GüzellikBakım ürünleri

Antonio Banderas - ünlülerin ruhları

Antonio Banderas - sadece seksi ve yakışıklı tutkulu, ama aynı zamanda aynı adı taşıyan parfüm markasının yüzü olan popüler bir Hollywood aktörü, film görüntüdür. olan üretim 1997 yılında başladı Kozmetik hattı, tamamen kast ekibi ile karakterizedir doğanın cazibesi, kombine incelik ve zarafet, cinsellik ve çekiciliğini yanı sıra stil duygusu yansıtır.

Erkek parfümleri canlandırıcı, zonklayan, enerjik kokular sunulmuştur. Bu geleceğe bakarak açıkça ve cesaretle yeni sorunlar ve duygular hazır insanlığın güçlü yarısında, en aktif temsilcileri için tasarlanmıştır. ana tarafından ise, gizemli ilginç ve büyüleyici notları hakimdir. ruhları dut-meyveli tonları var marka "Antonio Banderas", duygusallık görüntü verir. Noble görüntü inaccessibility ilişkili yasemin, gül ve koku bir koku yaratır.

Marka "Antonio Banderas", parfüm ve parfümlü su , inanılmaz bir popülerlik zevk uluslararası düzeyde çalışan, «Puig Güzellik ve Moda Grubu» ile işbirliği yapmaktadır. Sekiz tatlar Hollywood yıldızı markası adı altında on yıl süreyle üretildi. Her biri büyük bir başarı oldu.

marka "Antonio Banderas", kimin sular Akdeniz tutku, İspanyolca ifadesi, hem de ince çiçek notları ile doldurulur ruhları ve parfüm belli dünya görüşü ve yaşa gelen kokular oluşturur.

Bu logoyu sahip eşsiz bir koku cazibesi erkek ve kadınlara ilham edebiliyor. milyonlarca hayran kazanan, Hollywood aktörü onun hayranlarından biraz daha yakın aldık. Şu anda onun adıyla parfüm kozmetik koleksiyonunda herhangi modacı içinde layık bir yer bulabilirsiniz. marka "Antonio Banderas' koku eşsiz lezzet üretir. Onların notlar filmlerde film yıldızı kahramanlarından doğasında olan albenili ve şehvetli resmi oluşturmak. Kadın parfüm gizem ve oryantal notaların tatlı yankıları vardır.

marka "Antonio Banderas", parfüm ve en iyi lezzet olarak 2003 FIFI Oscar dikkat çekildi parfüm su film severler ve üstün kalite ve çevrelerindeki insanlar üzerindeki etkileri eşsiz tatlar bilenler arasında en prestijli düşündü.

Yaklaşık yüz mililitre olan fiyat olan Kadın parfümü "Antonio Banderas", beş yüz ruble, ilk isim «Kadınlar için Ruh» altında 2005 yılında basıldı. Onlar şehirler, kendine güvenen ve aynı zamanda tutkulu ve romantik atmosferi ile kendini çevreleyen mümkün sakinleri içindir. Bu koku iyi bir ruh hali yaratmak için yardımcı olur ve sevinç ve yaşam tokluk hissi verir.

taraftarların çok sayıda parfüm ve marka sonraki gelişimini takdir. baştan çıkarma ve günaha, gizem ve öngörülemezliğin adil seks aura etrafında oluşturulan Narin ve şehvetli bir koku.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.