ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Motorları başlayın. Yumuşak marş motoru

Yumuşak marş motorları araçların kombinasyonları sınıfıdır. Bunların başlıca görevi enerjisinin dağıtımı olarak kabul edilir. onlar da elektrik motorlarının gücünü kontrol etmek yardımcı olur. onlar motorun sürekli çalışmasını sağlamak için idealdir.

Gerekirse, şebekenin güç, onlar çok çabuk kapanacaktır. Bugüne kadar, yumuşak marş endüstrisinde yaygın olarak kullanılan. Özellikle, modeli delme ve freze makineleri bulunabilir. asansör istasyonları için bu tür cihazların uygundur.

Şema standart marş

Standart düzeni yumuşak marş motoru kişilerin bir kümesidir. konumlarını değiştirerek giriş geriliminin parametresini değiştirir. modellerin çekirdek çoğu zaman darbe türü ayarlayın. Elektrik coil cihazları dışında kişilerdir.

Bu durumda, termal röle düşük ve yüksek frekanslı kullanılır. ekipmanı bağlamak için Terminalleri iki sağlanacak. Direkt temas hareketi yaylar aracılığıyla gerçekleştirilir. Bloklar bir kontrol çeşitli mevcuttur. modelleri için Terminaller genellikle alt kapağın altında bulunur. Filtreler tüm başlayanlar monte edilir geliştirin.

Tek fazlı modifikasyonu

Cihazı elektrik başlangıç (başlangıç) sağlanması Alternatif inşaat çok basittir. Bu durumda, bobin primer sargısı ile seçilir. modelleri için Açık kontaklar fazla dört birimleri görüldü. Bu durumda, çekirdek bobinin altında yer almaktadır. Hemen termal röle frekansı en az 55 daha Hz tutmak için gerekli.

motora bağlantı için Çıkışlar iki cihazlara sahip. modelleri için yay düz olarak kullanılabilir. bağlı kontrol ünitesi boyutları değişir onbir. Bazı değişiklikler duyarlılık ayarlamaları ile donatılmıştır. Terminaller onlar panelin alt kenarında yer almaktadır. Yumuşak başlatıcı kullanıldığında, tek fazlı bir elektrik motoru endüstriyel makineler için, genellikle.

İki fazlı model cihazı

İki fazlı cihaz temin başlangıç motorlar (başlangıç) sadece darbe çekirdeği ile üretilir. Bu durumda, termal röle düşük frekans ayarlanır. Hemen modelleri dört adede kadar olabilir başvurun. faz değişimi tetikleyici için kullanılır. Ayrıca, çoğu aygıt kazanç filtreleri yüklenir. Arka panelde terminalleri ile bağlantılı modeli. bu tür cihazlarda terminaller üst plaka üzerinde düzenlenir. Kontrol birimleri genellikle duyarlılık regülatörü vardır. Üretimde iki fazlı modeli genellikle olabilir tanışın. onlar freze ekipmanları için iyi bir uyum vardır.

üç fazlı tipte modifikasyonu

iletişim pozisyonunu değiştirerek Yumuşak başlayanlar üç fazlı motorun çalışması. Bu durumda bobinler çekirdeklerinin birçok model bulunmaktadır. açık kontak Bir dizi özel platform üzerine monte. Sonuçlar üç fazlı motor yol vericiler kontrol ünitesi üzerinde olabilir. Ancak, çoğu genellikle arka panelde yer almaktadır.

Bu tür cihazlarda hemen termal röle 60 Hz mevcuttur. duyarlılığı nedeniyle koluna ekipmanında ayarlanabilir. Tetik mekanizması iç üst kısmına monte edilir. Bugüne kadar, üç fazlı başlayanlar genellikle deniz motorları ile çalışır.

Senkron motorlar için Modeller

düşük bir frekans ile karakterize edilen başlangıç motorları (başlangıç) sağlayan aynı anda bir cihaz. Bu kapalı tip çekirdek kullanımı ile elde edilir. Bu tür modelleri rulolar 200 V giriş voltajını dayanmak için gerekli olan .. Isı röleler platin üzerine monte edilir. iç kısmın her iki tarafında yer alan sistem NO kontakları.

Cihaz özel kontrol hassasiyeti kullanılır arttırmak. modeller için Terminaller üst ve panelin arkasına monte edilebilir. Geliştirin Filtreler oldukça nadiren kullanılmaktadır. Aynı zamanda tetikleyiciler çoğunlukla ayarlanır.

Marşlar asenkron motorlar

Elektrikli bir başlangıç (başlangıç) içerir Günümüzde asenkron cihazı olup, paket değişen ile yapılır. İndiktörler 220 ve 300 yüklü modeller için .. Bu durumda, çekirdekler genellikle açık kullanılmaktadır. ortalama bant genişliği parametresi onları 5 mp ulaşır. Ancak, piyasa darbe tipi çekirdek olarak sunmaktadır. bunlar yüksek hassasiyet diğer modellerden farklı. Aynı zamanda çok yavaş yıpranacaktır, ve uzun bir süre için çalışmak edebiliyoruz. cihazlarda Açık kontaklar veya plaka doğrusu vardır.

Termal röle düşük frekanslı türüne göre münhasıran kurulur. çıkış voltajı onlar sonuçları aracılığıyla birçok model bağlanması .. minimum düzeyde 230 dayanmaları gerekir. alt temas yayları konumunu değiştirmek için kullanılır. Genellikle büyük bir çapa ayarlamayın. Tüm cihazlarda kontrol üniteleri blokör donatılmıştır. duyarlılık düzenleyiciler bütün konfigürasyonlarında bulunmaktadır. tetikleyici türüne göre desenler oldukça farklıdır. Eğer cihazı ele alırsak asenkron motorların sorunsuz start-up at bobinleri ile 220, genellikle bir dalgalanma türü var. Ancak, faz analogları da piyasada temsil edilir.

bu tür cihazlarda özel önem tetiği hak. Kural olarak, bu iletkenlerin bir dizi oluşur. Günümüzde, en yaygın modifikasyonlar dört kontak olduğu kabul edilir. Bu durumda 300 V modeli bobinler düşünürsek tetikleyiciler daima faz türü kullanılmaktadır.

