ÇirkinlikIç mimari

Modern tarzda konforlu yaşam

kahve, rahat bir kanepe dumanı tüten ile Masa başarıyla arkadaşlarıyla bir aile tatil veya toplantı için kendi oturma odasında bir TV, dingin akan bir renk inşa etti. Odanın tasarımı biz de kendimizi nasıl hissettiğini rahat belirler. Modern tarzda yaşamak farklı tarzlarda birkaç varyasyonları içerir. Ama hepsi bazı ortak ilkeler vardır.

modern tasarım ilkeleri

Renk. Temel görevi - bir renk seçmek için, duvarların rengi uyum mobilyaları ve aksesuarları ile birleştirilir. tüm ses parçaları gibiydi ve birbirlerini tamamlayacak şekilde renkler seçilir.

Mobilya. Ana kural - mobilya minimum. mobilya parçası kolayca gizlenebilir ve diğer çeşitli işlevleri gerçekleştirir. Geniş, modern bir tarzda yaşamak değil darmadağın izlenimini vermek.

Aydınlatma. büyük pencereler hoş geldiniz. zorunlu temel renk, gizli veya duvar ışıkları: Birden aydınlatma seçenekleri ek bir ışık olarak kullanılmaktadır.

Malzemeler. Oturma odası iç modern tarzda doğal malzemelerin kullanımını gerektirir. güvenilir kaplama doğal ve sentetik kumaş, deri ile mobilya sunta, MDF imal etmek için kullanılır. Özellikle tercih edilen, yüksek mukavemetli, cam ve metal verilir.

Modern tarzda varyasyonları

Yüksek teknoloji tarzı

Modern yüksek teknoloji tarzında Living - bu zarif sadelik ve yüksek teknoloji. Eğer küçük bir oturma odası olsa bile, bu tarzı mobilya ve aksesuar minimum bir boş alan gerektirir. Tek renkli - Mobilya cam, metal ve plastik, düz köşe ile kanepe bir düzenli biçimde seçilir. Temel renk - gri veya beyaz, parlak renkler eklenmesiyle: kırmızı, turuncu, yeşil ya da siyah. Özellikle vurgu gümüş ve metalik tonları yerleştirilir.

modernlik

Modern tarzı modernizm - bu büyük bir boşluk ve doğal güzelliktir. Tüm pastel renkler incelikle parlak renklerle birleştirilmiştir, oturma odasının genel tasarımına uyum karıştırır. Bu dumanlı gri, gri-mavi, gri tonda batırılmış güzel duvarlar, görünüyor ve bir kontrast olarak - mavi veya kırmızı perdeler.

Modern klasik sanatta yaşamak zarif nouveau. Mobilya süsler ve güzel aksesuarları ekleyin. kavisli şekilli formda masa ve sandalye ayakları, ilginç renkler ve desenler ile döşemeli mobilya üzerine dolgu. plaka veya altın kaplama cam Teşvik işleme. Tavan geometrik şekiller, delikli levhaları ve saçak formunda konveks şekle işlenmesi için seçilirse, rahatlatıcı ya da parke döşeme tahtasının ile zemin hazırlamak için tercih edilir.

minimalizm

Minimalist tarzda tasarlanan özlü anlamlı ve net. Odak alanı ve ışık varyasyonlarının modellenmesi üzerindedir. Mobilya sayısı minimuma indirilir - Yalnızca ihtiyacınız.

Zemin ışıkları, tavan, duvar, ışık ileten buzlu cam ile bölümleri ve sürgülü kapılar: Aydınlatma görünmez vurgular gibi her yerde ve öncelikle olmalıdır. Eğer lambaları seçerseniz, bunlar daha az dikkat çekecek kadar, iç içine uyumlu entegre olmalıdır.

Hakim renkleri - nötr. seyreltilmiş beyaz, siyah veya gri tonları çok İzin. Böyle bir uyum zıt renklerin modern klasik tarzda oturma odası temsil eder.

Modern tarzda yaşamak yaratıcılık için çok büyük bir alan sağlar. Sıkı formalizme düşürüldü bir eli, Making, ama diğer yandan - dekor Tek tek her madde tek tek yapılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.