BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Tankların Dünyada XVM nasıl etkinleştirilir

Yeni başlayanlar Tankların saf istemci Dünya oynamak, bu yüzden her zaman başarılı değildir çıkıyor. Sadece bu projeye kendi yolunu başlıyor eğer, sadece çok daha kolay işlemeniz için yapmak özel modları ve bunun çeşitliliğine dikkat edin. Oyunun ekran çeşitli yönlerini etkileyen çeşitli değişiklikler vardır, ama aslında dünyanın en popüler olan bir moda vardır. Şu anda yaklaşık dört milyon oyuncu tarafından kullanılır ve onlar size başka seçenekler verebileceğim tek şey iyi birleştirir. O XVM aradım ama oldukça sık oyuncular bunu olenemerom diyoruz. Bu yazıda Bununla, bazı oyuncular belli zorluklar olduğundan, XVM açmak öğreneceksiniz. Aslında, hepsi değişikliğin talimatlar, kurulum ve aktivasyon uygun olarak eğer size 10-15 dakikadan fazla sürmez.

Hesabınıza giriş

Olenemer, siteden indirilen yüklü bilgisayarda ve kullanılabilecek standart bir sürüm değil. İhtiyacınız kadar çevrimiçi hizmet Bu tür, sen belli bir zaman kullanıyorsunuz. birçok oyun onlardan nelerin gerekli olduğunu anlamıyorum - Bu XVM etkinleştirme hakkında sorular vardır nedeni budur. Aslında, oyuncu çok fazla ihtiyacı yoktur, ancak ayrıntılı olarak her adımı boyayabilirsiniz. Öncelikle bu değişikliğin resmi web sitesini ziyaret gerekir her şeyden - orada giriş mümkün olacak. Merak etmeyin, size Tanklar oyunun kendisi Sayfa Dünyası aracılığıyla yapılır girişinin sitesinde yeni bir hesap gerekmez. Eğer oyunda gittiğinizde girin adı ve şifre kullanmak gerekir. Sonra hangi çeşitli ayarları üretecek, kişisel kabine bulacaksınız. Bu ilk adımda tamamlanan, ama şimdi daha ciddi bir soru ile uğraşmak zorunda olduğu: "Ben XVM çevirmek nasıl"

aktivasyon modifikasyonu

Yani, siz onun özel ofisinde sitesi moda vardır. Sırada ne var? Nasıl XVM etkinleştirmek için? Sen çok değil gereklidir - sadece "Enable İstatistik" butonuna basın. Bir değişiklik kullanılması tamamen ücretsizdir, bu yüzden endişelenecek bir şey olabilir. Sen finans açısından ve zaman ve emek açısından hem de herhangi bir ek yatırım yapmadan, hemen ardından moda tüm işlevlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak, artık ofisinizde görünecektir zamanlayıcı, dikkat edilmelidir. Bu 14 gün göstermek ve sonra takip etmek gerekir, bundan sonra geri sayımı, gidecek. Şimdi XVM Jovi nasıl açılacağını biliyorum ama soru bir zamanlayıcı ile açık kalacağını. Gösterdiği?

Modanın Uzatma

Daha önce belirtildiği gibi, XVM mod, aynı zamanda birkaç milyon oyuncular çok popüler kullanılır edilir. yaratıcıları ayıklamak zorunda Doğal olarak, bu büyük yük, daha sonra bir değişiklik aktive ama olanlar kullanımını ve hatta oyun vazgeçti. Bu nedenle, sadece iki hafta olenemer kullanma fırsatı verilir. Endişelenmeyin, son kullanma veya ihtiyacınız olmayacak yapmak için başka herhangi bir ödeme yapmayın. Sadece tekrar kişisel hesabına giderek "İstatistikler Enable" tekrar tıklayın. Hepsi bu. Şimdi farkında olenemer etkinleştirme güvenle maçına gitmek böylece geçerlilik süresini uzatmak için bir modifikasyon olarak XVM içinde. Ama sonuç olarak ne geliyor? Hiçbir şey değişti. sebebi nedir?

hizmet etkinleştirme

Eğer sadece bir değişiklik kullanma imkanı etkinleştiren, ama varsayılan olarak devre dışıdır gerçeği. "Ayarlar" butonuna tıklamak zorunda Yani hepsi aynı kişisel hesapta (gördüğünüz gibi, her şey oyuncular için çok uygundur), sonra bir menü aktivasyonu ilişkin olası tüm öğeleri listeler hangi görünür. Orada olmak ve istatistik ve kişiler bir grup ve kazanmak için bir şans ve daha olacaktır. Kavga ve ardından maça gitmek için gerekli olan şeyleri işaretleyin. istatistikler arada görüntülendiği olacağını Not - veri toplamak ve istatistik ile ilgili bilgiler sağlayabilir modaya beş kavgalar en az oynayacak gerekecektir.

diğer bilgisayarlarda moda kullanma

aynı bilgisayarda oynamak ve sürekli farklı kullanmıyorsanız, size değişiklik sizin cihazınızı değiştirmek her zaman yükleme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Sadece onun özel ofise yeterince gidip ayarlarında "Müşteri ekle" seçeneğini seçin. Böylece, sahip tüm müşterilerine toplamak için birini değiştirebilirsiniz - Evde ve iş yerinde masaüstü, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, üzerinde. Sonuç olarak, her zaman istatistik ve hizmetlerini etkinleştirmek gerekmez ve her şeyi özelleştirmek ve tam olarak ne ihtiyacınız ve ne değildir seçmek için her zaman gerekmez. Oyun istatistikleri hakkında bilgi toplamak için bir kaç savaşları oynamak gerektirir olmaz - basitçe "Update İstatistik" butonuna tıklayabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.