Motorun yüksek voltajlı başlangıç modelleri Özellikler

yüksek gerilim kontaktör yaygın nükleer endüstride kullanılmaktadır. Bu tür cihazların Bobinler genellikle 300 yüklü .. Parametre bant genişliği yaklaşık 5 MP olduğunu. Doğrudan temas mobil ve mobil olmayan hem de mevcuttur. Çekirdekler nabız ve kondansatör tipi ayarlanır. Onlar duyarlılığı göstergesi birbirinden farklıdır. Bugüne kadar, daha güvenilir nabız modifikasyonunu üstlendi.

cihazlar için Termal röle sadece düşük frekansa andırır. sisteminde parametre çalışma akımı plakalar düz yaylar ayarlamak için .. 5 A ulaşır. kontrol üniteleri blokerlerle başlayanlar içindedir ve onlarsız. Tetikleyiciler genellikle üç iletkenler yüklenir. Bu durumda kullanılan Filtreli kazanç çok nadirdir.

cihazlarda özel önem flip-flop bir tür hak ediyor. Biz düşük frekanslı cihazı ele alırsak, sadece dalga türlerini seçtik. bunlar, cihazın duyarlılığında azalma ile başa çıkma vardır. Devre terminalleri aracılığıyla yüksek gerilim yumuşak marş motoru bağlanır. Genellikle sağ kapakta yer almaktadır.

Seri Modeli ABB

bir tetikleyici ile karakterize edilen yumuşak, ABB motor çalıştırma fazı. Dalga değişiklikler üzerindeki avantaj elektromanyetik girişim ile hızlı bir şekilde başa çıkmak için yatmaktadır. Bu nedenle, motorun daha stabil bir şekilde çalışır, ve her zaman arzu edilen seviyede ivme tutar. Filtreler amplifikasyon sadece düşük gerilim cihazları tipi bulunabilir. Plakalar düz yaylar modelleri sabitlenmiştir. Tetikleyiciler kontrol ünitesinde ayarlanır. Hemen kullanıcının bir kol ile frekansı kontrol edilebilir.

dizi bu tür cihazlarda İndüktörler İletişim plakanın her iki tarafında bulunan .. ABB 200 yüklenir. Çekirdekler genellikle kapalı yüklenir. Sonuç olarak, onların son derece küçük aşınma. Termal röle bir aşamada ve referans türü olarak görülebilir. Cihazın Sonuçlar sadece iki sahiptir. Bu tip el modeller yalnızca alternatif akımla ağlarda olabilir. Bu durumda, çıkış voltaj değeri .. 220 geçmemelidir Buna karşılık toga maksimum sınırı seviyesi 6 A. olabilir

"Schneider" başlatmak için Aygıt

Yumuşak marş motoru bunun bir sürü Bu durumda 6 A .. en fazla dayanabilen .. 230 ° Schneider bobini ile donatılmış, kontakların açık bir ağ, termal röle yakınında yer almaktadır. modelinin çekirdek darbe türü ayarlanır. bant genişliği 6 megapiksel bir maksimum parametresi. Termal röle plakasının altına hemen yüklenir. bu sonuçlar terminallerdir. hareketli kontaklar zaten düz yaylar üzerine monte edilmiştir. Kontrol ünitesi, standart bir cihazda temin edilmektedir.

Orada kilitle. Tetik mekanizması dört pim üzerine monte edilir. Akçuatörde Filtre kazanç sağlanmaz. Bununla birlikte, frekansını ayarlamak üzere bir kol bulunmaktadır. Tetik faz türünü ayarlayın. hareketli bağlantıların yakınında alt plakanın üzerinde cihaz, bunun üzerine monte edilmiştir. Senkron motorları kontrol etmek için uygun düzenek.

gemiler için Aygıt

Gemi Modelleri açık çekirdekleri bulunur. Doğrudan makara 300 üzerine monte .. 6 maksimum tolere motorun yumuşak başlangıç için aşırı yük cihazı .. A parametresinin bu modifikasyonlar bant 7 MP ulaşır. özel sonuçların uygulamaları modellerini bağlamak için. Genellikle plaka göbek üzerine monte edilmiştir.

kontrol üniteleri koruma kilitleri ile donatılmış olabilir. cihazdaki Tetikleyiciler oldukça farklıdır. Biz düşük frekanslı modellerini ele alırsak, genellikle dört iletkenler yüklenir. Bu durumda, terminal çekirdek yakın olmalıdır. Bu tip modellerin duyarlılığı ayarlanamaz. Filtreler amplifikasyon sadece dalga tetikleyiciler ile başlayanlar mevcuttur. Cihazın içinde kayar plakalar termal röle yakın monte edilir.

Nükleer tesisler için Modüler modeller

Nükleer enerji için cihazlar güvenilir güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. göstergelere bir kişileriyle Tüm plakalar, yaklaşık beş vardır. bobinler cihazların çok çeşitli yüklenir. Bazı durumlarda, bunlar arka panele monte edilmiştir. cihazlar için bağlantı Çıkışlar, iki tane. Termal röle sıklıkla düşük frekanslı türü kullanılmaktadır. Bu durumda, çekirdek sadece uygun darbe vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.