ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Anahtar-Anahtar: Cihazı ve versiyonlarını

bir düğmeli şalter gibi bir araç ev aletleri ve aydınlatma elektrik devresini değiştirmek için kullanılır ve süspansiyon bir monte edilebilir ve sabit bir halde bulunur. Başka bir deyişle, bu birim cihazı kapatır ve belli bir düğmeye basarak (genellikle aydınlatma) içerir. Özellikle, bu cihaz bu nedenle adı "tek düğme", biridir. Ana güç kaynağına cihazı bağlamak için - Tasarımı sayesinde, bu tür araçlar hızla elektrik, veya tam tersi arzını kesilebilir. kablo devresi, bir tuşlu şalter, enerji kaynağı olarak, bir aracı ve kullanıcı kesin.

tür

Bu anahtar direkleri (bir ya da iki) sayısında yapısal değişebilir ve yürütme (hava geçirmez bir plastik ya da metal gövdesi, korunabilir). Buna ek olarak, açık veya gizli kablolama için cihazlar vardır. Bizim evler ve daireler tek düğmeli anahtarı plastik gövde ile aynı hizada olacak çoğunlukla kullandı.

Bu noktada mükemmel iç herhangi tarzı uyması şasinin ilginç tasarım, bir sürü olduğunu belirtmekte fayda vardır. En yaygın renk beyaz renk anahtarları, ama aynı zamanda farklı renk ve tonları ile çeşitli modeller vardır. Ingoda tek düğmeli anahtar desen veya krom şeritler ile dekore edilebilir. Bu tür cihazlar için Bugünün konut ve tasarım çözümleri çok daha modern ve çekici kasvetli Sovyet monoton renk ve yoksul formu anahtarları aşıyor.

malzeme

Bu makalede daha önce belirtildiği gibi, tek düğmeli anahtarı, daha doğrusu onun vücut plastik veya metalden yapılabilir. Ancak, nedense cihazın ikinci tip biz mağazalarda görmüyorum. Neden? başka herhangi bir malzeme daha formirovke daha fazla maruz çünkü plastik işleme, çaba ve para en az harcamak için gereklidir gerçeği. Buna ek olarak, bitmiş cihazın maliyeti en uygun bugünden biridir. Hatta en lüks bir düğme anahtarı 300 ruble fazla değer.

tesisat

Bu tür bir cihaz, kompakt boyutu ve uyumlu form sayesinde, hemen hemen herhangi bir yere monte edilebilir. Orada alanlar basitçe yok yaşayan yüklü devre kesiciler için belirli kurallar vardır ve herhangi bir yükseklikte herhangi bir açıda irade onları yüklemek anlamına gelir.

Bir Anahtarı Anahtar: fiyatı

Bu cihazların maliyeti ortalama 40 ila 200 ruble arasında değişir, bu yüzden türünün en erişilebilen anahtarlar arasındadır. Iki ve üç tuşlu cihaz karmaşık bir yapıya sahiptir ve bu nedenle bir kaç oranında daha fazla bulunmaktadır. Ama bütün çok erken sıradan vatandaşlara onları ulaşılmaz yapmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.