SağlıkTıp

Moskova'da en iyi hastanesi. Moskova'da Değerlendirme doğumevi

Tüm hamile en az bir kez doğum yapmak en iyi ilk dokuz ayında düşünün. Aksi küçük kasaba seçmek zorunda sürece, Rusya bekleyen annelerin sermaye anlatması zordur. Tabii ki, bazı aramaya çalışmakla zaman israf değil, en yakın hastaneye gitmek Moskova'da iyi doğumevlerinde. sağlık kurumları Sıralaması onlar da söz konusu olmaz. Fakat birçok hastanede, tabii, nitelikli ve güler yüzlü personeli özel bir oda, yakınları tarafından ziyaret imkanı ve mükemmel, istiyorum.

seçim kriterleri

Başkentin sakinleri 40'dan fazla çeşit Moskova'da en iyi hastane seçebilir göz önüne alındığında, onlar hakkında düşünmek zorunda. Eğer birkaç hafta doğumdan önce hastaneye gitmek istemiyorsanız Elbette, evinize yakın sadece bu hastaneler görmek en iyisidir. Sonuçta, başkentte trafik sıkışıklığı kasılmaları veya su egzoz ile sağlık tesisine gitmek için birkaç saat her kadının cesaret nadir değildir, ama. Eğer her zaman iyi alabilirsiniz çünkü o, böyle bir risk haklı olurdu olası değildir ev annelik ve mahalle.

seçilmesi için diğer kriterler yeterince esnek olabilir. Bazı tam güçte akrabaları yürüyebiliyordu istediği zaman onları istiyorum, belirli bir doktor diğer doğurmak için önemlidir, diğerleri standart şemaları itaat ve dünyaya çocuklarını ziyaret bireysel bir program planlamak için istekli değillerdir. Geçen kriter müzikal emeğin eşlik, ağrı kesici tamamen yokluğu, ya da tam tersine, epidural, nafile girişimlerde duruş seçimi, kocası, anne veya kız arkadaşı varlığını içerebilir. Herkesin Moskova'da en iyi hastane ne olması gerektiği hakkında kendi fikirleri vardır olduğu açıktır.

seçimini güdümlü neler

Bir görüş biçimde doldurmak için ana kriterlerden biri Kural değil, sağlık kurumları sitelerden resmi bilgi olarak, olduğunu ve eski hastayı diyor. Ama gözden gelen bilgiler oldukça çelişkili olabilir unutmayın. Örneğin, birisi bir 23 saatlik vardiyada sonra ebe biri çok özenli değildi ve yatakta sert olduğunu görünebilir, ve o her şeyin olumsuz bir eleştiri hastaneyi yazardı. Az zorlu hasta nedeniyle sadece ve evde hiçbir bağırarak günde 2 kez temizlenmiş olmasından övgü dolu gazel yazacak. Bu nedenle, tüm Moskova'nın hastanelerin yorum bazı şüphe ile okunmalı. çoğunluk iyi bir izlenim olsaydı Ama bu hastane gerçekten çok iyi, bu muhtemelen, unutmayın. Onların deneyim yüzlerce genç annelerin gücüne kenara ile başkentte yıl için, birkaç on bebeklerin binlerce doğdu unutmayın.

Görüşler

Örneğin, Perinatoloji Tıp Merkezi için olumlu eleştiriler çok. Bazıları bu Moskova iyi hastane olduğuna inanıyoruz. Diğerleri bunun doğrudan planlama ve doğum öncesi bakım, tedavi ve teslimat için kurulan fiyat haksız yere yüksek inanıyoruz. çocukların Orbakaite ve Kraliçe doğmayı yardım ettiği arada, bazı, "yıldız" diyoruz.

