Spor ve FitnessFutbol

Futbol oynamak

Merhaba benim adım Nikita, ilk yazım bu kadar kötü karar vermiyorum Tataristan cumhuriyetinde Kazan şehrinde yaşıyorum Hayatımda sporun hayatımın doğrudan bir parçası haline geldiği açıklandı ancak futbol, içindeki tüm disiplinlerin favorisi oldu Birçoğu vardı, şimdi Kazan'dan uzak olmayan Chistopol şehrinde doğdum, normal çocuklardan biri gibi birinci sınıfa gittim, her ne kadar normal çocukları sevmese de 6 yıl gittim, bir ay sonra okulda okumaya başladım, Yaklaşık 40 yaşında bir adam sınıfa geldi ve futbol bölümüne gitmeyi teklif etti. Sınıfta bir sürü oğlan vardı ve neredeyse hiç kız yoktu ve en ilginç şey, hiç bilmiyordum ve içindeki tüm oğlanların aksine kesinlikle bu bölüme gitmek istemiyordu. Ve sadece oraya girdiğim bir arkadaşımdan dolayı gittik, her gün bu eğitime katılmaya başladık, o zaman futbolu gerçekten sevmedim, ama vazgeçmedim çünkü bütün arkadaşlarım ona gitti ve o antrenör bizi aradı , Üç sınıftan 40 kişiyi attı ve bize üst düzey ekiple koçluk yaptı ve düzgün bir şekilde eğitilmedi, biz de 6 Yıllar, 15 yaş çocuklar için bir sürü eşya ..... ile futbol oyunu
Ve sonuç olarak, tüm enerjilerini eğitim ve öğretim için harcamışlar, lanet gibi yoruldum, en fazla engellenmiş fiziksel gelişime sahip oldum, benim için ne kadar zor olduğunu hayal ettim, ama en yakın arkadaşım gitti, pes etmedi ve yapacak hiçbir şeyim kalmadı. Onunla birlikte haftanın her günü, yıldan yıla gittik ve gittikçe 40 kişi yürümeyi durdurdu; biri fırladı, birisi sağlıklı olamadı; çünkü 13-14 yaşındayken 9. sınıf tarafından hatırlamıyorum. Sanki sadece 15-20 kişi kalmış gibi.
Tataristan'ı yarışmalara dolaşmaya başladık ve fiziksel olarak daha az geliştiğimde şehir ekibi için oynadık, ama beni durdurmadı, gittikten sonra bir virtüoz ve bir gencimdi ve akranlarımızdan birçoğundan fiziksel olarak daha güçlüydi. Haftada 8 farklı bölüm ziyaret ettim, günde iki kez dışarı çıktım, eve gelip giysilerle yattım ve hobim spor yapıyordum, meyve vermeye başladım, 11inci sınıfta zıplayıp ağırlık kazandım, Bir yaz için atletik bir yapı ile yürümeye başladım ve 16 yıldır, bu fiziksel yükler profesyonel sporcular tarafından karşılanır, ben büyüdüm ve Kazan'a GSYİH için bir seyirci eğitimi için gittim, dengesizdim korkunçtu, Kazan'ın futbol kulübü "emek rezervleri" ne iyi bir kulüp sponsorluğunda taşındım, orada koçlar doğruydu ve Eğitim günlerinden birinde bir rocker vardı, bacaklarımızı salınacak bir simülatör vardı, boynuzu 45 derece açıyla dikey olarak itmek zorunda kaldık, boyum ise kemer köpeğimin üstünde 173-175 cm ve ağırlık 60 kg idi. Yalın, bu nedenle bu spor Temel olarak vücudun alt kısmına dayanıyordu, ancak bacaklarım bu kadar büyüktü ki bu simülatörde 270 kg canlı çeliği ittim ve sonra futbol oyunu tekrar yardımcı oldu ve ben daha güçlü olduğumu fark ettim.
İki sene eğitildim, koçluk yaptı, burada antrenör olarak Kazan'da oynamaya başladık ve Kazan'a "yakut" u düşürdüm, böylece maçta 2 gol attım ve maçtan sonra "yakut" un antrenörü gitti ve ilgilendi. Onların takımında oynamak istemiyorum, doğal olarak aynı "RUBIN" ta kabul ettim ve böylece Kasım 2009'da 5 ay boyunca onlar için oynayan "RUBIN" için oynamaya başladım, orduya taslak hazırlandım, orduya karşı değilim ve Koç "RUBIN" bana bulaştırabilirdi, ama çalışmak için satın alınmayan ve servis edilmeyen bir askere ihtiyacım vardı, oraya gittim, Ekate'ye girdim. Orduda ilk gününde, ilk olarak basit bir piyade inburg, biz sportmassovoe olay bizim şirkette 100 kişi vardı, ben trende soğuk algınlığı ve bir vardı 39 sıcaklığını ve o başarıya ulaşmadı ne, ben ilk 5 km koştu Bu sıcaklıktan sonra herkes gibi çalıştı, profesyonel bir sporcu olarak görev yapmaya başladı, 4 ay hizmet ettikten sonra, beden eğitimi ve spor alanında bir grup müfettişin bulunduğunu öğrendim, her biri kendi disiplininde bazı profesyoneller vardı ve ben aniden transfer edildi ve gitmeye karar verdim. "RUBIN" oynanan gerçeğinden aktarılan ve oyunlara başladım Verkhnyaya Pyshma SKA kentinin futsal kulübüne gönderildim, onlarla birlikte Rus Şampiyonasına geldim ve ordudayken Rusya'da birincilik aldım ve Sporun Ustası için bir Aday aldım ... ve her zaman olduğu gibi Futbol oyunu meyvelerini verdi ve güçlendi, her geçen gün yeni bir hedef oldu.
Her geçen gün yaklaşık 40 km koştuğumuz gerçeği üzerine, zaten benim için normal bir işti küçük çocuk hobisine çocukluğundan bu şekilde yardım etti.
Ve bu arada, futbolcular tüm sporcular arasında en güçlü ve en zorlu bacaklara sahipler, eğer iyi bir futbolcunun düşünmesi yıldırım olur ve futbolcuların dayanıklılığı vobrobimaya değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.