IlişkilerKarşılamak

Romantik tarihi.

Hemen hemen tüm aşıklar, erkekler ve kadınlar bir ilişkide romantizm için teşekkür ederiz. Bu nedenle, aşık her erkek eşiniz için ayarlamaya çalıştığını romantik bir akşam. Sıcak olduğunda romantik imalar iyi toplantılar yaz organize etmek ve tüm gün ve hatta bütün gece, dondurulmuş olabilir diye düşünüyordum değil yürüyebilir. Ayrıca yaz aylarında doğaya gidip piknik ve Sevdiğine ile vakit, yüzmek ve güneşlenmek olabilir. Ama ne kış sezonunda aşk? Tabii ki, buz slaytta kızakla gitmek veya karda oynamak gidebilir. Ama ne yazık ki, kışın dışarıda çok soğuk. Donmuş adam sıcak bir ev ve sıcak çay hayal. Hiçbir romantizm böyle bir kişi gerekmez. Bu tarih, sonuç olarak, mahvolur.

Bunlar seven çiftler, birbirlerine kartopu atarak ve dondurmak için korkuyor buz tepeleri için kızak, kar eğlendiği sevmiyorum, evde romantik bir tarih geçirmek için en iyisidir. kışın heyecan verici romantik tarih mevcuttur ve ev bırakmaz olay düzenleyin. Ama bu durumun en zor kısmı romantik tarih için bir komut dosyası ile geliyor, onların hayal maksimum faydalanmak gerekir olmasıdır.

iki kişilik romantik tarih düzenlemek için birkaç kazançlı seçenekler var. Tek yönlü - bu sözde lezzetli günün organizasyondur. Bu gün, bir duş alın gidip mutfağa gidin, birlikte yataktan yükselecek, çıkış arzu edilir. Kız gibi o ve o adamı seviyor - Eğer ikiniz de veya her ikisi kahvaltı seçenekleri ne gibi pişirmek başlayın. Eğer her iki ortak heyecan edildiği bir tabak, pişirmek için daha iyi olduğuna karar varsa, birbirlerine yardım emin olun. Ve aşçı birlikte çünkü sarılmak ve öpmek yavaşça pişirme arasında - çok romantik. ilkini ve sonra başka yemek hazırlamak zorunda çünkü iki yemeklerin hazırlanması, çok daha uzun sürer. Tabii ki, ayrı ayrı yemek hazırlarken zamandan tasarruf edebilirsiniz, ancak bu romantizm değildir.

ilişkinin en başında, herhangi bir filmin izleme olacaktır romantik tarih, ayarlayabilir. Filmin seçimi aşk tercihlerine ve tatları hakkında daha iyi tanımak için izin verir birbirlerine.

Ortaklar son zamanlarda ilişkiler yarışması onların tarihte, birbirlerinin hayatlarına ilişkin sorulardan oluşan yapabilirsiniz kendilerini bağlı. Bu durumda, sorular tamamen farklı olabilir. Bunlar geçmiş ortakları, çocukluk, iş, aile, hobiler, arzuları ve daha ilgili olabilir.

Zaten iyi birbirlerini tanımaları Herifler, sen banyoda romantik tarih sağlayabilir .... aşağıdaki gibi bu tarihten senaryo olabilir: ortakları aromatik masaj yağı ile masaj birbirlerine yapmak ve sonra sıcak bir banyo yağı ya da köpük dalmış. Bu ortak gevşeme onları daha da yakın olmayı sağlayacak ortakların romantik ruh, hiç getirecektir.

Romantik bir tarih biraz kumar olabilir. Ortaklar herhangi oyunlarda oynayabilirsiniz. Her zamanki kart oyunları, satranç ve domino olabilir. Bu konuda asıl şey arzu oynamamızgerektiğini olduğunu, erotik bir doğa arzusu olması tercih edilir. arzuları Oyunun Konov bitiminden hemen sonra başlatılabilir.

romantik bir akşam için uygundur Başka mükemmel bir seçenek, bir ortak görüş fotoğraflar paylaştı. Bu toplantıda ortaklar en iyisi bir kolaj oluşturmak için her biri bir imza tekabül yapmak, ya da her ikisi ortakları ile popüler olan sadece o fotoğraflara oluşacak yeni bir tane favori fotoğraflarınızı oluşturmak için en iyi fotoğraflar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.