunca dökmek mürekkep - en yaygın olanlarından biri. Bu sorun oldukça tatsız, olmasa ölümcüldür. mürekkep eşyalarını berbat edebilir çünkü yakıt ikmali sırasında, özellikle dikkatli ve doğru olmalıdır. O Eğer sakıncası eski elbise giymek arzu edilir. Bütün masa gazeteler kapağı engellemez. yavaşça her şeyi yapın ve kartuşun sökme ve montaj sürecini izlemek. Tüm bunların ardından, hayatının bağlıdır. vb bir kauçuk rulo, tambur, silecek bıçak gibi yazıcı, çalışma parçalarını dokunmamaya çalış Kartuş vücut tarafından yapılması gerekiyor. Gerekli diğer ayrıntılar ise değişebilir teknoloji farklı kartuşları dolum, özel talimatları okuyarak anlamaya çalışıyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.