ÇirkinlikKendin yap

Evde olan kişilerin 9 alışkanlıkları her zaman temiz

misafir beklenmedik Evinizde aniden ortaya çıktığında Hiç utançla kızardı mı? Evet? Sonra evinizin devlet uzakta düzen ve temizlik açısından ideali değil. Eğer daire bakılmaksızın günün zamanının parlar o düzgün insanlardan biri haline eğer hayatınızı daha keyifli olacağını düşünün. Sen gerçekliğe fantezi açmak için nasıl bilmiyorum? Her zaman evi temizlemek olan insanların günlük alışkanlıkları göz atın. Sen şaşıracaksınız, ama bu insanlar Sindrella gibi olmazlar ve bir gün ıslak temizlik için birkaç saat geçirmek gerekmez. Onlar saflık bir devlet ev korumuştur. Nasıl mükemmele ulaşmak için yönetirim?

Her zaman yatak yapma konusunda

Sabah yatak odası ayrılmadan önce, yatağın dağınık olduğundan emin olun. Uzun bir zaman almaz. Ancak, bu basit eylemi odasında düzenin bir yanılsama yaratır. Bir günde yaparsanız, size bu yüzden bilinçsizce verimlilik için kendini ayarlama. Buna ek olarak, beklenmedik misafirler sürpriz yakalamak asla.

bulaşık makinesine Rücu

Gündüzleri lavaboda kirli tabaklar birikimini önlemek için, düzenli olarak bulaşık makinesi kullanın. Her sabah boşaltılmış eğer çok hayatınızı kolaylaştıracak.

Düzenli olarak giysi yıkama

Eğer çamaşır makinesinde çamaşır yattı ancak dahil etmek günlük olarak değil sadece alışması, her zaman temiz şeylerle sağlanacaktır. Yalnız insanlar her gün çamaşır yıkamak olamaz. kesinlikle uyulmalıdır belli bir program geliştirmek için yeterli olacaktır.

Kullanım sepetleri ve hantal raflar

Evinizde özel bir yer ayrılacaktır onlar için eğer şeyler, dağınık asla. çocuk oyuncakları veya spor için ekipman özel sepetler ayarlayın. Ayrıca duvarda birkaç raflar ekleyebilir.

Aynı anda kutuyu atın

hemen tatlılar altından kutusunu dışarı atmak için hizmete yararlı bir alışkanlık alın. Bunları saklıyorsanız, onların dolap doldurmak için ya da olmaz hiç iyi, evin etrafında dağıttım. Aynı kullanılan kutular ve şişeler için geçerlidir. Artık sen temizlik olmak sıkıcı ve karmaşık daha bekleyin.

dolaba asın giysi

Sen işten eve gelip Elbiseleri yere düşmesi kullanılan? En iyi ihtimalle, sen sandalye veya kanepe kadar karmakarışık? Temiz insanlar her zaman dikkatli bir şekilde dolaba elbiselerini asmak ve keten sepetleri ve raflarda koymak için ekstra bir anı bulun. Bu önemli ölçüde sabah zaman kazandırır ve sağ şeyler ve ütüleme arayışını ortadan kaldırır. Buna ek olarak, konuklarınız kat çorap dağınık göremezsiniz.

temiz sırasında

temizlik yapmak için, mutlaka planlayın. Sürece çay içmek için mutfağa giderken, koridorda yerde ayakkabı koyabilirsiniz. Bu basit alışkanlığı çekeriz: daire etrafında hareketi sırasında küresel bozukluk atın. Sadece birkaç kalıcı olarak hareketler - ve daire her zaman çekici bir görünüme sahip olacaktır. Eğer fırında et koyarsanız, bu zamanda TV izleyebilir ve yerel temizlik bulaşıkları yapamaz.

Mutfak temiz ise, uyu

İyi bir akşam yemeği vardı, ama kendine bir iyilik verdi ve hemen uyudu yoğun bir günün ardından çok yorgunsun mü? Bu büyük bir hatadır. İnanın saksı, plakayı yıkayın veya tava topuklar çok daha kolaydır. Buna ek olarak, sabah temizlik arınmış olacak ve o gün için güçlü bir pozitif itki verecektir.

önceden planlamayı

gün öncesinde faaliyetlerini planlamak için bunu bir kural olun. Bir giyim çıkışını hazırlayın veya tükendi ürünlerin listesini yazın. Bu zamandan tasarruf yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.