Ayrıca üst arasında en, hastane ve GB de №8 denilen GKB №15, №7, №29, Balashikha Bölgesel Perinatoloji Merkezi'nde. Ama bu annelere tavsiye hastanelerin tam listesi değildir.

iş ilişkisi

O bizim zamanımızda birçok görevli doktor serbest doğurma riski olmadığı bir sır değil. Başkaları resmi yollardan gitmek ve bir sözleşme içine girmek için tercih ederken Birisi doğrudan jinekolog katılıyor. Eğer ikinci seçeneği seçerseniz, o zaman sadece Moskova'da en iyi hastane seçmek gerekir. sözleşme sonrası - oldukça pahalı eğlenceli, bu yüzden hastanede kalış koşullarını gibi olacağı gerçeği emin olmalı ve gerekli tüm testlerini yapacak, analiz eder ve teslimat mümkün olduğunca rahat olacaktır.

kalış koşulları

Moskova'da en iyi hastane seçmek incelemelere sadece odaklama için, Rusya'nın başkenti hastanelerin sayısını göz önüne alındığında, oldukça zordur. Belirli bir hekime yoksa, kiminle evinizin tıp kurumunun uzak rehberliğinde ve koşulları kaldığınızda, böyle önemli bir günde olmak istiyorum.

Örneğin, GKB №7 bir sözleşme imzalamadan, kimseye teslim almak mümkün olacaktır. Buna ek olarak, teslimat yönteminin seçimi aynı zamanda gelecekteki anne için kalır: banyoda yatarak, oturarak, ayakta dururken bunu yapabilirsiniz. Bir kez ayrı bir kutuda olacak ve yemek odası yiyebilir.

Eğer, müzik CD'leri getirmek yüklemek aromosvechi veya bel ılık su ile sulanan edilecektir KGB №29, kimse dert eder. Üstelik, doğum sırasında yardımcınız videoda tüm süreci vurabilirdi. Ama bebeğin görünümünü sonra bir buzdolabı, su ısıtıcısı ve hatta bir tv House, olacaktır.

Eğer görevli doktor doğum yapmak korkmuyoruz, o güvenle hastaneye №4 gidebilirsiniz. hastane "çocuk dostu" olarak kabul edilmektedir, burada sevdiğiniz müzikleri savaşı aktarabilir veya topa atlayabilir.

Kadın Hastalıkları Merkezi, mükemmel uzmanları Jinekoloji ve Perinatoloji çalışır. Ama onların hizmetleri son değerlendirme göre, genellikle hastalar ile ilgili, özgür değildir olmasına rağmen, bu çok arzulanan bırakır. Eğer psikolojik olarak kararlı ve en iyi obstetrisyenlerle doğum yapmak istiyorsanız Ancak, - o merkezde teslimat için sözleşme çekinmeyin.

Kurulmuş liderler

Birçok hastane ve onlar hakkında her zaman bilgilendirici değerlendirmeleri hakkında uzun makaleleri okuyarak ilgilenmiyor. Hamile kadınlar Moskova'da ilk 10 doğumevlerinde listesini görmek ve aralarında seçim yapmak zorunda istiyorum. Yani, ilk on içinde güvenle yukarıda belirtilen getirebilir , Moskova Perinatoloji Merkezini №3, №25, №11, №20 doğan çocukların doğum, hastanede №70 kısmındaki "Euromed" doğum hastanesi Spaso Perovsky barış ve merhamet, uzman kurumların № 15, №4, Klinik Hastanesi №29.

Tabii ki, yukarıdaki seçeneklerin her biri eksiklikleri bir sürü bulunabilir, ancak bu hastaneler, annelerin doğum yapan görüşüne bakılırsa, çoğu memnundu. Herhangi bir sorun varsa ve özel bir merkeze gönderilir Bu arada, eğer, pes etmemelidir. Örneğin, MONIIAG olarak, tüm eksikliklerin, düşük bebek ölüm istatistik rağmen. GKIB yılında №1 çok iyi şartlarda (bulaşıcı hastalıklar hastanesinde), ana dezavantajı ziyarete fırsat eksikliğidir.

Tek bir yaklaşım ve kişisel tıbbi ekip "Euromed", sonra size yol istiyorum. Eğer ayı bu özel klinikte, nasıl ve istediğiniz kiminle. Üstelik bu hastanede her kadın için yemek ayrı ayrı tasarlanmış ve anne ve babalar göstermek ve bebeğin ne yapacağını anlatman.

Ne olursa olsun seçtiğiniz hastane, tatile seyahat değildir, çünkü mutsuz kalması riski her zaman vardır. Sadece her biri her koşulda, personelin tutumu ile karşılaştırıldığında ve öznel bir sonuca yapmak olabilir ziyaret ettikten sonra. Ama bu mümkün değil, bu yüzden çoğu durumda rastgele neredeyse seçmek gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.